Eladó családi ház Mélykút (30 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 30 db
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (92737278)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 181 m2
Telekterület: 495 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun Vármegyében, Mélykúton két generációs családi ház eladó! Az ingatlan 181nm, mely 495nm -s telken helyezkedik el. Fa...
24 900 000 HUF
137 569 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (38591442)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 470 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Mélykút, azonnal birtokba vehető, 123 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található három ...
7 990 000 HUF
64 959 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (58877246)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 524 m2
Telekterület: 2205 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun megye Mélykút, Új utcában, azonnal birtokba vehető, 524 nm-es épületegyüttes eladó. a 2205 nm-es telken, helyet kap...
29 900 000 HUF
57 061 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (51436939)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 904 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, csendes, nyugodt környéken, 99 nm-es családi ház eladó. Az épület 1970-ben épült, vegyes falazatú. T...
17 490 000 HUF
176 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (55785939)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1432 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, új utcában, felújítandó, 82 m2-es ház eladó. Az ingatlan vertfal és tégla szerkezetű. Található benn...
2 399 000 HUF
29 256 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (37352146)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 1342 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bács-Kiskun megye Mélykút, központhoz közeli részén azonnal birtokba vehető, 116 m2-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ing...
8 000 000 HUF
68 965 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (35459344)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, azonnal költözhető, 82 nm-es családi ház eladó. A vegyes falazatú ingatlanban található két szoba, k...
7 990 000 HUF
97 439 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (97431233)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 688 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút csendes részén 82 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan vegyes falazatú, saralt födémmel rendelkezik. ...
9 500 000 HUF
115 853 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (49245474)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 490 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun megye Mélykút, város szélén, egy portán elhelyezkedő, két darab családi ház eladó. a régebbi épület 44 nm-es, vegye...
4 990 000 HUF
49 405 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (32134344)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 808 m2
Szobaszám: 1
Bács-Kiskun megye Mélykút, a város szélén felújítandó családi ház eladó. Az 51 nm-es, vegyes falazatú ingatlan egy 808 nm-es te...
3 500 000 HUF
67 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (44456923)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 1259 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, azonnal birtokba vehető, 97 nm-es családi ház eladó. A vegyes falazatú ingatlanban található két szo...
11 990 000 HUF
123 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (44242583)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1280 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, azonnal birtokba vehető, 68 nm-es családi ház eladó. A vegyes falazatú ingatlanban található két szo...
7 490 000 HUF
110 147 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (33538446)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 1487 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Mélykút, azonnal birtokba vehető, 124 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található három ...
11 490 000 HUF
92 661 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (27275437)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 722 m2
Szobaszám: 1
Bács-Kiskun megye Mélykút egyik nyugodt utcájában eladó egy 58 m²-es, felújítandó családi ház, amely egy 722 m²-es telken helye...
4 000 000 HUF
68 965 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (84449746)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1280 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Mélykút központhoz közeli részen, 115 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kettő ...
12 990 000 HUF
112 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (33842368)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 815 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Bács-Kiskun Vármegyében, Mélykút egyik nyugodt, forgalomtól mentes utcájában található, mintegy 80 m² hasznos ...
13 000 000 HUF
171 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (94914254)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 1825 m2
Szobaszám: 2
Természetközeli családi ház eladó Mélykút közelében – erdő mellett, nagy telekkel Mélykút előtt, az 55-ös út mentén, falusias ...
17 900 000 HUF
319 642 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (44414731)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 943 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, azonnal birtokba vehető, felújítandó, 94 nm-es családi ház eladó. A vegyes falazatú ingatlanban talá...
7 499 000 HUF
79 776 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (45774649)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: 1089 m2
Szobaszám: 4
Az ingatlan Mélykút város belterületen, a központtól keletre 1 km-re fekszik, környezete rendezett, családi házas beépítésű. ...
8 900 000 HUF
52 976 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (23752334)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 697 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun megye Mélykút, azonnal költözhető,  88 nm-es családi ház eladó. A vegyes falazatú ingatlanban található három szoba...
20 490 000 HUF
232 840 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Mélykúton?
← Előző oldal1 / 2 Következő oldal →
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal