Eladó családi ház Hajdúsámson (74 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 74 db
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (87343343)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 925 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Árcsökkenés! Debrecentől mindössze 10 km-re, csendes, családi házas, aszfaltozott utcában eladó egy 118 m² nettó (158 m² brut...
84 000 000 HUF
711 864 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (43311389)
4 órája a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hajdúsámson-Sámsonkert csendes, nyugodt részén eladó egy kiváló adottságokkal rendelkező, összesen 1634 m²-es telken fekvő, aká...
105 000 000 HUF
853 658 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (63454175)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 7
Ha nem szeretne kompromisszumot kötni, és valóban magas műszaki tartalommal, alacsony fenntartási költséggel rendelkező, tágas ...
179 000 000 HUF
813 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (12934494)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Új építésű családi ház eladó Sámsonkertben – költözhető állapot közelében, prémium extrákkal! Sámsonkert csendes, nyugodt rés...
94 900 000 HUF
1 020 430 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (24234237)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3
Debrecen közvetlen közelében, Hajdúsámson egyik legkedveltebb részén, a Hadházi utca elején kínálunk megvételre egy nettó 116 m...
64 900 000 HUF
612 264 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (97859943)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 2878 m2
Szobaszám: 2
Hajdúsámson csendes, zöldövezeti részén a Buzogány utcában, kínálunk megvételre egy 64 m²-es, felújítandó családi házat, amely ...
17 500 000 HUF
273 437 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (59379134)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: 1394 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Hajdúsámsonban! - a családi ház 1394 nm területen helyezkedik el, a lakótér területe 47 nm. - a ház vegyes ...
35 000 000 HUF
744 680 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (97913757)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: 1394 m2
Szobaszám: 2
35 000 000 HUF
744 680 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (78383723)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 889 m2
Szobaszám: 4
Hajdúsámson csendes részén, újépítésű és rendezett családi házak környezetében eladó egy olyan családi otthon, amit könnyű megs...
118 000 000 HUF
929 133 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (41331657)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 889 m2
Szobaszám: 4
118 000 000 HUF
929 133 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (46577593)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1055 m2
Szobaszám: 3
Hajdúsámson közkedvelt részén, Sámsonkert csendes, családbarát környezetében kínálunk megvételre egy egyedi tervezésű, 110 m²-e...
89 000 000 HUF
809 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (54262934)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1764 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Hajdúsámson - 60 nm-es, felújított otthon 1764 nm-es telken Helyszín: Hajdúsámson Irányár: 51. 900. 000 HUF ...
51 900 000 HUF
865 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (15273424)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 4
Hajdúsámsonban eladó egy tágas, kétszintes családi ház, nagy telekkel és a telken melléképületekkel. Eladó egy szilikát falaz...
63 900 000 HUF
639 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (74153829)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 523 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Kétgenerációs ikerház eladó Hajdúsámson csendes utcájában! Hajdúsámson nyugodt, csendes utcájában eladó egy 523 m2-es telken f...
79 999 000 HUF
571 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (79727533)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 2
Eladó Hajdúsámson városközpontjában egy kiváló elhelyezkedésű ingatlan, amely ideális választás lehet mindazok számára, akik ny...
47 700 000 HUF
954 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (43152496)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1764 m2
Szobaszám: 2
51 900 000 HUF
865 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (47777332)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 782 m2
Szobaszám: 2
Debrecen agglomerációjában, Sámsonkertben, eladóvá vált egy 42 m2-es, tégla építésű családi ház. 1+1 Szobával, tágas étkezőkony...
39 900 000 HUF
798 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (56474745)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 1499 m2
Szobaszám: 4
Hajdúsámson központjában, mégis nyugodt környezetben eladó egy nettó 133 nm-es, felújított lakóház. Főbb jellemzők: - Telekm...
86 900 000 HUF
653 383 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (34287424)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 697 m2
Szobaszám: 3
Debreceni vonzáskörzetében, Sámsonkertben eladó egy szép állapotú, két szobás, nagy - konyhás családi ház. A kínált ingatlan ...
36 990 000 HUF
697 924 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (75397439)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: 1151 m2
Szobaszám: 1
Eladó ház Martinkán - felújított, azonnal költözhető, nagy telekkel Helyszín: Martinka Alapterület: 33 nm Telek terület: 1151 ...
27 900 000 HUF
845 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Hajdúsámsonon?
← Előző oldal1 / 4 Következő oldal →
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal