Eladó családi ház (48254 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 48 254 db
Eladó Esztergomi családi ház hirdetés (13423819)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1524 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok Esztergom Búbúnatvölgyben egy 2023-ban épült 100 m2-es földszintes családi házat. a három hálószoba, 2 fürdősz...
110 000 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadszállási családi ház hirdetés (55723458)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun vármegye Szabadszállás településen eladásra kínálok egy beton alapra épült, vegyes falazatú 75, 2 m2-es családi ház...
16 000 000 HUF
213 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Soltszentimrei családi ház hirdetés (18553324)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1333 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegye Soltszentimre település központi részén megvételre kínálok egy 65, 25 m2- es vegyes falazatú családi házat...
17 900 000 HUF
275 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári családi ház hirdetés (96398413)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 5554 m2
Szobaszám: 2
Somogy vármegye Kaposvár-Kaposszentjakab, zártkerti részén 2 zárkert 50 m? -Es lakható téglaépítésű házzal egyben eladó! a két ...
7 500 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunapataji családi ház hirdetés (18487441)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 181 m2
Telekterület: 1715 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálok Bács-Kiskun vármegye Dunapataj település központjában egy 181, 4 négyzetméter alapterületű, 5 szobás családi h...
13 900 000 HUF
76 795 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Marcali családi ház hirdetés (48543557)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 765 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Somogy Vármegye Marcali városában szép környezetben családi ház eladó. 765 Nm telken 170nm-es ingatlanban a következő helyisége...
86 500 000 HUF
508 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fegyverneki családi ház hirdetés (52465394)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1072 m2
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, csak az OTP Ingatlanpont kínálatában, Fegyvernek csendes, rendezett utcájában kínálunk megvét...
15 500 000 HUF
221 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaföldvári családi ház hirdetés (57277242)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1841 m2
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Tiszaföldváron, csendes utcában egy 60 m2-es, 2 szobás családi házat, mely 200...
7 999 999 HUF
133 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (57895943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 827 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Jász-Nagykun Szolnok megyében, Kunszentmártonban eladó egy felújítandó, 3+1 szobás családi ház csak az OTP Ingatlanpont kínálat...
2 700 000 HUF
33 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári családi ház hirdetés (49961278)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 2
Kaposvár belvárosában, a Fő utcánban kínálunk egy kitűnő lehetőséget, amely egy utcafronti nagyszobás, udvar felé nyúló lakást ...
34 000 000 HUF
317 757 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csépai családi ház hirdetés (43794739)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1533 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Csépán, csendes utcában egy 115 m2-es, 3 szobás, kertes családi házat, mely 19...
21 999 000 HUF
191 295 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mesterszállási családi ház hirdetés (47594357)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1847 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Mesterszálláson, csendes utcában egy 90 m2-es, 3 szobás, összkomfortos családi...
5 599 000 HUF
62 211 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Öcsödi családi ház hirdetés (77298735)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 776 m2
Szobaszám: 5
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Öcsödön, csendes utcában egy a földszinten 97 m2-es, 5 szobás, padlásteres csa...
14 000 000 HUF
144 329 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaföldvári családi ház hirdetés (54517373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 559 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Tiszaföldváron eladó egy összkomfortos családi ház, amely egy 3 szobás, 68, 6 nm-es vályogfal...
6 900 000 HUF
101 470 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászapáti családi ház hirdetés (14944798)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1526 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Jászapátin kínálunk megvételre egy összkomfortos, kétszintes, 92 m2-es családi házat, amely k...
23 490 000 HUF
255 326 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári családi ház hirdetés (64337742)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 1290 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kaposvár keleti városrészében, nyugodt, természeti környezetben, eladó egy Nádasdi utcai családi ház. Az 1290 nm. Telken lévő 8...
12 000 000 HUF
142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászapáti családi ház hirdetés (23524773)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1498 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye. Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában elérhető! Eladó Jászapátin egy 3 és fél szobás, 92,...
11 990 000 HUF
130 326 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zagyvarékasi családi ház hirdetés (47273749)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 848 m2
Szobaszám: 5
Jász-Nagykun Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Zagyvarékas központi részén egy 180 nm-es téglából épült 5 szobás családi háza...
33 990 000 HUF
188 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szarvasi családi ház hirdetés (85929738)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 161 m2
Telekterület: 805 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Békés vármegye. Eladásra kínálunk Szarvason csak az otp ingatlanpont kínálatában egy 4 és fél szobás 161 nm-es kertes családi h...
18 500 000 HUF
114 906 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári családi ház hirdetés (28824781)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 196 m2
Telekterület: 434 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Somogy vármegye, Kaposváron 2 lakrészes, tégla építésű családi ház eladó a város cseri részében. A telek nagysága:434 m2 Az in...
19 900 000 HUF
101 530 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal