rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 db
Eladó Mihályi családi ház hirdetés (32194434)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Mihályiban ajánlok figyelmébe egy csodaszép, kellemes hangulatú családi házat ami páratlan a vidéken. Itt úgy élheti mindennap...
115 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mihályi családi ház hirdetés (21347482)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1080 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Mosonmagyaróvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179916 hivatkozási számú mihályi családi ház. Eladó folyamato...
36 500 000 HUF
424 418 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Mihályi családi ház hirdetés (55695426)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1080 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Mosonmagyaróvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179916 hivatkozási számú mihályi családi ház. Eladó folyamatos...
36 500 000 HUF
424 418 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mihályi családi ház hirdetés (43442555)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 4
Eladó tágas családi ház Mihályiban! Régi vendéglátóhely, új lehetőségek! Mihályi csendes részén, jól megközelíthető helyen ...
37 500 000 HUF
271 739 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mihályi családi ház hirdetés (46494349)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 4
Eladó tágas családi ház Mihályiban régi vendéglátóhely, új lehetőségek! Mihályi csendes részén, jól megközelíthető helyen kín...
37 500 000 HUF
271 739 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 5 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Páli családi ház hirdetés (45329877)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 2226 m2
Szobaszám: 2
Alakítsd saját ízlésedre! Eladó családi ház Páliban 2226 m²-es telken! Ha olyan ingatlant keresel, amit teljesen a saját el...
24 500 000 HUF
233 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Páli családi ház hirdetés (82382965)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 3938 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Páliban nagy telekkel, tágas terekkel Páliban, Csornától mindössze 20km-re, eladó egy 100 m²-es családi ház,...
26 000 000 HUF
260 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kapuvári családi ház hirdetés (43948458)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 161 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Mosonmagyaróvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #168762 hivatkozási számú kapuvári családi ház. Kapuvár kertváro...
28 900 000 HUF
179 503 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kapuvári családi ház hirdetés (23937463)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kapuvár városközpontjában földszinti lakás eladó – saját kocsibeállóval és tárolóval! Kapuvár szívében, 5 lakásos társasház fö...
35 000 000 HUF
460 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ciráki családi ház hirdetés (93559833)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 1464 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Cirák központjában nagy telekkel, melléképületekkel Cirák központjában eladó egy 114 m²-es, földszintes csal...
43 500 000 HUF
381 578 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kapuvári családi ház hirdetés (97317769)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 877 m2
Szobaszám: 3
Kapuváron az 1970-es években 877 négyzetméteres telken épült kb. 110 Négyzetméteres (+ pince, +fedett terasz, +fedett előtér-lé...
46 000 000 HUF
418 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kapuvári családi ház hirdetés (89849339)
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1085 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Kapuvár házhelyi részén, jó állapotban Kapuvár házhelyi részén eladó egy 110 m²-es, 1976-ban épült, tégla ép...
52 500 000 HUF
477 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kapuvári családi ház hirdetés (68322313)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 354 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Mosonmagyaróvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179408 hivatkozási számú kapuvári családi ház. Kapuváron elad...
54 900 000 HUF
915 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kapuvári családi ház hirdetés (83548945)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 354 m2
Szobaszám: 2
64 990 000 HUF
1 083 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszkényi családi ház hirdetés (47993427)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 952 m2
Szobaszám: 5
Eladó új építésű, energiatakarékos családi ház Veszkényben, Veszkény csendes, családi házas környezetében, saroktelken eladó ...
78 000 000 HUF
629 032 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rábakecöli családi ház hirdetés (32379841)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Győr-Moson-Sopron vármegyében, Kapuvár térségében Rábakecölön, egy gyönyörűen felújított, bútorozott, számos...
79 000 000 HUF
642 276 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Beledi családi ház hirdetés (32448573)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 1126 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó 1922-ben épült igazi kuriózum beleden! Elegancia, kényelem, kifinomultság 145NM-EN! Eladásra kínálok 1126nm-es telken e...
89 900 000 HUF
620 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Höveji családi ház hirdetés (45625731)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 972 m2
Szobaszám: + 2 fél
A kedvenc időtöltésed a horgászat? Szeretnél egy nyugodt, csendes kis birodalmat, ahol kipihenheted magad? Most tiéd lehet egy...
260 000 EUR
1 489 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Höveji családi ház hirdetés (44533439)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 695 m2
Szobaszám: 3
Képzeld el, ahogy reggel a nap első sugarai megcsillannak a víz tükrén, te pedig a saját, 22 négyzetméteres teraszodon kortyolo...
94 500 000 HUF
1 260 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kapuvári családi ház hirdetés (43635967)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 222 m2
Telekterület: 3443 m2
Szobaszám: 5
Kiváló befektetési lehetőség Kapuváron! A termálfürdő közvetlen szomszédságában! Kapuvár Győr-Moson-Sopron megyében, Győrtől ...
115 000 000 HUF
518 018 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Mihályin?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal