Eladó családi ház (48022 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 48 022 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (91396699)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 145 m2
Szobaszám: 5
Eladó új építésű 145 m2-es 5 szobás családi ház a 18. Ik kerületben a Kossuth Ferenc Telep részen. Több éves tapasztalattal, ...
149 000 000 HUF
1 027 586 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (73783374)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 703 m2
Szobaszám: 4
Albertirsa - újépítésű -önálló családi HÁZ ZÁRT, 7 lakásos lakópark jellegű KÖRNYEZETBEN 3 hálószoba - hatalmas amerikai konyhá...
119 900 000 HUF
908 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Bugyi családi ház hirdetés (49973423)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 680 m2
Szobaszám: 4
Alacsony rezsi? Új, energiatakarékos otthon? Kedvező kamatozású hitel? Ne keresse tovább megtalálta! Bugyi csendes, kertváros...
130 000 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fityeházi családi ház hirdetés (63857262)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 1187 m2
Szobaszám: 4
Fityeházán eladó családi ház! - Azonnal költözhető - Karbantartott ház - 4 szoba - Mérete: 104 nm - Tégla épület - Melléképül...
19 900 000 HUF
191 346 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemesdédi családi ház hirdetés (54154343)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 841 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház szuper lehetőségekkel Nemesdéd központjában. FALUSI CSOK = vissza nem térítendő támogatás + 3%-os fix lakás...
31 900 000 HUF
236 296 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Becsehelyi családi ház hirdetés (47242958)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 2620 m2
Szobaszám: 2
A burkolás és festés még rád vár, ahogyan a konyha és a fürdőszoba kialakítása is így minden részlet pontosan olyan lehet, amil...
24 600 000 HUF
248 484 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Letenyei családi ház hirdetés (96733423)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1183 m2
Szobaszám: 3
Letenyén 3 szobás családi ház várja új lakóit! Letenye csendes utcájában található ez a 105 nm- es ház, melyben helyet foglal...
35 900 000 HUF
341 904 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Eszteregnyei családi ház hirdetés (58885242)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 243 m2
Telekterület: 1646 m2
Szobaszám: 6
Nagyszerű lehetőség Eszteregnyén! A 243 nm-es, 2 szintes ház bővelkedik a lehetőségekben, mind azok számára, akik egy nagy, k...
62 900 000 HUF
258 847 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tornyiszentmiklósi családi ház hirdetés (74577324)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 2235 m2
Szobaszám: 4
Szuper lehetőség Tornyiszentmiklóson! Eladó családi ház a Szlovén határtól 3 km-re, csendes nyugodt környezetben. Falusi CSOK...
19 900 000 HUF
228 735 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sormási családi ház hirdetés (21332994)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1301 m2
Szobaszám: 5
Szereted a város közelségét? Legyen nyertes! Döntsön most és spóroljon milliókat! FALUSI CSOK = vissza nem térítendő támoga...
29 000 000 HUF
315 217 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemesvidi családi ház hirdetés (32974464)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1982 m2
Szobaszám: 2
Nemesvid településen, Zala Megyében, családi ház eladó gyönyörűen gondozott udvarral! Legyen nyertes! Döntsön most és spórol...
17 500 000 HUF
269 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai családi ház hirdetés (97564733)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 235 m2
Szobaszám: 2
Nagykanizsa családi ház, azonnal költözhető! Kiskanizsa kedvelt részén, mellék utcában eladó egy karbantartott, szép, megkímé...
34 900 000 HUF
505 797 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytályai családi ház hirdetés (59275779)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2