Eladó családi ház Kecskemét (2413 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 413 db
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (35625973)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 372 m2
Telekterület: 8000 m2
Szobaszám: 4
Különleges luxus otthon Vacsi-Hegyen! Eladásra kínálunk egy 2014-ben rendkívűl magas minőségben épített, 372 m2 alapterületű há...
325 000 000 HUF
873 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (59453756)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 6391 m2
Szobaszám: 5
Ez a lovas birtok több mint egy otthon, ez egy életforma. Azoknak ajánljuk, akik szeretnék a természet közelségét élvezni minde...
179 000 000 HUF
596 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (83829262)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 196 m2
Telekterület: 277 m2
Szobaszám: 6
Kecskemét belvárosának egyik legkeresettebb, hangulatos egyirányú utcájában kínáljuk megvételre ezt a 163 m²-es, két szintes po...
215 000 000 HUF
1 096 938 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (44594874)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 412 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Kecskeméten, a Hunyadiváros közkedvelt részén! Portfóliónkban megvételre kínálunk egy 90 m²-es, igényesen k...
89 800 000 HUF
945 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (55822497)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 196 m2
Telekterület: 277 m2
Szobaszám: 6
215 000 000 HUF
1 096 938 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (53495772)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 777 m2
Szobaszám: 5
Eladó kecskeméten a petőfivárosban nappali + 4 szobás kétrendbeli használatra alkalmas családi HÁZ! Az ingatlan csendes, átme...
125 000 000 HUF
892 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (33594774)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 330 m2
Telekterület: 2497 m2
Szobaszám: 5
Önné lehet egy gyönyörű luxus kategóriás családi ház, alacsony rezsi, csodás kényelem a természethez közel. Nappali+4 szoba, 2 ...
224 900 000 HUF
681 515 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (82783445)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 8642 m2
Szobaszám: 5
Kecskeméten eladó egy könnyen megközelíthető, aszfaltozott zsákutcában lévő, sokféle lehetőséget kínáló családi ház vendégházza...
134 990 000 HUF
674 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (23244675)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 330 m2
Telekterület: 2497 m2
Szobaszám: 5
Öné lehet egy gyönyörű luxuskategóriás családi ház, alacsony rezsi, csodás kényelem a természethez közel. Nappali+4 szoba, 2 ...
224 900 000 HUF
681 515 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (57332575)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 5
Eladó Kecskemét Máriavárosban egy hőszigetelt téglaépítésű, 3 szintes (földszint, emelet, tetőtér) sorház. Az ingatlan 1988-ba...
126 900 000 HUF
1 133 035 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (54437489)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 784 m2
Szobaszám: 2
**Kizárólag a house36 KÍNÁLATÁBAN! *** Kiváló befektetés akár lakhatás céljára, akár építési telekként! Hívjon, ne maradjon le ...
21 000 000 HUF
420 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (93679928)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 1150 m2
Telekterület: 666 m2
Szobaszám: 6
KecskemétenMáriavárosban, belvároshoz nagyon közel, sarki 666 m2-es telken, közel 1150m2-es, tetőtérbeépítéses, több részből -é...
480 000 000 HUF
417 391 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (22486694)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 367 m2
Szobaszám: 6
Kecskemét belvárosában, abszolút központi részén eladó, egy 25 éve működő magánrendelő, mely több rendelőegységből áll. Az inga...
200 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (74674296)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 295 m2
Szobaszám: 3
Kecskemét belvárosában, 295 m2-es telken, 170 m2-es, 3 nagy szobás, felújított családi ház eladó! Egyéb tudnivalók: - műemlé...
55 900 000 HUF
328 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (98224167)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 996 m2
Szobaszám: 3
Eladó Kecskemét - Kósafalu városrészben egy 65 m2-es, felújítandó családi ház, 996 m2-es telken. Főbb jellemzők: -Radiátoros ...
29 900 000 HUF
460 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (39485447)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2