Eladó családi ház Kecskemét Felsőszéktó (54 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 54 db
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (53323273)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 3
Modern új építésű netto 83 nm-es családiház, Kecskemét Felsőszéktóban eladó Szeretne kertes házat? Unja már a panelt vagy a...
57 300 000 HUF
690 361 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (95635567)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 3
Netto 82 nm-es új építésű kertes ház, Kecskemét Felsőszéktóban Szeretne kertes házban lakni, panel helyett nagyobb szabadságra...
53 400 000 HUF
651 219 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (13399314)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 3
Kecskeméten, a folyamatosan fejlődő Felsőszéktó városrészben, a Hetényi úttól mindössze pár száz méterre kínálunk megvételre eg...
65 000 000 HUF
650 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (16637277)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 1546 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy 2010-ben épült, jó állapotú, 98m2;-es könnyűszerkezetes családi ház 1546 m2;-es gondozott telken, csendes, betonút me...
72 000 000 HUF
734 693 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (34586375)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 1546 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy 2010-ben épült, jó állapotú, 98m²-es könnyűszerkezetes családi ház 1546 m²-es gondozott telken, csendes, betonút mell...
72 000 000 HUF
734 693 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (36891377)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 1546 m2
Szobaszám: 4
72 000 000 HUF
734 693 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (55234393)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 1546 m2
Szobaszám: 3
72 000 000 HUF
734 693 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (27777948)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 722 m2
Szobaszám: 3
Kecskeméten Felsőszéktó csendes közvilágítással ellátott utcájában, jól megközelíthető helyen, 85 nm-es  nappali+2 szobás (+1 s...
57 000 000 HUF
670 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (26373477)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun Kecskemét Green Lakópark legmagasabb pontján eladó majdnem kész, könnyűszerkezetes, nappali + 3 szobás, A+-os, 107 ...
86 900 000 HUF
812 149 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (47464727)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1506 m2
Szobaszám: 4
Eladó Kecskemét Felsőszéktóban 1506 nm-es telken, új építésű, nappali + 3 szobás, nettó 90 nm-es családi ház prémium műszaki ta...
83 000 000 HUF
922 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (78978239)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
Otthonok és megoldások! Kecskemét Felsőszéktó területén, új építésű, könnyűszerkezetes, 81 nm, amerikai konyhás, nappali + 1 s...
72 900 000 HUF
889 024 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (37538224)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
72 900 000 HUF
889 024 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (23434432)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 2
Otthonok és megoldások! Kecskemét Felsőszéktó területén, új építésű, 81 nm téglaépület, amerikai konyhás nappali + 1 szobás, k...
81 500 000 HUF
1 006 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (59367599)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 2
81 500 000 HUF
1 006 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (32453924)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 189 m2
Telekterület: 2883 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun vármegye Kecskemét Felsőszéktón, 189, 3 m2-es új építésű téglaház, 48, 75 m2-es részben fedett terasszal, 36, 2 m2-...
137 990 000 HUF
730 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (47797576)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 4
Otthonok és megoldások! Kecskemét, Felsőszéktón, a Széles-köz közelében, rövid földút megközelítéssel, dinamikusan fejlődő, cs...
88 000 000 HUF
956 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (93473543)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun Vármegye Kecskemét Felsőszéktó eladó Zártkerti művelés alól kivett, 750nm-es terület és a rajta levő 2019-ban megép...
109 900 000 HUF
865 354 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (47743493)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 225 m2
Telekterület: 2800 m2
Szobaszám: 5
Hamarosan megkezdődő építkezés FELSŐSZÉKTÓN! ! ENERGIATAKARÉKOS családi házunk kulcsrakész állapotban történő átadással értend...
109 000 000 HUF
484 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (43173173)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 207 m2