Eladó családi ház Kecskemét (2415 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 415 db
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (53715425)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Vegyen netto 90 nm-es új építésű házat Katonatelepen Ajánlom ezt a 90 nm-es, nappali + 3 szobás, fedett teraszos házat Kecskem...
52 000 000 HUF
577 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (53323273)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 3
Modern új építésű netto 83 nm-es családiház, Kecskemét Felsőszéktóban eladó Szeretne kertes házat? Unja már a panelt vagy a...
57 300 000 HUF
690 361 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (95635567)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 3
Netto 82 nm-es új építésű kertes ház, Kecskemét Felsőszéktóban Szeretne kertes házban lakni, panel helyett nagyobb szabadságra...
53 400 000 HUF
651 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (84152537)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
Egyedülálló lakópark Kecskeméten Egyedülálló lakópark Kecskeméten. Tudatosan átgondolt, környezettudatos, energiatakarékos 138...
50 000 000 HUF
549 450 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (16549334)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 4
Kiváló elrendezésű, minden igényt kielégítő modern bruttó 137 nm nappali + 3 hálós családi ház Kecskeméten 75 500 000 Ft Kecsk...
75 500 000 HUF
551 094 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (97347549)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 4
Költözzön Ön is az Irsai Lakóparkba! > A Dream-Home Irsai Lakópark egy már szépen kiépült, új házakkal beépített területen ta...
62 500 000 HUF
679 347 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (38533545)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 854 m2
Szobaszám: 4
Átgondolt, gazdaságos, napelemes 98 nm-es ház eladó! > A letisztult Dream-Home “Eco Plus” 98, 63 nm-es, gazdaságos, modern és...
52 200 000 HUF
614 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (13968385)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Modern CSOK képes 127 nm-es ház Kecskemét Halasi úti kiskertek részén! Olyan otthonra vágyik ahol nem kell rettegnie a fűté...
75 000 000 HUF
590 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (36953955)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 3
Költözzön Ön is az Irsai Lakóparkba! A Dream-Home Irsai Lakópark egy már szépen kiépült, új házakkal beépített területen talá...
70 100 000 HUF
643 119 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (33367834)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 596 m2
Szobaszám: 3
Napfényes napelemes 83 nm-es ház Vacsi közben eladó! > Az új Dream-Home “Tiroli” 83 nm-es, napfényes, klasszikus stílusú ház ...
65 000 000 HUF
783 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (37177338)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 488 m2
Szobaszám: 3
Kecskeméten 80 nm-es családi ház 60 M Ft alatt eladó Költözzön Ön is az Irsai Lakóparkba! A Dream-Home Irsai Lakópark egy má...
59 600 000 HUF
745 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (54238675)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
Modern családi ház a Vacsi köz Széna utcában! Az új 90 nm-es Dream-Home családi otthon letisztult, fiatalos külsővel rendelke...
66 900 000 HUF
743 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (24729847)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 181 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 5
Modern városi tégla építésű villa a Vacsi Gyöngye szívében! Az új Dream-Home Citylife 180 nm tégla építésű városi villa egyed...
108 900 000 HUF
601 657 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (43754388)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Kizárólag a dream-home kínálatában! Saját PROJEKT! >Kecskemét egyik kellemes, új építésű utcájában 450 nm-es telken építjük m...
71 500 000 HUF
595 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (78723934)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Hőszivattyús, élhető és energiatakarékos házat Kecskemét Vacsiközben  Olyan otthonra vágyik ahol nem kell rettegnie a fűtés- ...
65 900 000 HUF
732 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (31334737)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 225 m2
Telekterület: 811 m2
Szobaszám: 6
Egy igazán impozáns házat keres Kecskeméten? ! Ne menjen tovább, megtalálta! Mária hegyben 811 nm telken, 223 nm-es, ritka jó ...
127 000 000 HUF
564 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (72625398)
19 órája a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2