rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 3 db
Eladó Ikladi családi ház hirdetés (74893812)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 980 m2
Szobaszám: 3
3 Szoba - Felújított - Nagy Telek Iklad csendes kis utcájában eladásra kínálok egy napfényes, 86 nm-es, 3 szobás családi házat...
69 900 000 HUF
812 790 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ikladi családi ház hirdetés (74378272)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 185 m2
Telekterület: 896 m2
Szobaszám: 6
Ikladon, Gödöllő, Budapest vonzáskörzetében eladó egy frissen, teljeskörűen felújított családi ház 896nm nagyságú telken Lokác...
89 000 000 HUF
481 081 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ikladi családi ház hirdetés (36427846)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: 770 m2
Szobaszám: 5
Igényes családi ház eladó Ikladon. Iklad (Sváb település) az M3-as autópálya mellett található az autópálya bevezetőjétől és az...
130 000 000 HUF
872 483 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 3 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Domonyi családi ház hirdetés (99844473)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 482 m2
Szobaszám: 2
A hirdetésben szereplő ingatlan nyilvános árverésen, végrehajtási eljárás keretében vásárolható meg. Az online árverés az mbvk ...
14 000 000 HUF
233 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bagi családi ház hirdetés (59915937)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 915 m2
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy 90nm-es önálló családi ház Bagon 915nm-es telekkel! Bag déli részén a Liget utcában található ez a teljes fe...
15 000 000 HUF
157 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Domonyi családi ház hirdetés (83439429)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 267 m2
Telekterület: 1043 m2
Szobaszám: 4
Budapest északi agglomerációjában, Gödöllőtől 6 km-re, Domonyvölgyben, a Lázár Lovaspark szomszédságában 267 nm-es felújítandó ...
29 900 000 HUF
111 985 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bagi családi ház hirdetés (42374357)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 680 m2
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy különleges lehetőség, mely Pest vármegyében, Bag városának Alvég városrészében található. Az ingatlan, amely...
33 900 000 HUF
339 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bagi családi ház hirdetés (21331925)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: 1009 m2
Szobaszám: 2
Eladó Bagon, Budapesttől 40 km-re, a Gödöllői –dombság festői lankái közt egy 1992-ben épült, 1009 m2-es csendes, panorámás zár...
35 000 000 HUF
1 346 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Domonyi családi ház hirdetés (27841734)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 803 m2
Szobaszám: 3
Felújított családi ház eladó domonyvölgyben természetközeli KÖRNYEZETBEN! Domony egyik legkedveltebb, nyugodt részén, a Lázár...
37 000 000 HUF
740 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Domonyi családi ház hirdetés (29699643)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 267 m2
Telekterület: 1043 m2
Szobaszám: 4
Domonyban egy kúria jellegű, szép épület ELADÓ! Eladó a családiházzá is átalakítható, korábban sörfőzdeként működő, 267 nm-es...
39 000 000 HUF
146 067 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bagi családi ház hirdetés (53794365)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 887 m2
Szobaszám: 3
Eladó Bagon, csendes, átmenő forgalomtól mentes utcában egy takaros családi ház. Alapterület: 80 m² + 5, 3 m² terasz Szobák ...
43 000 000 HUF
537 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bagi családi ház hirdetés (55772376)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 830 m2
Szobaszám: 3
Eladó új építésű ikerházfél Bag központi részén. Ár/ikerfél Főbb adatok: Bruttó alapterület: kb. 60 M² Hasznos nettó alapterü...
44 900 000 HUF
898 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Aszódi családi ház hirdetés (33386525)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 1081 m2
Szobaszám: 2
Aszód újtelepi részén eladó egy 1081 m²-es lakóövezeti telek, egy 44, 3 m²-es felújítandó ingatlannal. Főbb paraméterek: -a ...
44 900 000 HUF
935 416 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Domonyi családi ház hirdetés (57125361)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 1316 m2
Szobaszám: 3
CasaNetWork  Gödöllő Ingatlaniroda kínálatában eladó családi ház Domonyvölgyben.  Felújítandó családi ház a Lázár Lovasparktól ...
47 900 000 HUF
630 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bagi családi ház hirdetés (24472987)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 641 m2
Szobaszám: 2
Pest vármegye, Bag településének csendes részén eladásra kínálok egy 80 nm-es, összkomfortos, téglaépítésű, tehermentes, 2 szob...
50 000 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Aszódi családi ház hirdetés (89333325)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 495 m2
Szobaszám: 4
Aszód Penny Market közelében 3 szoba+ nappalis tégla építésű ház eladó! Az épület beton alapra épült alápincézve, tégla falazat...
51 900 000 HUF
610 588 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Domonyi családi ház hirdetés (51323739)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1695 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó 80 m²-es családi ház hatalmas, megosztható telekkel Domony kedvelt UTCÁJÁBAN! — Kiváló lokáció Budapesttől ...
53 900 000 HUF
657 317 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Galgagyörki családi ház hirdetés (76447853)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 1689 m2
Szobaszám: 2
Eladó Galgagyörkön lévő, családi ház! A ház az 1960-as években épült vályogból, cserép fedéssel. A fűtést kályhák, a melegvi...
16 800 000 HUF
294 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hévízgyörki családi ház hirdetés (43434179)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 2
Hévízgyörk az m3 autópálya, Gödöllő, Hatvan, és Budapest felől egyaránt könnyedén elérhető, kedves település. Újtelepi részén...
18 500 000 HUF
225 609 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácegresi családi ház hirdetés (38726879)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 1064 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
ÁRCSÖKKENÉS! ! ! ! Erdőkertes határán, de közigazgatásilag Vácegreshez tartozó részen található nettó 36 nm lakóterülettel ela...
24 990 000 HUF
694 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Ikladon?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal