Eladó családi ház (48508 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 48 508 db
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (48444295)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Debrecenben a Szabadságtelepen eladó egy 68m2 nagyságú 2szoba+ konyhás, földszintes, téglaépítésű kertes ház. Az ingatlan 1971...
55 000 000 HUF
808 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (76454741)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
51 000 000 HUF
750 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (97316775)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Debrecen - Lencztelepen, 220 m2 es, kétszintes, 4 szoba + 2 nappalis, exkluzív, minden igényt kielégítő luxus, önálló családi ...
250 000 000 HUF
1 136 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (26537739)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 156 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen-Homokkert kedvelt részén eladó egy 156m m2 nagyságú, kétszintes, teljesen alápincézett családi ház. Az ingatlan egy...
98 000 000 HUF
628 205 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egyeki családi ház hirdetés (54755522)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Egyek központjában eladó egy 90 m2-es, 2 szobás, összközműves, felújított családi ház, 1200 m2-es megoszható telekkel. Jellem...
24 900 000 HUF
276 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói családi ház hirdetés (29253375)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Hajdúszoboszlón, üdülőövezetben, 130 m2-es, 4 szobás, családi ház, 588 m2-es telken eladó! Jellemzői: - Csendes, pihenésre ki...
51 000 000 HUF
392 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (65273545)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 385 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 9
Sopronban a Lővérek lábánál, 459 m2 saroktelken épült 3 szintes családi ház eladó 3 garázzsal, rengeteg lehetőséggel, befekteté...
198 000 000 HUF
514 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hegyfalui családi ház hirdetés (22913452)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sárvártól 15 km-re, Hegyfalu településen eladó egy 873 m2 telken lévő 70 m2 alapterületű földszintes családi ház. Az ingatlan t...
14 900 000 HUF
212 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói családi ház hirdetés (54932299)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
Komlón, jó állapotú tetőtérrel és nagy lehetőségekkel rendelkező családi ház eladó! Eladásra kínálunk Komló egyik barátságos,...
84 900 000 HUF
424 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szűri családi ház hirdetés (44145847)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szűrben, 77 m²-es, 3 hálószobás, könnyűszerkezetes családi ház eladó. Beépíthető tetőtér, szuterén, többféle fűtési lehetőség, ...
30 900 000 HUF
401 298 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (57297647)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
Pécs-Újhegyen eladó 240 m²-es, duplaösszkomfortos, szinteltolásos családi ház 910 m²-es telken. 6, 5 Szoba, teljes felújítás, s...
139 900 000 HUF
582 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (73674973)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Pécs-Somogyban egy erdő mellett fekvő 2725 nm-es földterületen egy kb. 140 Nm-es tégla és vegyes falazatú családi ház a h...
85 000 000 HUF
607 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (43994696)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Pécs egyik legkedveltebb villanegyedében, az Ürögi városrészben, a Mecsek lábánál, festői környezetben, csendes zsákutcában ela...
125 000 000 HUF
520 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (74854414)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Pécs- Kertvárosának málomi részén egy kiváló lehetőségeket kínáló családiház. A ház egy 614 m2-es, sík telken helyezked...
84 900 000 HUF
606 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (99536915)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 504 m2
Szobaszám: 7
Eladó Pécsett a Görgey Artúr utcában, egy 1970-es években épült, 3 szintes, 2 külön megközelíthető lakrészből álló, mediterrán ...
114 900 000 HUF
547 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bugyi családi ház hirdetés (92298335)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 663 m2
Szobaszám: 4
Eladó Új Építésű Családi Ház Bugyin – 132 m², Saját Telekkel és Garázzsal! Bugyi csendes, kulturált részén eladó egy új építé...
102 900 000 HUF
779 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (25855838)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 1023 m2
Szobaszám: 4
Prémium luxus családi ház medencével szaunával és kertitóval Dunaharaszti legszebb részén eladó. A családi ház magas minőségbe...
239 000 000 HUF
1 770 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi családi ház hirdetés (79236755)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 5
Diósd frekventált közkedvelt részén, eladó egy luxus minden igényt kielégítő családi ház a ház minden helyén, garantált a lakók...
188 800 000 HUF
1 329 577 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (92396546)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 667 m2
Szobaszám: 4
Panorámás, szinteltolásos, tágas családi ház eladó Érd kedvelt részén. Eladó szinteltolásos 200 nm-es nappali+ étkező + 3 szo...
139 000 000 HUF
695 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (29354445)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 429 m2
Szobaszám: 5
Szigetszentmiklós kertvárosi részén eladó nettó 125 nm-es, amerikai konyhás nappali + 4 szobás, két fürdőszobás, 25 nm -es fede...
108 800 000 HUF
870 400 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal