Eladó családi ház Kecskemét (2413 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 2 413 db
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (48233629)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 777 m2
Szobaszám: 5
Eladó kecskeméten a petőfivárosban nappali+4 szobás kétrendbeli használatra alkalmas csalási HÁZ! Az ingatlan csendes átmenőfor...
125 000 000 HUF
892 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (49299997)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 4
Eladó kecskeméten a szeleifaluban kétrendbeli családi ház. a ház, jó állapotban van, megkímélt és folyamatosan karbantartott. K...
34 900 000 HUF
387 777 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (47299563)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: 1451 m2
Szobaszám: 1
Kecskeméten az Úrihegyben eladó egy könnyen megközelíthető, felújítandó kis házikó melléképületekkel az aszfaltozott úttól mind...
14 990 000 HUF
681 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (52689929)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 385 m2
Szobaszám: 4
Új építésű nappali + 3 szobás, 75 m2-es ház eladó! Kecskemét központjától tíz percre új építésű, nappali + 3 szobás családi há...
72 000 000 HUF
960 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (16793267)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Új építésű nappali + 3 szobás ház eladó! Kecskemét központjától tíz percre új építésű, nappali + 3 szobás családi háza legmode...
72 000 000 HUF
960 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (55553949)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Új építésű nappali + 3 szobás ház eladó! Kecskemét központjától tíz percre új építésű, nappali + 3 szobás családi ház a legmo...
72 000 000 HUF
960 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (34287464)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 3018 m2
Szobaszám: 1
Alakítsa kedvére! Szálló? Lakások? Intézmény? Telephely? Mondja meg ön! Eladó ingatlan többféle hasznosítási lehetőséggel, Kec...
50 000 000 HUF
166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (74737818)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
Kecskemét legkedveltebb városrészében eladó egy új építésű családi ház. Foglalja le most és 2026 nyarán már az iskola kezdés e...
105 000 000 HUF
1 117 021 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (39445415)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 777 m2
Szobaszám: 5
125 000 000 HUF
892 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (43374964)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: 9800 m2
Szobaszám: 4
Kecskemét újabb kertvárosi részén, autópálya és bevásárlóközpont közelében, napelemes, medencés, nappalival és 3 szobával rende...
127 000 000 HUF
841 059 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (57134664)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 2
Eladó Kecskemét Belsőnyírben egy teljes körűen felújított, rövid határidővel költözhető családi ház. Ideális választás mind f...
42 500 000 HUF
643 939 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (65943673)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
​Kecskemét legkedveltebb városrészében eladó egy új építésű családi ház. Foglalja le most és 2026 nyarán már az iskola kezdés ...
105 000 000 HUF
1 117 021 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (44356354)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
105 000 000 HUF
1 117 021 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (54728349)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 863 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun vármegye Kecskemét Petőfivárossal szemben Felsőszéktón, 106, 8 m2-es új építésű téglaház, 16, 6 m2-es fedett terass...
85 990 000 HUF
811 226 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (51468737)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 228 m2
Telekterület: 9386 m2
Szobaszám: 1+ 4 fél
Kecskemét-Hetényegyháza Miklóstelepi részén eladásra kínálunk egy tégla építésű, hőszigetelt, 2004-es évben épült, 262nm-es has...
119 900 000 HUF
525 877 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (37463375)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 334 m2
Telekterület: 302 m2
Szobaszám: 2
Kecskemét belváros peremén egy csendes, nyugodt utcában eladásra kínálunk egy 302nm telek területtel rendelkező körbekerített, ...
150 045 000 HUF
449 236 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (95386549)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 189 m2
Telekterület: 2883 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun vármegye Kecskemét Felsőszéktón, 189, 3 m2-es új építésű téglaház, 48, 75 m2-es részben fedett terasszal, 36, 2 m2-...
137 990 000 HUF
730 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (31959194)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: 9800 m2
Szobaszám: 4
127 000 000 HUF
841 059 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (34788747)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 777 m2
Szobaszám: 5
Eladó kecskeméten a petőfivárosban nappali+4 szobás kétrendbeli használatra alkalmas csalási HÁZ! Az ingatlan csendes átmenőfo...
125 000 000 HUF
892 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (21529733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: 9800 m2
Szobaszám: 4
127 000 000 HUF
841 059 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Kecskeméten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal