Eladó családi ház Kecskemét (2413 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 413 db
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (29389395)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 3700 m2
Szobaszám: 4
Eladó Családi ház Felsőszéktón! Eladásra kínálunk Kecskemét Felsőszéktón egy kétszíntes 160m2-es családi házat kiváló adottság...
99 000 000 HUF
618 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (84193972)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
Kecskemét legkedveltebb városrészében eladó egy új építésű családi ház. Foglalja le most és 2026 nyarán már az iskola kezdés e...
105 000 000 HUF
1 117 021 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (37727933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 4
Kecskemét Belvárosában nappali+3 hálószobás jó elrendezésű fiatalépítésű korszerű ház 200 nm-es telken, autóbeállóval eladó.  A...
100 000 000 HUF
1 111 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (38556374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 1900 m2
Szobaszám: 3
Kecskeméten Úrihegyben eladó 102 nm-es, tetőtérbeépítéses 3 szobás családi ház 1900 nm-es telken. Belterületi lakóház, hitelezh...
62 000 000 HUF
607 843 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (35935923)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Helvécián újépítésű nappali+ 3 szobás 90 nm-es ház 400 nm-es telken eladó. Szakaszos fizetési ütemezéssel a készenélti állapot ...
81 600 000 HUF
906 666 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (77684374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 400 m2
Telekterület: 934 m2
Szobaszám: 10
Kecskemét Belvárosában eladó 400 nm felépítménnyel, 4 külön bejáratú lakóegységgel rendelkező családi ház 934 nm-es 2 utcára ny...
250 000 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (25732793)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 228 m2
Szobaszám: 5
Eladó 180 nm-es, kétgenerációs családi ház 224 nm-es telken Kecskeméten! Kecskemét csendes, mégis városközeli részén kínálunk...
115 000 000 HUF
638 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (32929776)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 628 m2
Szobaszám: 4
Építkezzen Kecskemét vonzáskörzetében a közkedvelt Helvécia központi részén! Eladó egy új építésű családi ház 628 m2-es telken...
89 900 000 HUF
864 423 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (41323774)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 228 m2
Szobaszám: 5
Eladó 180 nm-es, kétgenerációs családi ház 224 nm-es telken Kecskeméten! Kecskemét csendes, mégis városközeli részén eladó eg...
115 000 000 HUF
638 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (48432724)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 228 m2
Szobaszám: 5
Eladó kétgenerációs, 180 nm-es családi ház Kecskemét városközeli, csendes részén – üzleti célra is ideális! Ár-érték arányban...
115 000 000 HUF
638 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (99788287)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 715 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Kétgenerációs családi ház eladó Kecskemét kedvelt kertvárosi részén! Eladásra kínáljuk Kecskemét közkedvelt kertvárosi részén e...
128 000 000 HUF
1 066 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (59445982)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 692 m2
Szobaszám: 4
Eladó Kecskemét Hunyadivárosban lakberendező által felújított 150nm-es nappali + 3 szobás, napelemes családi ház, pincével, med...
199 000 000 HUF
1 326 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (41872383)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 217 m2
Telekterület: 495 m2
Szobaszám: 7
Eladó tágas családi ház Kecskemét - Vacsiköz egyik legjobb utcájában! Kecskemét egyik legkedveltebb, csendes környékén, óvoda,...
124 900 000 HUF
575 576 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (59561398)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 217 m2
Telekterület: 495 m2
Szobaszám: 7
Eladó tágas családi ház, Kecskemét - Vacsiköz egyik legjobb utcájában! Kecskemét egyik legkedveltebb, csendes környékén, óvoda...
124 900 000 HUF
575 576 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (64786764)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 217 m2
Telekterület: 495 m2
Szobaszám: 7
Eladó tágas családi ház, Kecskeméten, a Vacsiköz egyik legjobb utcájában! Kecskemét egyik legkedveltebb, csendes környékén, óv...
124 900 000 HUF
575 576 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (45779352)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 228 m2
Szobaszám: 5
Eladó 180 nm-es, kétgenerációs családi ház 224 nm-es telken Kecskeméten! Kecskemét csendes, mégis városközeli részén eladó egy ...
115 000 000 HUF
638 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (48358529)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 228 m2
Szobaszám: 5
115 000 000 HUF
638 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (16735217)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 187 m2
Szobaszám: 4
Hollandfaluban sorház rövid ÁTADÁSSAL Ezen a környéken ritkán adódik eladó ingatlan, ne hagyja ki ezt a lehetőséget. Eladó K...
83 900 000 HUF
932 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (63224954)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 2877 m2
Szobaszám: 6
Eladó Kecskemét - Hetényegyházán egy 2012-ben épült, folyamatosan karban tartott nappali + 5 szobás családi ház. 5 Autó részére...
119 000 000 HUF
820 689 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (68437557)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 670 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy szuper elhelyezkedésű, nappali + 3 szobás családi ház, az akácos erdő hűsítő árnyékában. 110 M²-es lakótér + 25 m²-...
134 990 000 HUF
1 007 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Kecskeméten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal