Eladó családi ház (48511 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 48 511 db
Eladó Budapest XII. kerületi családi ház hirdetés (49747323)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 450 m2
Telekterület: 1627 m2
Szobaszám: 10
Kizárólag Irodánk kínálatában! Eladásra kínálunk a XII. kerületben, Farkasvölgyben egy csendes zsákutcában található, közepes...
790 000 000 HUF
1 755 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (92714639)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1238 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Szentes egyik csendes utcájában távol a város zajától kínálunk eladásra egy felúj...
13 900 000 HUF
193 055 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (67474593)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 187 m2
Szobaszám: 4
Hollandfaluban sorház rövid ÁTADÁSSAL Ezen a környéken ritkán adódik eladó ingatlan, ne hagyja ki ezt a lehetőséget. Eladó K...
79 900 000 HUF
887 777 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (27121324)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 320 m2
Szobaszám: 4
Alsógöd kedvelt, nyugodt részén kínálunk eladásra egy minőségi anyagokból épülő, modern stílusú, önálló családi házat 320 nm-es...
119 900 000 HUF
1 070 535 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (42341247)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 187 m2
Szobaszám: 4
Hollandfaluban sorház rövid ÁTADÁSSALEzen a környéken ritkán adódik eladó ingatlan, ne hagyja ki ezt a lehetőséget. Eladó Kecsk...
79 900 000 HUF
887 777 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (32529635)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 5
Pest megyében, Szigetszentmiklóson hatalmas lehetőségeket rejtő családi ház eladó! Az ingatlan az Üdülő soron helyezkedik el, ...
99 500 000 HUF
595 808 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (94981464)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 706 m2
Szobaszám: 5
XVII. kerületben: rákoskeresztúron, a home center közelében, csendes mellékutcában, eladó egy teljeskörüen felújított 280 nm-es...
289 900 000 HUF
1 035 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (89637536)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 278 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
**************************************OtthonStartHitel************************************************** Két lakrész, sok lehe...
74 900 000 HUF
998 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (25629633)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 961 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Eladó egy igényesen felújított, tágas családi ház, Dömsödön, amely tökéletes választás családok számára. A ház szigetelt, a vi...
49 400 000 HUF
422 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (95276843)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 586 m2
Szobaszám: 4
Prémium és luxus Királydombon! A XIV. És XVI. kerület közvetlen szomszédságában, a Rákos pataktól pár perc sétára 180 nm-es c...
480 000 000 HUF
2 666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vajszlói családi ház hirdetés (44247494)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 2200 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Vajszlón, nagy telekkel és melléképületekkel! Vajszló központjához közel kínálunk megvételre egy 90 m²-es csa...
17 000 000 HUF
188 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (83356143)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 951 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk Fót közkedvelt részén egy kétgenerációs családi házat. Elhelyezkedéséből adódóan az infrastruktúra kedvező,...
125 000 000 HUF
520 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szögligeti családi ház hirdetés (15397811)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 374 m2
Szobaszám: 3
Eladó Szögligeten egy 60 + 30 nm-es családi ház teljes berendezéssel, konyhai felszereléssel, jakuzzival együtt mely a vételár ...
69 900 000 HUF
776 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (42948833)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 570 m2
Szobaszám: 5
XVI. kerületben: rákosszentmihályon széles, csendes mellékutcában, eladó egy körbejárható, betonfödémes, 300 m2-es, 5 szobás, 2...
249 900 000 HUF
833 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ürömi családi ház hirdetés (76443328)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted