Eladó családi ház (48510 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 48 510 db
Eladó Egeri családi ház hirdetés (24434391)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 236 m2
Telekterület: 708 m2
Szobaszám: 6
Egerben kiváló helyen, a belváros peremén kínálunk eladásra egy jó állapotban lévő, szépen karbantartott, 6 szobás családi háza...
125 000 000 HUF
529 661 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bükkszéki családi ház hirdetés (75193544)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 3
A Mátra és a Bükk lábánál, Egertől 20 kilométerre fekvő, gyógyfürdőjéről és gyógyvizéről híres Bükkszéken kínálunk eladásra egy...
17 800 000 HUF
222 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Mátraszentimrei családi ház hirdetés (39378276)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 2
Mátraszentimrén, csodálatos hegyvidéki környezetben kínálunk eladásra egy újszerű állapotban lévő, földszintes, 80 nm-es, jelen...
95 000 000 HUF
1 187 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (97393814)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1106 m2
Szobaszám: 4
A Mátra északi lábánál található kiránduló- és gyógyfürdőhelyen, Mátraderecskén kínálunk eladásra egy 1106 nm-es telken elhelye...
26 900 000 HUF
224 166 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (37482373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 3
A Mátra északi lábánál található kiránduló- és gyógyfürdőhelyen, Mátraderecskén kínálunk eladásra egy 900 nm-es telken elhelyez...
39 000 000 HUF
390 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Galgagyörki családi ház hirdetés (47757377)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 3137 m2
Szobaszám: 3
Eladó téglaépítésű családi ház Galgagyörkön, hatalmas telekkel! Galgagyörk központi részén, több mint 3000 m²-es, akár megosz...
39 900 000 HUF
407 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vérteskethelyi családi ház hirdetés (42447594)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 2210 m2
Szobaszám: 4
Komárom-Esztergom vármegyében Kisbértől 7-8 percre található Vérteskethelyen kínálok eladásra nagy méretű családi házat! A tök...
19 500 000 HUF
139 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (26678443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 665 m2
Szobaszám: 4
Eladó Gödöllőn 125 nm-es, 4 szobás, gázkonvektor fűtéses, közepes, részben felújított állapotú családi ház, 665 nm-es telekkel....
87 990 000 HUF
703 920 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Rétsági családi ház hirdetés (34333859)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 780 m2
Szobaszám: 4
Eladó kizárólag irodánk kínálatában a Petőfi utcában egy 120 nm-es családi ház 780 nm-es telekkel Rétságon! Rétság kellemes, ...
68 900 000 HUF
574 166 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Etyeki családi ház hirdetés (95337471)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 197 m2
Telekterület: 499 m2
Szobaszám: 5
Nyugalom szigete Budapest mellett Etyeken! Üdvözlöm Eladásra kínálok Magyarországon Budapesttől szinte egy karnyújtásnyira /...
144 900 000 HUF
735 532 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baracsi családi ház hirdetés (74777112)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 2941 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Az ÁlomOtthon Ingatlaniroda kínálatában eladó egy igényesen felújított családi ház Baracs közkedvelt, Templomos részén! A 294...
61 900 000 HUF
542 982 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósviszlói családi ház hirdetés (77745133)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1750 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Diósviszlón, Baranya megyében! Diósviszló községben kínálunk megvételre egy 3 szobás, komfortos, gázfűtéses...
12 500 000 HUF
145 348 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (25817323)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 997 m2
Szobaszám: 8
Kecskés-telep legfrekventáltabb helyén több generációs sarki ház nagy telekkel, három bejárattal eladó. Közelben óvoda, iskola,...
105 000 000 HUF
656 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (78823839)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 174 m2
Szobaszám: 3
Kuriózum borsod megyében! Lillafüreden panorámás, felújított, teljesen felszerelt ház a vízesés közvetlen KÖZELÉBEN! A teljes...
74 900 000 HUF
832 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (59426647)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 691 m2
Szobaszám: 4
Eladó Abonyban egy új építésű különálló családi ház. Főbb paraméterei:- Közlekedő- Nappali + amerikai konyha-3 szoba- Fürdőszob...
75 900 000 HUF
862 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (47643859)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 188 m2
Telekterület: 1090 m2
Szobaszám: 3
Örök panoráma, Modern környezetben, Jól megközelíthető helyen! Szentendre legkedveltebb Hegyvidéki részén, ugyanakkor télen -...
179 500 000 HUF
954 787 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (31959194)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: 9800 m2
Szobaszám: 4
Kecskemét újabb kertvárosi részén, autópálya és bevásárlóközpont közelében, napelemes, medencés, nappalival és 3 szobával rende...
127 000 000 HUF
841 059 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (34788747)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 777 m2
Szobaszám: 5
Eladó kecskeméten a petőfivárosban nappali+4 szobás kétrendbeli használatra alkalmas csalási HÁZ! Az ingatlan csendes átmenőfo...
125 000 000 HUF
892 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (21529733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: 9800 m2
Szobaszám: 4
127 000 000 HUF
841 059 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (77914444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 692 m2
Szobaszám: 4
Eladó Kecskemét Hunyadivárosban lakberendező által tervezett, felújított 150 nm-es nappali + 3 szobás, napelemes családi ház, p...
199 000 000 HUF
1 326 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal