Eladó családi ház Kecskemét (2413 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 413 db
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (44587735)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 156 m2
Telekterület: 863 m2
Szobaszám: 7
Kérlek olvassátok el, nem akarnak turistákat, akinek ezek a műszaki adottságok nem felelnek meg, azokat ne vigyük ki! ! ! ! A...
69 000 000 HUF
442 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (33472748)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 269 m2
Telekterület: 473 m2
Szobaszám: 4
Eladó Kecskemét Hollandfaluban magas minőségben megépített összesen: 269 nm-es, nappali + 3 szobás, napelemes családi ház, lakh...
194 000 000 HUF
721 189 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (33773349)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 561 m2
Szobaszám: 6
Eladó Kecskemét Petőfivárosban 190nm-es, nappali + 5 szobás, 2 fürdős családi ház, 4 autónak alkalmas garázs és 2 autónak fedet...
159 000 000 HUF
836 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (87592343)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 330 m2
Telekterület: 760 m2
Szobaszám: 4
Eladó Kecskemét Villanegyed egyik legszebb exkluzív villaépülete! 760Nm-es sarki telken helyezkedik el és 170nm-es lakótérrel...
550 000 000 HUF
1 666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (33778484)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 405 m2
Telekterület: 5001 m2
Szobaszám: 7
Eladó Kecskemét külterületén, összesen 405 nm-es luxus ingatlan 5001 nm telken! - Lakberendező által tervezett, magas minőség...
185 000 000 HUF
456 790 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (92514729)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 698 m2
Szobaszám: 7
Kecskemét madárcsicsergős kertvárosi részén eladó egy kétgenerációs, 220 m2-es, gyönyörű családi ház, ami szuper lehetőség egy ...
182 800 000 HUF
830 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (22973462)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 406 m2
Szobaszám: 1
Figyelem! Befektetésre is kiválóan alkalmas ingatlan eladó! Kecskeméten a Halasi úti hobbik lakóövezeti térségében, eladó egy...
33 900 000 HUF
847 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (13828242)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 395 m2
Szobaszám: 2
Kecskemét Máriavárosban, folyamatosan karbantartott, két szobás házrész eladó. Az ingatlan elhelyezkedése kíváló, csendes átmen...
50 500 000 HUF
753 731 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (63837973)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy nettó 104. 2 Nm lakóterű, amerikai konyhás nappali + 2 szobás, külön fürdőszobás, extra alacsony rezsivel...
83 000 000 HUF
790 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (41942576)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 304 m2
Szobaszám: 4
Kecskemét kedvelt részén, a Móra Ferenc utcában kínálunk megvételre egy teljes körűen felújított, azonnal költözhető családi há...
79 900 000 HUF
962 650 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (55172639)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 269 m2
Telekterület: 473 m2
Szobaszám: 4
194 000 000 HUF
721 189 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (47436429)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 462 m2
Szobaszám: 4
Újépítésű, önálló családi ház saroktelken prémium műszaki tartalommal, azonnali költözéssel Kecskeméten a green LAKÓPARKBAN. ...
85 000 000 HUF
934 065 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (45856768)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 2158 m2
Szobaszám: 4
Kecskemét kedvelt kertvárosi részén, Kadafalván kínálok eladásra egy 150 nm-es, nappali+ 3 szobás családi házat! Külön melléké...
150 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (94367239)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 249 m2
Szobaszám: 2
Kizárólag irodánk KÍNÁLATÁBAN! Eladó egy napfényes kis családi ház, amely tökéletes otthon lehet azok számára, akik egy kertre...
34 900 000 HUF
793 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (36749838)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 168 m2
Szobaszám: 3
Kizárólag irodánk KÍNÁLATÁBAN! Eladó egy napfényes, 2023-ban teljeskörűen felújított 82m2-es ingatlan, ami a belvároshoz közel...
49 900 000 HUF
608 536 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (59747435)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 876 m2
Szobaszám: 4
Eladó Kecskemét- Hetényegyházán egy jó állapotú 125nm-es kétgenerációs családi ház. a két külön bejáratú lakóegység méretei: 74...
69 990 000 HUF
559 920 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (17544999)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 499 m2
Szobaszám: 6
Gyermekes családoknak szuper LEHETŐSÉGEladó Kecskemét-Kadafalván egy 2015-ben épült, 100 m2 hasznos alapterületű, téglaépítésű,...
99 900 000 HUF
999 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (24747464)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 565 m2
Szobaszám: 4
Modern családi otthon Kecskemét Méntelek városrészében ahol a kényelem és az energiahatékonyság találkozikEbben a 120 m²-es igé...
79 900 000 HUF
665 833 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (89857968)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1021 m2
Szobaszám: 8
Kizárólag irodánk KÍNÁLATÁBAN! Eladó egy rendkívüli minőségben megépített és kiváló állapotban megőrzött, két generációnak is i...
94 900 000 HUF
474 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (53545292)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 455 m2
Szobaszám: 4
Eladó Kecskemét, Petőfiváros kedvelt részén egy kiváló adottságokkal rendelkező, nappali + 3 szobás két szintes családi ház, am...
84 900 000 HUF
597 887 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Kecskeméten?