Eladó családi ház Kecskemét (2413 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 413 db
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (78278794)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 5813 m2
Szobaszám: 4
Kecskemét - Úrihegyben, eladó egy 5813 nm-es telken lévő, 180 nm-es befejezendő ház! Jellemzők: - telek teljesen körbekerítve...
42 000 000 HUF
233 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (53434539)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 4000 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Kecskeméten eladóvá vált egy 4000 nm-es sarki telken lévő nagy családi ház. Az ingatlan jellemzői: - 1997-ben épült 38-as Po...
66 500 000 HUF
485 401 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (48534894)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 205 m2
Telekterület: 380 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk Kecskemét Belvárosában egy 2001-ben átépített kétrendbeli családi HÁZAT. Az ingatlan 205 m2, 380 m2-es telk...
214 900 000 HUF
1 048 292 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (79963624)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 330 m2
Telekterület: 760 m2
Szobaszám: 4
Eladó Kecskemét Villanegyed egyik legszebb exkluzív villaépülete! 760Nm-es sarki telken helyezkedik el és 170nm-es lakótérrel r...
550 000 000 HUF
1 666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (34375391)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 350 m2
Telekterület: 844 m2
Szobaszám: 3
Vállalkozásra alkalmas exkluzív ház ELADÓ! ! ! Eladó Kecskeméten 844 nm telken, 2008-ban nagyon igényes műszaki és esztétikai...
215 000 000 HUF
614 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (76334357)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 846 m2
Szobaszám: 3
Kecskemét- Hunyadivárosban, eladó egy kiváló elhelyezkedésű, kényelmes életteret nyújtó családi ház. Az ingatlant 1980-ban, 8...
93 000 000 HUF
664 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (34647553)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: 3000 m2
Szobaszám: 4
Vacsiköz szélén eladó egy csodálatos környezetben lévő energiatakarékos 147 m2 hasznos alapterülettel, dupla garázzsal borospin...
169 900 000 HUF
1 155 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (25724433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 5313 m2
Szobaszám: 3
Kecskeméten bekerített, erdősített telken kétszintes családi ház eladó! A város kivezető szakaszán, a főúttól erdősávval beker...
95 000 000 HUF
708 955 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (44438377)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 266 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3+ 7 fél
Kivételes lehetőség a belváros PEREMÉN! Az ingatlan két részből tevődik össze: 2002-ben épült nappali+3 szobás családi ház és ...
259 000 000 HUF
973 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (27494893)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 343 m2
Szobaszám: 10
Eladó Kecskemét belvárosában KURIÓZUMnak számító 200 nm-es nappali + 9 szobás, többrendbeli lakhatásra alkalmas családi ház, 34...
125 000 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (32362896)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában keres kertes házat kis udvarrésszel, vagy vállalkozásra alkalmas ingatlant? A Petőfi Sándor utca közel...
39 900 000 HUF
532 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (53453947)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 1242 m2
Szobaszám: 6
Kizárólag irodánk kínálatában eladó Kecskemét „tüdejében” és egyben előkelő, modern, ’új villanegyedében’, a Vízmű domb erdejév...
248 000 000 HUF
1 033 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (14577983)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 644 m2
Szobaszám: 2
Ilyen háza biztos nem lesz MÁSNAK! Eladó Kecskemét kertvárosában egy víztorony érvényes lakóházzá alakítási tervekkel, engedély...
39 900 000 HUF
362 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (74569472)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 405 m2
Telekterület: 5001 m2
Szobaszám: 7
Eladó Kecskemét külterületén, összesen 405 nm-es luxus ingatlan 5001 nm telken! - Lakberendező által tervezett, magas minőség...
185 000 000 HUF
456 790 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (94984749)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 337 m2
Telekterület: 893 m2
Szobaszám: 6
Gyönyörű szecessziós villa eladó! Kecskemét legexkluzívabb városrészében, a történelmi Villanegyedben kínálunk eladásra egy g...
240 000 000 HUF
712 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (98473842)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: 557 m2
Szobaszám: 5
Kecskemét - Szelei faluban kínálunk eladásra egy kétgenerációs, 168 m2, 5 szobával, 2 fürdőszobával és 2 konyhával rendelkező c...
54 900 000 HUF
326 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (36519487)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1127 m2
Szobaszám: 4
Eladó nappali + 4 szobás családi ház, 80 nm-es raktárral katonatelep nyugotd UTCÁJÁBAN! Legfontosabb paraméterei röviden: - ...
89 900 000 HUF
599 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (76732294)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 308 m2
Telekterület: 607 m2
Szobaszám: 6
Eladó Kecskeméten a Petőfiváros csendes utcájában egy prémium minőségű családi ház. Jellemzők: -607nm-es telek -308nm-es ház ...
219 000 000 HUF
711 038 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (39583444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 98 m2
Szobaszám: 5
Eladó Kecskemét Belvárosában 3 szintes, pincés, nappali+3 szobás, 88nm-es családiház. Jellemzői: - központi gáz cirkó fűtésren...
69 900 000 HUF
794 318 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (93184287)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 848 m2
Telekterület: 2464 m2
Szobaszám: 9
Hetényegyházán az új elkerülő közvetlen közelében eladó, egy különleges ingatlan, raktárakkal, irodákkal és családi házzal, üzl...
109 900 000 HUF
129 599 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Kecskeméten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal