Eladó családi ház (48367 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 48 367 db
youtube videó Eladó Komáromi családi ház hirdetés (83847362)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 670 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó egy 2019-ben épült, 113nm-es családi ház, 670nm-es gondozott telken, Komárom csendes, kedvelt városrészében, Koppánymonos...
122 990 000 HUF
1 088 407 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pakodi családi ház hirdetés (93372227)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 2247 m2
Szobaszám: 3
Zala megye festői fekvésű településén, Pakod községben kínálunk eladásra egy igazán különleges otthont. Ez az 86 m²-es, nappali...
43 900 000 HUF
510 465 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (44839277)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 183 m2
Telekterület: 2417 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, részben felújított, 183 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található egy üzlet...
32 000 000 HUF
174 863 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (92797927)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 152 m2
Telekterület: 666 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, csendes nyugodt utcában, 152 nm-es családi ház eladó. a tégla szerkezetű ingatlan az 1980-as évek ...
38 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (95843477)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 191 m2
Telekterület: 938 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun megye Mélykút, központjában, 191 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található négy szoba, nappa...
9 990 000 HUF
52 303 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemesvámosi családi ház hirdetés (81524645)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 490 m2
Szobaszám: 4
A casanetwork Veszprém Ingatlaniroda eladásra kínálja a 2328-as referenciaszámú Nemesvámos Kossuth utcában található újépítésű ...
109 000 000 HUF
1 090 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserkeszőlői családi ház hirdetés (49742723)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 233 m2
Telekterület: 728 m2
Szobaszám: 6
A szolnoki CasaNetWork Ingatlaniroda megvételre kínál egy felújított, több generációs családi házat Jász-Nagykun-Szolnok Vármeg...
119 000 000 HUF
510 729 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetcsépi családi ház hirdetés (28455243)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 743 m2
Szobaszám: 5
A Ráckevei Duna - ág melletti Szigetcsépen kínálunk eladásra új építésű, önálló családi házat 4 hálóval, 743 nm-es telekkel. ...
94 900 000 HUF
949 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerkafalvai családi ház hirdetés (24353875)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: 1050 m2
Szobaszám: 1
Az ingatlan a nyugati országhatár közelében, a túristák által kedvelt és gyakran látogatott, gyönyörű Őrség szélén elhelyezkedő...
55 000 000 HUF
1 170 212 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budajenői családi ház hirdetés (53953543)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 274 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 5
Luxus családi ház hatalmas terasszal, panorámás, természetközeli csodahelyen BUDAJENŐN! Budajenőn a Templomvölgy Villaparkban...
400 000 000 HUF
1 459 854 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Körmendi családi ház hirdetés (85493575)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 166 m2
Telekterület: 495 m2
Szobaszám: 3+ 3 fél
A telken egy kisebb elkerített füves terület és egy garázs + tárolóval is található. a ház 1990-ben épült tégla falazattal, hár...
84 900 000 HUF
511 445 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (33357333)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 647 m2
Szobaszám: 6
Kétgenerációs családi ház eladó Sashalom szívében különálló garázzsal, okosotthon-rendszerrel, vállalkozásra is alkalmas kialak...
220 000 000 HUF
1 222 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (65729783)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 976 m2
Szobaszám: 9
II. kerület Zöldmáli részén 2017-ben felújított Igényes, 7 hálószobás CSALÁDI HÁZ Várja új tulajdonosát! Eladásra kínálunk eg...
1 050 000 EUR
1 348 582 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Biatorbágyi családi ház hirdetés (47439954)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 2881 m2
Szobaszám: 3
Nagy telek, nagy lehetőségek! Egy igazán különleges ingatlant kínálok eladásra, amely egyszerre nyújt otthonos melegséget és ...
145 000 000 HUF
725 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tihanyi családi ház hirdetés (58425499)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 2547 m2
Szobaszám: 4
EZT LÁTTAD MÁR? TIHANY PANORÁMA BOROSPINCE! Mi kellene még? ! Balaton Északi partján a legkedveltebb településen, Tihany C...
420 000 000 HUF
4 666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (62445577)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 1233 m2
Szobaszám: 5
Budai tüzép ELADÓ! 1233 m2-es saroktelken lévő, összesen nettó 300 m2 alapterületű kétszintes ingatlant kínálok megvételre, m...
399 000 000 HUF
1 330 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (89264939)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 480 m2
Telekterület: 747 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
Megvételre kínálunk, Pesterzsébet kertvárosában egy 480 nm-es, jelenleg 7 szobás, duplakomfortos, több generáció számára épült,...
229 000 000 HUF
477 083 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (38426529)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 732 m2
Szobaszám: 5
Eladó egy háromszintes, önálló családi ház 732 nm-es telken a Római part mellett. Az utca felől kőburkolatú előkerten keresztül...
510 000 EUR
1 018 929 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (43294349)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 701 m2
Szobaszám: 3
Felújított, napelemes otthon fűthető medencével és bővítési lehetőséggel Budapest XVII. kerület, Gyöngytyúk utca. Budapest eg...
137 500 000 HUF
1 403 061 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (26367165)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 701 m2
Szobaszám: 3
Felújított, napelemes otthon fűthető medencével és bővítési lehetőséggel Budapest XVII. kerület, Gyöngytyúk utcaBudapest egyik ...
137 500 000 HUF
1 403 061 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal