rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 12 db
Eladó Kabai családi ház hirdetés (45953274)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1204 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Kaba frekventált területén 1204m2 telken lévő Csok Pluszra alkalmas 90m2 (tégla) családi házat! Az 1978-ban...
31 500 000 HUF
350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kabai családi ház hirdetés (33335993)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 1230 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Kaba frekventált területén 1230m2 telken lévő CSOK Pluszra alkalmas 108m2 családi házat! Az 1994-ben épült ...
62 000 000 HUF
574 074 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kabai családi ház hirdetés (67323347)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 1284 m2
Szobaszám: 5
Kabán a gyógyfürdő közelében eladó egy többgenerációs családi ház! Jellemzői : - 128 nm-es - 1284 nm-es telek - 1993 -ban ép...
82 900 000 HUF
647 656 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kabai családi ház hirdetés (39978763)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 841 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Kaba frekventált területén 841m2 telken lévő 56m2 családi házat! Az 1971-ben épült teljes összkomforttal re...
25 700 000 HUF
458 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kabai családi ház hirdetés (47992937)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 1230 m2
Szobaszám: 2
62 000 000 HUF
574 074 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kabai családi ház hirdetés (47745975)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 1288 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Kaba területén 1288m2 telken lévő 77m2 családi házat! Az ingatlan 1984-ben épült, és 2020-ban nagyobb beruh...
32 800 000 HUF
425 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kabai családi ház hirdetés (57353323)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 818 m2
Szobaszám: 3
Eladása kínálunk Kaba kertvárosi területén 818m2 telken lévő 90m2 családi házat! Az 1986-ban épült teljes összkomforttal rend...
36 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kabai családi ház hirdetés (95224312)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 561 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálunk Kaba kertvárosi részében 561m2 telken lévő 90m2 családi házat! A kiváló elosztással rendelkező masszív inga...
49 000 000 HUF
544 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kabai családi ház hirdetés (74291676)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 632 m2
Szobaszám: 2
Kaba belvárosában 2006-ban épült 632m2 telken lévő 61, 3m2 családi ház eladó! Hajdúszoboszlótól 15 km, Debrecentől 40 km távo...
45 000 000 HUF
737 704 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kabai családi ház hirdetés (73654459)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 1284 m2
Szobaszám: 5
Eladó Kabán, egy tágas és világos családi ház, amely ideális választás lehet azok számára, akik a kényelmet és a nyugalmat kere...
82 900 000 HUF
647 656 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kabai családi ház hirdetés (97646483)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1171 m2
Szobaszám: 2
Eladó Kabán egy beton alapra épült, tégla falazatú, betonfödémes családi ház. Az ingatlan egy 1171 m2-es önálló telken elhelyez...
39 000 000 HUF
390 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kabai családi ház hirdetés (92944336)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1171 m2
Szobaszám: 2
39 000 000 HUF
390 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 12 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Tetétleni családi ház hirdetés (83784333)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 3516 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Hajdú-Bihar vármegye, Tetétlen településen, eladásra kínálok egy 76 nm alapterületű két szobás családi házat. Az ingatlan aszfa...
8 900 000 HUF
117 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tetétleni családi ház hirdetés (24647384)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 1492 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Tetétlen frekventált területén 1492m2 telken elhelyezkedő 57m2 családi házat! Az 1988-ban épült ingatlan 20...
13 900 000 HUF
243 859 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tetétleni családi ház hirdetés (77738933)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 2009 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Tetétlen frekventát területén 2009m2 telken lévő 98m2 családi házat! Hajdúszoboszlótól 24km, Kabától 5km, Pü...
14 500 000 HUF
149 484 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bárándi családi ház hirdetés (77933663)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy 80 nm-es, összkomfortos családi házat, amely egy 1200 nm-es, tágas telken helyezkedik el, nyugodt, csendes...
14 500 000 HUF
181 250 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tetétleni családi ház hirdetés (23849319)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 2
Csendes, nyugodt, igényes környezetre vágysz? Akkor ne tétovázz ezt neked tartogatom. Ideális családi otthon vár itt rád. Gyere és győződj meg róla. Én várlak, hívj bátran
24 000 000 HUF
263 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tetétleni családi ház hirdetés (54112997)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tetétlenen csendes, rendezett utcában, 1500 nm-es telken, 73 nm-es, 1+3 szobás, étkező-konyhás, felújított családi ház eladó! ...
24 000 000 HUF
328 767 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bárándi családi ház hirdetés (33315735)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1040 m2
Szobaszám: 4
Bárándon kínálunk megvételre egy 91 m2-es, két szintes, masszív szerkezetű családi házat, amely egy 1 040 m2-es telken helyezke...
29 900 000 HUF
328 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bárándi családi ház hirdetés (49938141)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 1213 m2
Szobaszám: 3
Új tulajdonosát keresi Hajdú-Bihar Vármegyében, bárándon egy 93, 4 nm -es Családi Ház, aminek a telek mérete 1213 nm. Az ingatl...
35 000 000 HUF
376 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Kabán?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal