Eladó családi ház (48512 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 48 512 db
Eladó Tiszaföldvári családi ház hirdetés (35777663)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 882 m2
Szobaszám: 5
Kétszintes családi ház eladó TISZAFÖLDVÁRON! ! ! ! ! TISZAFÖLDVÁRON csendes utcában lévő, családi házat kínálok eladásra. Az ...
19 900 000 HUF
199 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaföldvári családi ház hirdetés (96744772)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 391 m2
Szobaszám: 5
Kétszintes családi ház eladó TISZAFÖLDVÁRON! ! ! Álmodozol egy vidéki otthonról, ahol minden adott a nyugodt, kényelmes életh...
41 900 000 HUF
349 166 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Győrsági családi ház hirdetés (43257788)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 1115 m2
Telekterület: 8400 m2
Szobaszám: 13
Győrság exkluzív panorámás birtoka – ahol a lehetőségek és az álmai találkoznak Győr szomszédságában, Győrság legmagasabb pont...
475 000 000 HUF
426 008 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai családi ház hirdetés (23494752)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 840 m2
Szobaszám: 3
Befektetők, építkezők, figyelem!  Gyula – Románváros városrészén kínálunk eladásra egy felújítandó családi házat hatalmas lehet...
38 000 000 HUF
550 724 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sziráki családi ház hirdetés (35251375)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 1364 m2
Szobaszám: 8
Eladásra kínálom a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából, Nógrád vármegyében, Szirák településen egy, 300nm-es családi házat!  T...
64 000 000 HUF
213 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai családi ház hirdetés (93723397)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 517 m2
Szobaszám: 3
Vásárolja meg KULCSRAKÉSZEN, ezt az új építésű, modern családi házat, legyen első lakója és rendezze be ízlése szerint.  A Köz...
89 900 000 HUF
1 322 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi családi ház hirdetés (52949434)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 376 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye, Kiskunhalas, Tabán városrészben, 81 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kettő s...
10 500 000 HUF
129 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaföldvári családi ház hirdetés (13135537)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 6980 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
C I T Y C a R T E L bemutatja: Csodálatos természeti környezetben, távol a város zajától kínáljuk eladásra ezt a kedves kis há...
19 900 000 HUF
406 122 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaföldvári családi ház hirdetés (57544189)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1474 m2
Szobaszám: 3
C I T Y C a R T E L bemutatja: Csikorogva fordul a zárban a kulcs, s az öreg, szúrágta ajtó fájdalmas sóhajjal, lomhán tárul f...
21 500 000 HUF
244 318 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (96367799)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 415 m2
Szobaszám: 3
Ár: 79, 5 MFT szobaszám :3 felújítandó telek:415m2 ÁLMODD meg – és építsd tovább! Bővíthető családi ház a 16. kerületben- a Cs...
78 900 000 HUF
1 052 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfenyvesi családi ház hirdetés (63833648)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 144 m2
Szobaszám: 2
Új építésű ikerházak Balatonfenyvesen! Eladó Balatonfenyves kedvelt részén, a máriahullámtelepi szabadstrandtól 1000 méterre,...
65 000 000 HUF
1 065 573 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfenyvesi családi ház hirdetés (83287534)
6 hónapnál régebbi hirdetés