Eladó családi ház Kótaj (22 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 22 db
Eladó Kótaji családi ház hirdetés (47482844)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 225 m2
Telekterület: 1987 m2
Szobaszám: 5
Vannak házak, amelyek egyszerűen csak nagyok. És vannak olyan otthonok, ahol már az első pillanatban érzed, hogy ezt nem “átla...
113 000 000 HUF
502 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kótaji családi ház hirdetés (96343457)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1434 m2
Szobaszám: 3
Kótaj nyugodt, könnyen megközelíthető részén kínálunk megvételre egy 80 m² alapterületű, vegyes falazatú (tégla és vályog) csal...
19 990 000 HUF
249 875 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kótaji családi ház hirdetés (53528974)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2100 m2
Szobaszám: 3
Kótaj nyugodt, kedvelt részén, főút közelében eladó egy 80 nm-es, 3 szobás, tégla építésű családi ház, 2100 nm-es, akár megoszt...
32 900 000 HUF
411 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kótaji családi ház hirdetés (33333532)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 4386 m2
Szobaszám: 2
Családi házat venne Kótajban? Eladó egy családi ház Kótaj szívében, nagy telekkel és lehetőséggel. Kótaj csendes és barátság...
17 000 000 HUF
309 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kótaji családi ház hirdetés (73379473)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 4386 m2
Szobaszám: 2
17 000 000 HUF
309 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kótaji családi ház hirdetés (53457933)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 4386 m2
Szobaszám: 2
17 900 000 HUF
325 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kótaji családi ház hirdetés (82348943)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 4386 m2
Szobaszám: 2
17 000 000 HUF
309 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kótaji családi ház hirdetés (86212529)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 4386 m2
Szobaszám: 2
17 000 000 HUF
309 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kótaji családi ház hirdetés (53345497)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 4386 m2
Szobaszám: 2
17 000 000 HUF
309 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kótaji családi ház hirdetés (26383794)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 4386 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy családi ház Kótaj szívében! Nagy telekkel és lehetőséggel. Kótaj csendes és barátságos utcájában eladó egy 55nm-es...
17 000 000 HUF
309 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kótaji családi ház hirdetés (74846753)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 4386 m2
Szobaszám: 2
17 000 000 HUF
309 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kótaji családi ház hirdetés (83474394)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1434 m2
Szobaszám: 3
Kótajban felújítandó családi ház eladó – nagy telekkel! Kótaj csendes, jól megközelíthető részén eladó egy 80 m²-es, vegyes fa...
19 990 000 HUF
249 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kótaji családi ház hirdetés (38444589)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1093 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Kótaj csendes utcájában! Kótaj nyugodt, csendes részén, mégis a központhoz közel kínálunk megvételre egy 92 m...
39 000 000 HUF
423 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kótaji családi ház hirdetés (75937926)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 5
Családi álomotthon medencével  nyírszőlős HATÁRÁBAN! * Vételár: 113 000 000 Ft  * Elhelyezkedés: Nyíregyháza közelében, Nyírs...
113 000 000 HUF
538 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kótaji családi ház hirdetés (42324232)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Új építésű családi ház kótajban – falusi csokra ALKALMAS! ✨ Kótaj csendes részén kínálok megvételre egy modern, új építésű csal...
75 500 000 HUF
629 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kótaji családi ház hirdetés (35851382)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 3
Eladó új építésű családi ház Kótaj csendes utcájában! Kótaj nyugodt, csendes részén kínálunk megvételre egy 122 nm-es, modern ...
75 500 000 HUF
618 852 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kótaji családi ház hirdetés (94914443)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 4
Csend, nyugalom, azonnali költözés, fiatalos közeg! Nyíregyháza 10 perc autóút! Igényes, minőségi kivitelezés! 0 6 3 0 2 7 5 ...
99 000 000 HUF
603 658 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kótaji családi ház hirdetés (23798487)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 931 m2
Szobaszám: 3
Szeretne egy modern, minden igényt kielégítő családi házat, de nem akar alkut kötni mások ízlésével? Irodánk eladásra kínál eg...
36 500 000 HUF
341 121 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kótaji családi ház hirdetés (43935256)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 2096 m2
Szobaszám: 2
Kótaj központjában belső felújításon átesett családi ház eladó! Vételár: 26. 600. 000 Forint Eladó Kótaj központjában 2096 n...
26 600 000 HUF
369 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kótaji családi ház hirdetés (43685916)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 4386 m2
Szobaszám: 2
17 000 000 HUF
309 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Kótajon?