Eladó családi ház (48426 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 48 426 db
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (19663449)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 420 m2
Telekterület: 1240 m2
Szobaszám: 7
Ez a ház a kényelem, elegancia, harmónia és tökéletes lokáció egységét kínálja egy zárt villaparkban Budapesttől 45 percre. A...
248 000 000 HUF
590 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (67436539)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 694 m2
Szobaszám: 5
Újépítésű, alacsony energiafelhasználású családi ház eladó Szentendrén. „Kertvárosi hangulat, mégis városközponthoz közel. ” ...
164 900 000 HUF
1 298 425 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gödi családi ház hirdetés (42335853)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 181 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 5
Újépítésű, garázsos családi ház eladó Gödön, a vasútállomás közelében. Az ingatlan előnyei A ház korszerű hőszigetelési mego...
184 900 000 HUF
1 021 546 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói családi ház hirdetés (39668579)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: 740 m2
Szobaszám: 5
Hajdúszoboszló közkedvelt, csendes részén, a Bertóktelepen eladó egy 1985-ben épült, 2021-ben teljes körűen prémium minőségben ...
149 000 000 HUF
1 013 605 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (52529984)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 5
Eladó kétgenerációs ( egyik földszintes! ) Családi ház Csillaghegy csendes, Duna felőli részén – a Családi Ingatlan Iroda kínál...
220 000 000 HUF
1 517 241 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tamási családi ház hirdetés (54916445)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 378 m2
Telekterület: 806 m2
Szobaszám: 7
A Lido Home siófoki ingatlanirodája eladásra kínálja ezt a folyamatosan karban tartott, szép kilátással rendelkező, 3 szintes c...
69 000 000 HUF
182 539 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökszentmiklósi családi ház hirdetés (43368251)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 1024 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
A szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Törökszentmiklóson egy jó adottságokkal rendelkező, központhoz közeli, du...
26 500 000 HUF
224 576 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (35643336)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 577 m2
Szobaszám: 3
A szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Szolnokon a Tószegi úton egy felújítandó családi házat az alábbi paraméte...
31 900 000 HUF
312 745 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (37777892)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 9550 m2
Szobaszám: 3
A CasaNetWork Ingatlanhálózat eladásra kínálja a 174602163 számú, mediterrán stílusú családi házat és a hozzá tartozó kisebb la...
75 000 000 HUF
714 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmártoni családi ház hirdetés (34524354)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 704 m2
Szobaszám: 2
Szigetszentmárton csendes, nyugodt utcájában kínálok eladásra egy 1970-es években téglából épült, szigetelt, bruttó: 90 nm, net...
64 900 000 HUF
721 111 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pétervásárai családi ház hirdetés (94973874)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2753 m2
Szobaszám: 2
A Heves Vármegyei, Pétervásárán, 2753 nm-es panorámás saroktelken, azonnal költözhető 60 nm-es, összközműves családi ház eladó....
11 000 000 HUF
183 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói családi ház hirdetés (79764353)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 156 m2
Telekterület: 411 m2
Szobaszám: 5
Kétgererációs családi ház Hajdúszoboszlón eladó! Ez a tágas családi ház kiváló elhelyezkedésének köszönhetően ideális választ...
124 500 000 HUF
798 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci családi ház hirdetés (33551711)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 323 m2
Szobaszám: 5
Pest vármegye területén Kisvácon, eladásra kínálok 323 m2 telken belül két felújítandó lakást, az alsó lakás 45 m2 a tetőtári 1...
84 900 000 HUF
566 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Létavértesi családi ház hirdetés (59847999)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Létavértes fő utcáján, 3000 nm-es telken, 60 nm-es, 1 szobás, nagy étkező-konyhás, gázkonvektor fűtéses, felújítandó, utcafront...
22 000 000 HUF
366 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (47348974)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1352 m2
Szobaszám: 2
Nagyhalász Nyíregyháza-Sóstóhegy felőli részén, az Arany János utcán eladásra kínálok egy 90 m²-es, 2 külön nyíló szobával rend...
32 900 000 HUF
365 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (34776525)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1352 m2
Szobaszám: 2
Nagyhalász csendes, rendezett részén kínálunk megvételre egy 90 m²-es, vegyes falazatú (vályog + tégla), jó állapotú, összkomfo...
34 000 000 HUF
377 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (77325942)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 1892 m2
Szobaszám: 1
Hangulatos, felújított családi ház nagy telken – Debrecen, Biczó István kert Ha nyugodt, zöld környezetre vágyik, ahol csak a ...
32 490 000 HUF
560 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (97189225)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 198 m2
Telekterület: 682 m2
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy szerethető, 2006-ban épült, kétszintes családi ház, 197, 6 m² hasznos alapterülettel, egy 682 m²-es, gondozott...
139 900 000 HUF
706 565 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pákozdi családi ház hirdetés (88475456)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 415 m2
Szobaszám: 4
✅ 3%-Os otthon start hitel igényelhető | ✅ CSOK Plusz igényelhető | ✅ babaváró hitel igényelhető | Pákozd csendes, zöldövezeti...
99 800 000 HUF
1 073 118 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi családi ház hirdetés (75224355)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 1008 m2
Szobaszám: 4
Budakeszin, a Virágvölgy városrészben, a János-hegyre panorámával, az erdő közelében eladó egy földszintes, 135 nm-es, duplakom...
184 900 000 HUF
1 369 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal