Eladó családi ház (48420 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 48 420 db
Eladó Sárszentlőrinci családi ház hirdetés (26452444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 625 m2
Szobaszám: 3
Tolna megyében Sárszentlőrincen eladó sorba került ez a 3 szobás tégla ház. Az ingatlan jó környéken, csendes nyugodt utcában,...
19 500 000 HUF
205 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaszentgyörgyi családi ház hirdetés (98889268)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 3743 m2
Szobaszám: 3
Tolna megye, Dunaszentgyörgyön a paksi atomerőműtől 8 km-re, Pakstól 11km-re, felújítandó vegyes falazatú parasztház 3740nm-es ...
16 000 000 HUF
128 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Paksi családi ház hirdetés (12646452)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 3000 m2
Szobaszám: 4
Csendre, nyugalomra vágyik távolabb a kíváncsi tekintetektől? Tágas, világos otthont álmodott meg a családjának? Akkor ez az in...
149 900 000 HUF
713 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi családi ház hirdetés (64224634)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 55000 m2
Szobaszám: 4
Állattartásban gondolkodik, vagy csak kerülné a városi nyüzsgést? Ezt az ingatlant ajánlom figyelmébe: Pakstól mindössze 7 km t...
39 900 000 HUF
199 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagydorogi családi ház hirdetés (14963779)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 970 m2
Szobaszám: 3
Nagydorogon családi ház eladó. Kisebb házat keres a családnak? Vagy új ingatlant építene? Erre most itt a ragyogó alkalom. ...
9 900 000 HUF
110 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Homokmégyi családi ház hirdetés (73347938)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 5000 m2
Szobaszám: 3
Kalocsa-Kiskecskemégyen padlófűtéses családiház eladó. Csendes helyen keres otthont magának? Szeretne gazdálkodásra alkalmas ...
25 900 000 HUF
287 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaszentgyörgyi családi ház hirdetés (41736357)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 839 m2
Szobaszám: 5
Dunaszentgyörgyön családi ház hangulatos udvarral, műhellyel eladó. Új otthonát fák takarásában képzelte el? Szívesen kortyol...
39 900 000 HUF
395 049 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tolnai családi ház hirdetés (49744492)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 1788 m2
Szobaszám: 5
Tolna-Mözs központjában téglaépítésű családiház eladó. Ha szereti a tágas tereket 3 m feletti belmagassággal, akkor ez az ing...
49 900 000 HUF
199 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi családi ház hirdetés (63533372)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 417 m2
Szobaszám: 6
Paks központjában téglaépítésű családi ház sürgősen eladó. Hasznosítását illetően munkásszálló, orvosi rendelők, kétgeneráció...
74 900 000 HUF
356 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi családi ház hirdetés (62393336)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 747 m2
Szobaszám: 4
Pakson téglaépítésű családi ház melléképülettel eladó Vállalkozásban gondolkodik, vagy két generáció összeköltözésén? Itt a re...
149 900 000 HUF
936 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Németkéri családi ház hirdetés (58773264)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 1241 m2
Szobaszám: 5
Tolna megyében, Németkéren, 5 szobás, hőszigetelt családi ház eladó. Az eltolt szintes, tetőtér beépítéses ház melegéről cseré...
59 900 000 HUF
239 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagydorogi családi ház hirdetés (22389842)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1149 m2
Szobaszám: 3
Nagydorog központjában szerkezetkész négy szobás családi ház eladó. Ezt az ingatlant Önnek ajánlom: - ha csendes, nyugalmas ...
13 900 000 HUF
106 923 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tolnai családi ház hirdetés (31858622)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 496 m2
Szobaszám: 3
Tolna központjában kétgenerációs családi ház eladó. Összeköltözőknek, külön költözőknek, vállalkozásban gondolkozóknak a figy...
41 900 000 HUF
455 434 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykovácsi családi ház hirdetés (43654449)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: 960 m2
Szobaszám: 1
Eladó Nagykovácsiban 960m2-es déli fekvésű összközműves építési telek egy 15m2-es kicsi házikóval. L f5 övezetbe tartozó belt...
85 000 000 HUF
4 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (57452735)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 360 m2
Telekterület: 622 m2
Szobaszám: 9
Eladó Fóton egy gyönyörű mediterrán stílusú, 2 szintes, nettó 280 m2-es, bruttó 360 m2-es, 9 szobás, duplakomfortos családi ház...
220 000 000 HUF
611 111 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (96131587)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 750 m2
Telekterület: 1050 m2
Szobaszám: 11
Eladó Fóton egy központi helyen fekvő, háromszintes, 660 nm-es luxusingatlan. a szuterén szinten 80 nm-es teremgarázs, bár, kon...
189 480 000 HUF
252 640 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (47647445)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma