Eladó családi ház (48506 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 48 506 db
Eladó Turai családi ház hirdetés (42326495)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1118 m2
Szobaszám: 3
Pest vármegye, Tura településen, modern, új építésű családi ház eladó, 86 m2-es alapterülettel, 1118 m2 telekkel. Eladásra kín...
52 200 000 HUF
606 976 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Versegi családi ház hirdetés (32742493)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 5
~ Egy hely, ahol a csendnek is hangja van ~ Képzeld el, hogy reggelente a szél lágy susogása kíséri az ébredést. a teraszról k...
79 900 000 HUF
799 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Egerszalóki családi ház hirdetés (24973322)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 222 m2
Telekterület: 2446 m2
Szobaszám: 5
Eladó exkluzív luxus otthon Egerszalókon! ! ! Egerszalók, a méltán híres gyógy- és termálfürdőjéről, sódombjáról és festői kör...
110 000 000 HUF
495 495 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárándi családi ház hirdetés (73326954)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2300 m2
Szobaszám: 2
Sárándon eladó egy 58 négyzetméteres palatetős vályogház, ami 2300 négyzetméteres osztható telken található. Az ingatlan csende...
32 000 000 HUF
533 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (13145664)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 1556 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Eladó újépítésű önálló családi ház - prémium minőség, tágas kialakítás! 2026 4. Negyedévében készül el ez a 166nm hasznos alap...
209 900 000 HUF
1 279 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Túrkevei családi ház hirdetés (22332712)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 595 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye, Túrkeve városának központjában megvételre kínálunk egy 60 nm területű könnyűszerkezetes házat. A...
32 900 000 HUF
548 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (49753422)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 1023 m2
Szobaszám: 1
Nógrád megye, Bátonyterenye Nagybátonyi részén eladó egy 41 nm-es egy szobás kis családi ház. Egy szoba, konyha és fürdőszoba ...
8 500 000 HUF
207 317 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrhalomi családi ház hirdetés (33465972)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 1086 m2
Szobaszám: 4
Nógrád megyében, Őrhalomban, eladó egy 106 nm-es, tégla szerkezetű, összkomfortos parasztház. Az ingatlant folyamatosan újítják...
24 000 000 HUF
226 415 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (53894333)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 191 m2
Telekterület: 885 m2
Szobaszám: 6
Eladó kétszintes családi ház Mátraderecske csendes részén, kétgenerációs kialakítással, pincével és műhellyel Mátraderecske cs...
29 990 000 HUF
157 015 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni családi ház hirdetés (82377817)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 219 m2
Telekterület: 470 m2
Szobaszám: 4+ 4 fél
Nógrád megyében, Salgótarján hangulatos, zöldövezeti részén, két lakásos, jó állapotú, társasház eladó. Az egyik a földszinten,...
33 900 000 HUF
154 794 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hugyagi családi ház hirdetés (96434373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 152 m2
Telekterület: 1880 m2
Szobaszám: 4
Nógrád megyében, Balassagyarmattól 12 km-re lévő Hugyagon, eladó egy 152 nm-es nagypolgári jellegű családi ház. A ingatlanban ...
19 000 000 HUF
125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Recski családi ház hirdetés (32332735)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 3
Eladó tágas családi ház nagy telekkel Recsken, kiváló lehetőség saját otthon vagy befektetés számára! Recsken, a főút mellett,...
16 000 000 HUF
168 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (74434573)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 339 m2
Szobaszám: 3
Bontandó ház eladó Pécsen az alsó utcában! 60 Négyzetméteres, vályogból épült, és igen rossz állapotban van. 339 Négyzetmétere...
11 000 000 HUF
220 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytarcsai családi ház hirdetés (23982928)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 193 m2
Telekterület: 710 m2
Szobaszám: 6
Nagytarcsán 2 lakásos családi ház eladó 3 állásos garázzsal, azonnal költözhető! Eladó Nagytarcsa csendes részén egy kétlakásos...
115 000 000 HUF
595 854 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leányfalui családi ház hirdetés (72333547)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 537 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó panorámás 133 nm-es, 3 szintes ikerház Leányfalu egyik legszebb részén, 300 nm-es telekrésszel. A hegyoldali elhelyezked...
78 000 000 HUF
586 466 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (43383454)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 376 m2
Telekterület: 1014 m2
Szobaszám: 7
Eladó tágas, panorámás családi ház Pécs-Hird csendes részén! Pécs-Hird kedvelt, nyugodt környékén, 1014 m²-es telken kínálunk...
79 900 000 HUF
212 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykarácsonyi családi ház hirdetés (28939973)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 1979 m2
Szobaszám: 3
Nagykarácsony, átmenő forgalom mentes, csendes utcájában, 112 nm-es hasznos alapterületű családi ház, 1979 nm-es telken eladó! ...
34 900 000 HUF
311 607 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (34353338)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 4
Ráckeve a Vizek Városa – ahol érdemes kikötni. ÚJ, modern, korszerű, alacsony rezsi, - kontra - HITELRáckeve a Csepel-sziget e...
87 900 000 HUF
853 398 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadszállási családi ház hirdetés (23837478)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 871 m2
Szobaszám: 3
Eladó Szabadszállás központjában, kiváló elhelyezkedéssel egy felújítandó, összközműves telken lévő családi ház. Jellemzők: -...
26 900 000 HUF
227 966 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (55553949)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Új építésű nappali + 3 szobás ház eladó! Kecskemét központjától tíz percre új építésű, nappali + 3 szobás családi ház a legmo...
72 000 000 HUF
960 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal