rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 7 db
Eladó Jobbágyi családi ház hirdetés (44827484)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 4
Jobbágyi nyugodt utcájában kínálunk megvételre egy kb. 82 M² alapterületű, vegyes falazatú (vályog és tégla) családi házat, 540...
20 000 000 HUF
243 902 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jobbágyi családi ház hirdetés (57343398)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1562 m2
Szobaszám: 3
Jobbágyi csendes, falusias környezetében kínálunk megvételre egy kb. 82, 5 M² alapterületű családi házat egy 1562 m²-es telken....
20 500 000 HUF
250 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Jobbágyi családi ház hirdetés (54494997)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 8000 m2
Szobaszám: 7
Exkluzív, felújított kastély birtok eladó – páratlan életérzés és panoráma Jobbágyiban Jobbágyi festői környezetében, erdőkkel ...
399 000 000 HUF
1 995 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jobbágyi családi ház hirdetés (88461277)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 8000 m2
Szobaszám: 6
Örömmel kínáljuk megvételre ezt a páratlan szépségű, felújított kúriát Kis Jobbágyiban, a hegy lábánál, egy csodálatos erdei kö...
399 000 000 HUF
1 995 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jobbágyi családi ház hirdetés (83697342)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 792 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nógrád vármegye, Jobbágyi településén eladásra kínálok egy 75 nm-es, összkomfortos, vegyes építésű családi házat! Az ingatlan n...
16 900 000 HUF
225 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jobbágyi családi ház hirdetés (37924442)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 792 m2
Szobaszám: 2
Autentikus paraszt ház feeling, némi modernációval! Megvételre kínálok Jobbágyi központi részén egy 792 nm telken, jó állapot...
16 900 000 HUF
231 506 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Jobbágyi családi ház hirdetés (44675143)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 697 m2
Szobaszám: 2
Dél-Nógrádban Jobbágyi központjában, aránylag közel Budapesthez, eladásra kínálok egy felújított családi házat. Padlófűtéses. ...
18 900 000 HUF
270 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 7 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Szurdokpüspöki családi ház hirdetés (43859579)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1169 m2
Szobaszám: 2
Nyugalom szigete, panorámás felujítandó ingatlan zsákutcában az erdő MELLETT! Eladásra kínálom, Szurdokpüspökin található, 95...
8 300 000 HUF
87 368 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szurdokpüspöki családi ház hirdetés (83436774)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 903 m2
Szobaszám: 2
Elhelyezkedése: Belterület Tájolása: Dél-keleti tájolású Állapota: Használt - felújítandó Komfort besorolása: Komfortos Építési...
11 000 000 HUF
169 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Apci családi ház hirdetés (99168334)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 1
Sürgős eladás jó áron! Heves vármegye, Apc településén eladásra kínálok egy 64 nm-es, tehermentes, vegyes építésű családi házat...
12 800 000 HUF
261 224 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Apci családi ház hirdetés (55512449)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 3472 m2
Szobaszám: 3
Bármely korosztály számára ajánlott! Heves vármegye, Apc településén eladó egy 79 nm-es, komfortos, tehermentes, vegyes építésű...
14 000 000 HUF
177 215 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Apci családi ház hirdetés (44897341)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 1084 m2
Szobaszám: 1
A Mátrához közel, Apc településén eladásra kínálok egy 58 nm-es, 1 szobás, tehermentes, szilikátból épült családi házat! Az ing...
14 990 000 HUF
258 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szurdokpüspöki családi ház hirdetés (95234129)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 2189 m2
Szobaszám: 1
Eladóvá vált Szurdokpüspökiben, Nógrád vármegyében, a Pásztói járásban, 45 nm-es parasztház. Jó fekvésű, kellemes környezetben...
15 000 000 HUF
333 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Apci családi ház hirdetés (19243437)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1460 m2
Szobaszám: 3
Apc központi elhelyezkedésű részén kínálok megvételre egy 66 m2-es, vegyes falazatú (vályog+kő+tégla) családi házat, amely jó a...
15 900 000 HUF
176 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Apci családi ház hirdetés (81442356)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 397 m2
Szobaszám: 2
Eladó kádár kocka apcon! KIZÁRÓLAG irodánk KÍNÁLATÁBAN! Eladásra kínálok Apc településen 1970 környékén téglából épült csalá...
17 990 000 HUF
179 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szurdokpüspöki családi ház hirdetés (73399292)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1102 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy felújítandó, 90 nm-es családi házat Szurdokpüspöki településen, 1102 nm-es telken, csendes, nyugodt körny...
18 800 000 HUF
188 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Apci családi ház hirdetés (78735897)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 990 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Heves vármegye, Apc településén eladásra kínálok egy 95 nm-es, összkomfortos, tehermentes, felújítandó, vegyes építésű családi ...
19 500 000 HUF
205 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Apci családi ház hirdetés (79443468)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 790 m2
Szobaszám: 3
Eladó Heves megyében, Apc községben (Budapesttől 70 km-re) egy 790 m2-es telken elhelyezkedő, 87m2-es 3 szobás jó állapotú csal...
19 900 000 HUF
228 735 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Apci családi ház hirdetés (43344226)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 620 m2
Szobaszám: 2
Bármely korosztály számára ajánlott! Heves vármegye, Apc településén eladásra kínálok egy 71 nm-es, összkomfortos, tehermentes,...
32 900 000 HUF
463 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Apci családi ház hirdetés (87987573)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 3815 m2
Szobaszám: 2
Eladó Heves megyéhez tartozó Apcon a Mátra lábánál, 3815 nm-es telken 73 nm-es 2 szobás, belül teljeskörűen felújított, igényes...
34 500 000 HUF
472 602 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Jobbágyin?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal