Eladó családi ház (48365 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 48 365 db
Eladó Balatonedericsi családi ház hirdetés (29673729)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3
A Balaton északi partján, Veszprém vármegyében Balatonedericsen eladó egy belterületi 100 m2-es családi ház 1000 m2-es területe...
85 000 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyiváni családi ház hirdetés (38253543)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 1165 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Nagyiván településén eladásra kínálok egy 99nm-es családi házat. Az ingatlan 1982-ben épült,...
20 600 000 HUF
208 080 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (83927384)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1470 m2
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Szekszárdon Hosszúvölgy utcában eladó 1470 nm területen lévő 35 nm-es, 1970-ben épült tégla, felújítandó lakóhá...
29 000 000 HUF
828 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Encsi családi ház hirdetés (37278244)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 2353 m2
Szobaszám: 3
Encsen eladó családi ház keresi gazdáját. a családi ház szépen felújitott. 2 Szoba, nagy nappali konyhával fürdőszoba és kinti ...
21 500 000 HUF
226 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (87644634)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 632 m2
Szobaszám: 6
Befektetők, nagy családosok figyelem! Eladásra kínálunk Miskolctapolca szívében frekventált helyen egy nettó 200 nm-es, 2 szint...
89 000 000 HUF
445 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (44348232)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Szeretne a belváros közelében, de családi házas környezetben madárdallamokra ébredni? ! Amikor nemcsak a város központja van kö...
69 000 000 HUF
718 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (47339839)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 6
Eladó egy tágas, gyönyörű kétgenerációs családi ház Nyíregyháza kedvelt, környékén. a kiváló állapotú ingatlan egy hatalmas, 10...
99 500 000 HUF
331 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (74438397)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 548 m2
Szobaszám: 3
Székesfehérvár, Felsővárosban, 78 nm hasznos alapterületű, 2 és fél szobás családi ház eladó! Az ingatlan csendes, nyugodt körn...
65 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (25239773)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 709 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Tágas családi ház eladó Hajdúböszörmény Középkert városrészben! Csendes, rendezett környéken kínálunk eladásra egy 88 m2-es, ...
39 900 000 HUF
453 409 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúhadházi családi ház hirdetés (84595252)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 3
Eladó kétgenerációs családi ház Hajdúhadházon! Hajdúhadház központjától 10 perc sétára eladó egy 146 m2 alapterületű, 3 nagy ...
37 900 000 HUF
259 589 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Leányfalui családi ház hirdetés (57494773)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Az Openhouse Tatabánya Ingatlaniroda kínálatában eladó a #177945 hivatkozási számú leányfalui családi ház. Leányfalu varázsla...
109 900 000 HUF
879 200 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (38288657)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 781 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Debrecen Hadházi úti Ingatlaniroda kínálatában eladó a #177400 hivatkozási számú hajdúsámsoni családi ház. -Elad...
67 000 000 HUF
827 160 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Homokszentgyörgyi családi ház hirdetés (87547245)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 2839 m2
Szobaszám: 2
Homokszentgyörgy nyugodt, barátságos részén eladásra kínálunk egy 76 m²-es, téglaépítésű családi házat, amely egy tágas, 2839 m...
16 990 000 HUF
223 552 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (77779317)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1928 m2
Szobaszám: 3
Kecskemét Máriahegyben a Nyíri út közelében, 1928 m2-es telken, 80 m2-es, nappali + 2 szobás családi ház eladó! Jellemzők: n...
64 900 000 HUF
811 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (37435378)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 1166 m2
Szobaszám: 7
Kecskemét egyik legjobb utcájában, a Vacsiközben, 1166 m2-es dupla telken, kb. 300 m2-es, tetőtér beépítéses, 2 nappali + 5 szo...
279 900 000 HUF
933 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (96294398)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 4
Kecskemét-Kadafalván, új építésű részen, erdősávval szemben, 530 m2-es telken, netto 109 m2-es, nappali + 3 szoba + mosókonyhás...
119 000 000 HUF
1 091 743 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (89538343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 228 m2
Telekterület: 984 m2
Szobaszám: 3
Békéscsabán 228 nm-es családi ház eladó. a tégla falazatú két szintes, nagyon jó állapotú ingatlan a városi sportcsarnok közelé...
88 800 000 HUF
389 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (94387474)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 815 m2
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmárton központi részén, rendezett utcában egy 132 m2-es, 3 szobás kert...
17 500 000 HUF
132 575 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (13519119)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 878 m2
Szobaszám: 4
Eladó panorámás családi ház Érden, a természet közelében! Érden, a természetvédelmi területtől nem messze, eladó egy 3 szinte...
70 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (57637243)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 562 m2
Szobaszám: 3
Eladó Dömsödön, egy különleges 1906-ban épült vályog, oszlopos, gangos parasztház, ami ideális lehetőség akár családi otthonnak...
33 000 000 HUF
257 812 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal