Eladó családi ház (48025 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 48 025 db
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (93424559)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 516 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyháza malomkertben akár vállalkozásra is alkalmas családi ház eladó! Az ingatlan 2 db gáz és villany órával rendelkezik...
75 000 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kótaji családi ház hirdetés (81783733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 2577 m2
Szobaszám: 5
Eladó 130 nm alapterületű, tégla falazatú családi ház, Nyíregyháza-Nyírszőlősön. Az ingatlan, a földhivatali nyilvántartás sz...
85 000 000 HUF
566 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kéki családi ház hirdetés (44723312)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 2233 m2
Szobaszám: 2
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyében, a közvetlenül szomszédos települések: észak felől Újdombrád, kelet felől Demecser, dél felő...
27 500 000 HUF
183 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (83534123)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 2
Az ház 1500 m2. Es telken helyezkedik el. Az udvaron 2 db garázs is rendelkezésre áll Az ingatlan főbb tulajdonságai: - Szil...
37 700 000 HUF
377 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (39379564)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 915 m2
Szobaszám: 3
Kedves Érdeklődő! Elérkezett az idő, hogy megvalósítsátok a közös álmaitokat! Ez a többgenerációs családi ház ideális választ...
21 900 000 HUF
146 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári családi ház hirdetés (67555429)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 990 m2
Szobaszám: 3
Tiszavasvári Bűdi település részén tégla családi ház eladó! Az ingatlan főbb tulajdonságai: - Tégla falazat, cserép fedésű t...
21 700 000 HUF
241 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajánsenyei családi ház hirdetés (94833249)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 751 m2
Telekterület: 18000 m2
Szobaszám: 5
Egyedülálló családi birtok az Őrség szívében! Az ingatlanról bővebben: A szlovén határtól 10 km-re, Ausztriától kb 20 km-re f...
249 000 000 HUF
331 557 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaszentgróti családi ház hirdetés (62241952)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1300 m2
Szobaszám: 2
A családi ház alkalmas a most induló, új, korszerűsítési, energia megtakarítási program keretében 6 millió Forint állami támoga...
11 900 000 HUF
170 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hévízi családi ház hirdetés (95351593)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 4
Csak az otthon centrum kiemelt KINÁLATÁBAN! Eladásra kínálok Hévíz belváros közeli részén azonnal költözhető ikerházat. Adott...
67 900 000 HUF
424 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyenesdiási családi ház hirdetés (35196473)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 255 m2
Telekterület: 1005 m2
Szobaszám: 4
Az építkezés 2022-ben év vette kezdetét. A kulcsra kész állapoton túl a vételár tartalmazza a teljes berendezést, lakberendezé...
248 676 000 HUF
975 200 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserszegtomaji családi ház hirdetés (68736379)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 2216 m2
Szobaszám: 5
Kiemelt megbízás! Csak az otthon centrum kínálatában! Cserszegtomaj csendes zöldövezetében, panorámás családi ház ELADÓ! Eladó...
167 000 000 HUF
759 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Csempeszkopácsi családi ház hirdetés (88541444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 350 m2
Telekterület: 3020 m2
Szobaszám: 7
Csempeszkopács Szombathelytől 20p, Zalaegerszegtől 30p autóútra helyezkedik el. Az M1-es autópálya és Győr is kb 50p alatt elér...