Eladó családi ház (48253 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 48 253 db
Eladó Battonyai családi ház hirdetés (42333445)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1473 m2
Szobaszám: 3
Eladó Békés vármegyében, a román határ szomszédságában, Battonya város belvárosában, a Körforgalomhoz közel, egy 80 m2-es, átla...
15 000 000 HUF
176 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (34649379)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 455 m2
Szobaszám: 5
Kecskeméten a vacsiközben exkluzív lakóparki, 115 m2-es, kétszintes, 2 nappali+3 szobás, 2 fürdőszobás, nagy teraszos családi h...
135 900 000 HUF
1 181 739 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi családi ház hirdetés (44252664)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 181 m2
Telekterület: 364 m2
Szobaszám: 7
Eladó Angyalföldön, a Béke útról nyíló Rokolya utcában 364 nm-es telken, egy 3 szintes, 181 nm-es családi ház. Az ingatlan mi...
499 000 000 HUF
2 756 906 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (57732356)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 228 m2
Szobaszám: 5
Eladó 180 nm-es, kétgenerációs családi ház 224 nm-es telken Kecskeméten! Kecskemét csendes, mégis városközeli részén eladó egy ...
115 000 000 HUF
638 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Helvéciai családi ház hirdetés (23374451)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 1332 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Helvécián Ahol a természet, a nyugalom és az otthon melege találkozikHelvécia egyik legkedveltebb, csendes ré...
119 500 000 HUF
807 432 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai családi ház hirdetés (63544454)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 896 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Délegyházán, a központhoz közel, mégis csendes utcában eladásra kínálunk egy 160 m2-es, teljes közműves, kétgenerációs, két szi...
89 900 000 HUF
561 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (87366258)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 5
Pest megyében, Szigetszentmiklóson hatalmas lehetőségeket rejtő családi ház eladó! Az ingatlan az Üdülő soron helyezkedik el, ...
99 500 000 HUF
595 808 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (69229647)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 892 m2
Szobaszám: 4
Kiskunlacháza központjában eladó egy 120 m2-es, felújítás alatt álló, két szintes családi ház nagy telekkel, amely ideális vála...
85 900 000 HUF
715 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai családi ház hirdetés (42843329)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 6240 m2
Szobaszám: 5
***Árcsökkenés! ! ! Sürgősen eladó áron ALUL! ! ! *** Eladó egyedi építésű, privát vízparttal rendelkező családi ház Délegyház...
115 000 000 HUF
741 935 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajópetri családi ház hirdetés (95463427)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1125 m2
Szobaszám: 3
Eladó Sajópetri egyik nyugodt, családias utcájában egy 150 nm-es, egyszintes családi ház, amely 1 125 nm-es, sarki telken helye...
17 900 000 HUF
119 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőtúri családi ház hirdetés (77972718)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 498 m2
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Mezőtúr csendes környékén eladó egy vegyes falazatú, összközműves, hangulatos 80 nm-es család...
16 500 000 HUF
206 250 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kápolnásnyéki családi ház hirdetés (87475872)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 1428 m2
Szobaszám: 4
Fejér megye Kápolnásnyék 220 nm-es egyszintes családi ház eladó. a 2006-ban épült, tégla falazatú, szigetelt ingatlan a települ...
159 900 000 HUF
726 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vizslási családi ház hirdetés (92747444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 1455 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy 3 szobás, jó elosztású, részben felújított családi házat, önálló garázzsal Vizsláson. a nagyméretű nappal...
22 000 000 HUF
297 297 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni családi ház hirdetés (73927734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 255 m2
Telekterület: 437 m2
Szobaszám: + 5 fél
Eladó Salgótarján csendes részén egy 255 m²-es, kétszintes, tégla építésű családi ház, amely kényelmes otthont nyújt nagyobb cs...
42 000 000 HUF
164 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőzsolcai családi ház hirdetés (45694685)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 669 m2
Szobaszám: 5
Kiváló elrendezésű két generációs családi ház ELADÓ! Felsőzsolca rendezett, csendes utcájában eladó 669 nm-es telken, 260 nm ...
64 900 000 HUF
249 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szécsényi családi ház hirdetés (29848493)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 826 m2
Szobaszám: 3
Eladó 3 szobás, nagy családi ház 126 m² alapterülettel Nógrád vármegyei Szécsény városában! Egy lakópark övezetben, csendes és...
59 000 000 HUF
468 253 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni családi ház hirdetés (59547644)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 602 m2
Szobaszám: 3
Salgótarján központjában, a városi uszoda és a Gagarin Iskola közvetlen közelében kínálunk egy háromszobás családi házat, amely...
21 000 000 HUF
269 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Somoskőújfalui családi ház hirdetés (93774278)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 393 m2
Szobaszám: 3
Somoskőújfaluban eladó egy 70 négyzetméteres, összkomfortos családi ház. Az ingatlan gázfűtéssel, csatornával valamint vízzel k...
9 500 000 HUF
135 714 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balassagyarmati családi ház hirdetés (44738632)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 715 m2
Szobaszám: 8
Eladó egy nagyon jó állapotú, kétszintes, vállalkozásra is kiválóan alkalmas családi ház Balassagyarmaton. Az ingatlan tágas te...
115 000 000 HUF
522 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni családi ház hirdetés (34847587)
6 hónapnál régebbi hirdetés