Eladó családi ház (48082 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 48 082 db
Eladó Tiszavasvári családi ház hirdetés (42373972)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 501 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálok Tiszavasváriban egy 107 nm-es, téglából épült családi házat. Az épületben 3+ félszoba, nappali +étkező, kony...
19 990 000 HUF
186 822 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombrádi családi ház hirdetés (77414863)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1948 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Megvételre kínálok Dombrád csendes utcájában, egy 70 nm-es, téglából épült, beton alappal, cseréppel fedett, szigetelt családi ...
8 490 000 HUF
121 285 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (65437526)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 548 m2
Szobaszám: 3
Székesfehérvár, Felsővárosban, 78 m2 hasznos alapterületű, 2 és fél szobás, tégla falazatú családi ház ELADÓ! Az épület 1960-...
65 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombrádi családi ház hirdetés (78946473)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 3
Kis családi ház eladó a dombrádi Tiszapart közelében. Megvételre kínálok Dombrád csendes utcájában egy 1992-ben téglából épült ...
10 500 000 HUF
175 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombrádi családi ház hirdetés (59722394)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1948 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
8 490 000 HUF
121 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Derekegyházi családi ház hirdetés (33347563)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 1438 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladásra kínálunk Csongrád-Csanád vármegyében, Derekegyházán egy jó adottságokkal re...
16 000 000 HUF
163 265 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (44419534)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 679 m2
Szobaszám: 5
Szegeden, Tápé városrészen kétszintes, 200 nm-es családi ház, 679 nm-es telken eladó. A csendes utcában fekvő ingatlan földszi...
84 900 000 HUF
424 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lakiteleki családi ház hirdetés (81395877)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 711 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Bács-Kiskun vármegye, Lakitelek központi részén 155 nm-es családi ház 711 nm-es saroktelken eladó. Az 1970-es években épült ing...
61 000 000 HUF
508 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (46853377)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 679 m2
Szobaszám: 5
84 900 000 HUF
424 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai családi ház hirdetés (33593354)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 5755 m2
Szobaszám: 2+ 3 fél
Bács-Kiskun vármegye, Kiskunfélegyháza külterületén, a város GKSZ-övezeti besorolású részén, jelenleg lovasbirtokként használt ...
124 900 000 HUF
1 249 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gádorosi családi ház hirdetés (51837691)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1052 m2
Szobaszám: 3
Egyedi Befektetési Ajánlat! Vegye meg most! Kockázatmentes, és jövedelmező! Családi Ház eladó! ! ! Visszabérlési ajánlattal! Bé...
30 000 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (97374423)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 5
Szeged, Újszeged kertvárosi övezetében, közel a Thököly úthoz, jó helyen, 5 szobás, privát kerttel rendelkező családi ház eladó...
246 850 000 HUF
1 299 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Helvéciai családi ház hirdetés (79774256)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 1332 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Helvécián Ahol a természet, a nyugalom és az otthon melege találkozik Helvécia egyik legkedveltebb, csendes ...
119 500 000 HUF
807 432 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (77464335)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 228 m2
Szobaszám: 5
Eladó 180 nm-es, kétgenerációs családi ház 224 nm-es telken Kecskeméten! Kecskemét csendes, mégis városközeli részén eladó eg...
115 000 000 HUF
638 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaalpári családi ház hirdetés (86453724)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 584 m2
Szobaszám: 2
Két szobás, különportás, jó állapotú családi házat kínálok eladásra Tiszaalpár központjában, jól megközelíthető helyen. Az 584 ...
24 000 000 HUF
489 795 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (23753272)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 5
Kórház mellett sorházi ingatlan garázzsal kis KERTTEL. Eladó Kecskemét Máriavárosban egy hőszigetelt téglaépítésű, 3 szintes ...
126 900 000 HUF
1 133 035 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaalpári családi ház hirdetés (51353343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 3555 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Tiszaalpáron! Kiváló állapotú, szigetelt családi ház keresi új tulajdonosát Tiszaalpáron! Az ingatlan tága...
44 900 000 HUF
408 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Helvéciai családi ház hirdetés (93157548)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 1016 m2
Szobaszám: 3
Eladó új tetőszerkezetű családi ház Helvécián! Ha szeretne egy tágas, rendezett udvart, ahol a családi összejövetelek kelleme...
43 500 000 HUF
426 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai családi ház hirdetés (75353939)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 5755 m2
Szobaszám: 5
Eladó Gazdàlkodàsra alkalmas 130 nm-es 4 szobás családi ház, 5755 nm es telken Kiskunfélegyháza peremén teljes közművel Kiskun...
102 000 000 HUF
784 615 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (65453378)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 148 m2
Szobaszám: 1
Hangulatos családi ház eladó Kecskeméten, a Muszály vendéglő közelében! Csendes, barátságos környezetben kínálunk megvételre ...
28 900 000 HUF
722 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal