Eladó családi ház (48021 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 48 021 db
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (94654543)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 6
Eladó tágas, napfényes családi ház Budapest XVI. kerület, Szent Korona utcaModern, világos, jól tervezett családi ház csendes, ...
229 500 000 HUF
956 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Isaszegi családi ház hirdetés (48447674)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1083 m2
Szobaszám: 3
Eladó Isaszegen egy csendes utcában, közel a központhoz egy 85 nm-es, háromszobás, jó állapotú, részben felújított családi ház,...
68 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (66144342)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 205 m2
Szobaszám: 4
Modern, kétszintes újépítésű ikerház! Budapest x. kerület egyik legnyugodtabb területén, egy csendes mellékutcában, gyönyörű é...
134 900 000 HUF
1 105 737 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csengődi családi ház hirdetés (93754412)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 4574 m2
Szobaszám: 2
Csengődön eladó 81 nm lakóterű családi ház 4574 nm telken. Ingatlan jellemzői: - 2 szoba, konyha, előszoba, közlekedő, kamra, ...
42 000 000 HUF
518 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (35466893)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 441 m2
Szobaszám: 6
Eladó kétszintes ikerház külön bejáratú irodával kiváló lehetőség befektetésre és családi otthonnak egyaránt! Nagyszerű adott...
129 000 000 HUF
921 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (99654723)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 455 m2
Szobaszám: 5
Eladó Gyömrőn egy bruttó 170 nm-es nappali + négy szobás, kiváló állapotban lévő, nagyon jó elrendezésű, kétszintes családi ház...
104 500 000 HUF
614 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (65727923)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 178 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 5
Eladó kivételes lehetőség Albertirsa kiváló részén, közel BUDAPESTHEZ! NAGYCSALÁDOSOK figyelmébe ajánlom, alkalmas befektetés...
59 800 000 HUF
335 955 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (92445343)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 678 m2
Szobaszám: 5
Eladó igényesen felújított, kétgenerációs családi ház Rákoskerten, termő gyümölcsfákkal hívogató tágas kerttel Budapest XVII. ...
125 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytarcsai családi ház hirdetés (77455337)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 193 m2
Telekterület: 710 m2
Szobaszám: 6
Nagytarcsán 2 lakásos családi ház eladó 3 állásos garázzsal, azonnal költözhető! Eladó Nagytarcsa csendes részén egy kétlakás...
115 000 000 HUF
595 854 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (83361815)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Pest megyében, Budapesstől 15 km-re, Szigetszentmiklós központi részén eladó egy 3 szintes, 240 m2-es tégla ház, 360 m2-es telk...
78 000 000 HUF
339 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (89627994)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 910 m2
Szobaszám: 3
Mezőkövesd kedvelt, nyugodt részén eladó egy 113 m2-es, hagyományos parasztház 910 m2-es telken. Az ingatlan kiváló szerkezet...
36 000 000 HUF
321 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halmaji családi ház hirdetés (33336354)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 6
Exkluzív családi ház Halmajon medencével, szaunával és minden extrával! Eladásra kínálunk Halmajon egy 1995-ben, minőségi anya...
265 000 EUR
318 378 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Homrogdi családi ház hirdetés (73747428)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1604 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy 90 nm hasznos alapterületű 1+2 fél szobás családi ház Homrogd település központjában egy 1604 négyzetméteres telken. ...
15 000 000 HUF
166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bogácsi családi ház hirdetés (23423363)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 791 m2
Szobaszám: 2
A település kedvelt részén kínálok megvételre egy 2 szobás, vegyestüzelésű fűtéssel rendelkező házat, jó állapotú burkolatokkal...
32 900 000 HUF
432 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szerencsi családi ház hirdetés (13448354)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 320 m2
Telekterület: 738 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Szerencs belvárosában a várral szemben eladó több generáció, vagy vállalkozás részére kő és téglából épült, 310 m2-es családi h...
102 000 000 HUF
318 750 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szikszói családi ház hirdetés (13423593)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1095 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Szikszó csendes utcájában, tágas telekkel! Eladásra kínálok Szikszón, nyugodt, rendezett környezetben, egy 9...
37 000 000 HUF
406 593 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gesztelyi családi ház hirdetés (21396887)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 960 m2
Szobaszám: 3
Eladó kétszoba nappalis családi ház gesztelyben! Eladó Miskolctól 17km-re Gesztelyben egy 90nm-es, kétszoba nappalis családi há...
21 900 000 HUF
243 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai családi ház hirdetés (31136839)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 2
Kiskunfélegyháza, Selymes részén teljesen felújított kis ház eladó! Jellemzők: 30 m2-es fő épület, másfél szoba 12 m2-es mel...
31 300 000 HUF
1 043 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (93933359)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 3
Leírás Családbarát sorház Budán, Nagytétény – Óhegyen Képzeld el, milyen lehet reggelente kilépni a saját udvarodra, és a kert...
115 000 000 HUF
1 642 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Öcsödi családi ház hirdetés (33749563)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 803 m2
Szobaszám: 2
Kunszentmártoni járásban, Öcsödön, eladásra kínálok egy szilikát téglából épült családi házat. a nagyközség Kecskemét-Gyula köz...
9 900 000 HUF
110 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal