Eladó családi ház (48367 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 48 367 db
Eladó Nagyvejkei családi ház hirdetés (34499462)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 3655 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tolna vármegyében Nagyvejkén eladó egy családi ház. Csendes természeti környezetben. Nagy kerttel, pincével, istállóvalrendelke...
29 900 000 HUF
311 458 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (57947258)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 2922 m2
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Szekszárd Csomorika dűlőben eladó 2922 nm területen lévő 42 nm-es lakhatásra alkalmas tégla szerkezetű ház. Ben...
29 900 000 HUF
711 904 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Decsi családi ház hirdetés (23784727)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 444 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Tolna vármegyében, Szekszárd központjától 5 kilométere a decsi hegyen eladó az ötevenes években épült házikó. Vegyes falazatu 6...
24 990 000 HUF
403 064 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaszentgyörgyi családi ház hirdetés (91227783)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 1334 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Tolna vármegye, Dunaszentgyörgy csendes utcájában eladó 142nm lakóterületű, vegyes falazatú, átlagos állapotú családi ház, mely...
23 500 000 HUF
165 492 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (41357466)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 1250 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok Bács-Kiskun vármegyében, Baján egy 133, 5 m2-es családi házat. a telek területe 1250 m2. Az ingatlan egy konyh...
35 000 000 HUF
263 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (86783959)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 185 m2
Telekterület: 414 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Miskolc belvárosának közvetlen közelében, mégis egy rendkívül csendes, nyugodt környezetben kínálunk megvételre egy 2001-ben ép...
69 900 000 HUF
377 837 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi családi ház hirdetés (42299197)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 775 m2
Szobaszám: 2
__Eladó új építésű erdei ház a Dunakanyarban Esztergom és Búbánatvölgy között! A Dunával párhuzamos domboldalon, vadregényes e...
99 000 000 HUF
1 434 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Körösszegapáti családi ház hirdetés (93421274)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1799 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy 3 szobás családi ház Körösszegapátiban, tágas, 1799 m2-es telken! Kiváló szerkezeti állapotban lévő, 2005-ben épült...
29 990 000 HUF
499 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagylengyeli családi ház hirdetés (22174295)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 380 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178095 hivatkozási számú nagylengyeli családi ház. Eladó családi...
10 000 000 HUF
138 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (43235329)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 369 m2
Telekterület: 18970 m2
Szobaszám: 8
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178081 hivatkozási számú zalaegerszegi családi ház. Kizárólag ir...
185 000 000 HUF
501 355 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisrécsei családi ház hirdetés (63739644)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 204 m2
Telekterület: 981 m2
Szobaszám: 5
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #176740 hivatkozási számú kisrécsei családi ház. Eladó egyedi kivi...
35 900 000 HUF
175 980 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Inkei családi ház hirdetés (97574829)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2997 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #177184 hivatkozási számú inkei családi ház. Eladó autentikus para...
12 500 000 HUF
178 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Miskolci családi ház hirdetés (27749566)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 345 m2
Telekterület: 1378 m2
Szobaszám: 5
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #177561 hivatkozási számú miskolci családi ház. Az ela...
149 900 000 HUF
434 492 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (34386376)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 604 m2
Szobaszám: 3
Barátságos családi ház eladó Szentes kertvárosi részén. Szentes kertvárosi részén várja új lakóit egy 83 nm-es, 3 szobás család...
32 900 000 HUF
396 385 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai családi ház hirdetés (74946445)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 434 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
Bács-Kiskun vármegye, Kiskunfélegyháza, Városközpontban 131, 5 m2 hasznos nettó alaptarületű kétszintes családi ház, igényesen ...
118 500 000 HUF
904 580 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (93259489)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 679 m2
Szobaszám: 5
Szegeden, Tápé városrészen kétszintes, 200 nm-es családi ház, 679 nm-es telken eladó. A csendes utcában fekvő ingatlan földszi...
84 900 000 HUF
424 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (57838422)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 285 m2
Telekterület: 313 m2
Szobaszám: 9
Szeged-északi városrészen - a Rókusi Tesco közelében - 9 szobás apartmanház (285 m2) melléképülettel és teljes berendezéssel eg...
265 000 000 HUF
929 824 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Derekegyházi családi ház hirdetés (43495453)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 1438 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladásra kínálunk Csongrád-Csanád vármegyében, Derekegyházán egy jó adottságokkal re...
16 000 000 HUF
163 265 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (44254582)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 564 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kizárólag az OTP Ingatlanpontnál! ! Ott, ahol a madarak ébresztenek, és a gát őrzi a nyugalmat. Eladó családi ház Kunszentmár...
7 000 000 HUF
116 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (49279838)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 769 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó családi ház Szentesen, a városközpont közelében! ! Szentesen, a belvároshoz közel kínálunk megvételre egy 85 m2 hasznos ...
60 000 000 HUF
705 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?