rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 11 db
Eladó Jászalsószentgyörgyi családi ház hirdetés (46664923)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1417 m2
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye csendes, barátságos településén, Jászalsószentgyörgyön kínálunk megvételre egy olyan otthont, ame...
22 800 000 HUF
242 553 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászalsószentgyörgyi családi ház hirdetés (84398531)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 192 m2
Telekterület: 934 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében található, Jászalsószentgyörgyön, egy 1972-ben, beton alapra épült, tégla fal...
28 900 000 HUF
150 520 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Jászalsószentgyörgyi családi ház hirdetés (28438735)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 192 m2
Telekterület: 934 m2
Szobaszám: 4
28 900 000 HUF
150 520 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászalsószentgyörgyi családi ház hirdetés (24545139)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1417 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
22 800 000 HUF
242 553 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászalsószentgyörgyi családi ház hirdetés (32489375)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1051 m2
Szobaszám: 4
***** Jászalsószentgyörgy településen eladó felújítandó családi ház. ****** ***** Remek lehetőség, hiszen 2 gyermekes CSOK-ra ...
11 900 000 HUF
146 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászalsószentgyörgyi családi ház hirdetés (43813766)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 515 m2
Szobaszám: 3
Jászalsószentgyörgy közepén az Óvoda úton eladó egy hagyományos parasztház gáz ‼️fűtéssel 515 m2-es telken. Könnyen akadály-men...
9 500 000 HUF
146 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászalsószentgyörgyi családi ház hirdetés (72675527)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálom ezt a családi házat Jászalsószentgyörgy szívében, amely ideális választás lehet azoknak, akik otthonra vágyn...
46 000 000 HUF
323 943 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászalsószentgyörgyi családi ház hirdetés (52552373)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vízparti, saját stéges ikerház-fél eladó Jászalsószentgyörgy frekventált részén. Lakjon saját horgászparadicsomában egy kedves ...
39 900 000 HUF
561 971 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászalsószentgyörgyi családi ház hirdetés (16824959)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 474 m2
Szobaszám: 2
Köszöntöm Önt, kedves érdeklődő! Az alábbi ingatlanunkat kínáljuk eladásra, mely tökéletes választás lehet azoknak, akik egy cs...
39 900 000 HUF
539 189 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászalsószentgyörgyi családi ház hirdetés (33983987)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 2
A Jászberényi CasaNetWork Ingatlaniroda megvételre kínál, Jászalsószentgyörgy központi részén, egy 53 nm-es családi házat! Par...
11 990 000 HUF
226 226 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászalsószentgyörgyi családi ház hirdetés (99233326)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 573 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Jászalsószentgyörgy központi részén egy vegyes falazatú ingatlan, ami 110 m2 netto területtel rendelkezik. Az ingatlan fe...
13 500 000 HUF
122 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 11 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Jánoshidai családi ház hirdetés (43947944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1116 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Felújítandó családi ház nagy telekkeL - kiváló befektetés vagy otthonteremtés! Jász-Nagykun-Szolnok vármegye egyik csendes, ba...
5 800 000 HUF
86 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshidai családi ház hirdetés (29834234)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 876 m2
Szobaszám: 2
Jánoshidán (belterületen) a horgásztavak szomszédságában eladó 2 szobás felújítandó családi ház melléképületekkel, tárolókkal! ...
6 900 000 HUF
102 985 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshidai családi ház hirdetés (43297413)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Jánoshida csendes, barátságos utcájában kínálunk eladásra egy 104 m²-es, 3 szobás + nappalis családi házat, 360 m²-es telken. A...
11 900 000 HUF
95 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshidai családi ház hirdetés (47573363)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Jánoshidán 1079 nm-es telken lévő, 97 nm-es családi házat. 1977-Ben épült, beton alapzatra, falazata pedig ...
12 900 000 HUF
132 989 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshidai családi ház hirdetés (54782333)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 783 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Jánoshidán egy 46, 1 nm-es családi házat 783 nm-es telken! Az ingatlanban kia...
13 500 000 HUF
293 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshidai családi ház hirdetés (43436384)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 1043 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálunk Jánoshidán 1043 nm-es telken lévő, 96 nm-es családi házat. Az ingatlanban 3 szoba, konyha, étkező, főzőfülk...
13 500 000 HUF
140 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshidai családi ház hirdetés (44634369)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 428 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
JÁnoshida központjában csendes, rendezett utcában eladó folyamatosan felújított/karbantartott amerikai konyhás nappali + 3 és f...
17 000 000 HUF
212 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshidai családi ház hirdetés (32534376)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 841 m2
Szobaszám: 2
A Jászberényi CasaNetWork Ingatlaniroda eladásra kínál egy felújított, 2 szobás családi házat Jánoshida frekventált, központi r...
25 500 000 HUF
335 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshidai családi ház hirdetés (78296546)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 4
Eladó felújított családi ház Jánoshida központjától 10 percre! Jánoshidán, a központtól mindössze 10 perc távolságra eladó egy ...
25 500 000 HUF
274 193 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Jászalsószentgyörgyön?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal