Eladó családi ház Nagykáta (138 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 138 db
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (73367968)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 933 m2
Szobaszám: 2
Kedves Érdeklődő! Nagykátán eladó ez a kedves kis ingatlan, közel 40m2 Belső gerendázattal, hangulatos kis házikó. Kettő szo...
19 900 000 HUF
497 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (75634339)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1329 m2
Szobaszám: 2
Nagykátán vasútállomás közelében másfél szobás 40nm-es ház eladó! Az épület beton alapra épült vegyes falazattal, fa tetőszerk...
15 900 000 HUF
397 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (33797787)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 153 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 4
Nagykátán eladó háromszintes, kétgenerációs családi ház kiváló lehetőségekkel! Pest vármegye szívében, Nagykátán, a városközp...
109 000 000 HUF
712 418 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (94237939)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 816 m2
Szobaszám: 3
Nagykáta központjától pár perces sétányira - csendes utcában - eladó 2 lakásos családi ház! Az ingatlanba 2 külön lakás lett ...
45 000 000 HUF
633 802 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (51281628)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 423 m2
Szobaszám: 4
Nagykátán központ közelében 3szoba + nappalis 87 nm-es ház eladó! Az épület beton alapra épült vegyes (tégla-vályog falazattal...
75 000 000 HUF
862 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (42726297)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 553 m2
Szobaszám: 2
Kedves Vásárló/ Leendő ügyfelem! Nagykátán eladásra kínálunk egy közel 60m2 ingatlant. Kettő szobával rendelkezik újszerű burko...
23 900 000 HUF
459 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (47737559)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 2989 m2
Szobaszám: 3
Eladó Nagykátán egy 2898m2-es birtokon lévő 3 szobás 112m2-es családi ház. **Ingatlan HELYSZÍNE** Nagykáta külterületén termé...
59 990 000 HUF
535 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (33739567)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 941 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Nagykáta főútján, 941 nm-es telken fekvő, nettó 70 nm, bruttó 90 nm-es, vályog + tégla falazatú, felújítandó...
29 900 000 HUF
427 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (38759789)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 6
Ha valami igazán egyedülit szeretne, akkor most megtalálta! Megvételre kínálunk Nagykátán, 750 nm-es telek területen elhelyez...
66 900 000 HUF
398 214 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (47389455)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: 734 m2
Szobaszám: 3
Nagykátán Eladó családiház Az ház központi fűtését vegyestüzelésű kazán és fég gázkazán látja el. Az ingatlan betonfödémes 2...
56 500 000 HUF
338 323 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (94643933)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 912 m2
Szobaszám: 4
Kedves Érdeklődő Nagykátán a Havaskert részén kínáok eladásra egy ingatlant! A tartó szerkezet készen van. Önnek már csak a...
39 900 000 HUF
221 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (98997427)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 423 m2
Szobaszám: 4
Nagykátán központ közelében 3 szoba + nappalis 87 nm-es ház eladó! Az épület beton alapra épült vegyes (tégla-vályog falazatt...
75 000 000 HUF
862 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (57359434)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 785 m2
Szobaszám: 4
Nagykátán vasútállomástól 10 percre 83nm-es 3 szoba+ nappalis újépítésű ház eladó! -Alapozás:vasbeton sávalap 50 cm széles és 8...
61 900 000 HUF
783 544 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (97475899)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 665 m2
Szobaszám: 2
Nagykáta Vasútállomástól 10 percre 2 szobás 69nm-es ház eladó! Az épület beton alapra épült bauxit-beton falazattal fa tetőszer...
28 900 000 HUF
418 840 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (17795793)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 2075 m2
Szobaszám: 3
Az első lakásvásárlók figyelmébe ajánljuk ezt a kivételes lehetőséget, amely nemcsak egy új otthon, hanem egy életstílus kezdet...
95 000 000 HUF
725 190 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (43679652)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 665 m2
Szobaszám: 2
Nagykáta Vasútállomástól 10 percre 2 szobás 69nm-es ház eladó! Az épület beton alapra épült bauxit-beton falazattal fa tetősz...
28 900 000 HUF
418 840 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (29735724)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 553 m2
Szobaszám: 2
Kedves Vásárló/ Leendő ügyfelem! Nagykátán eladásra kínálunk egy közel 60m2 ingatlant. Kettő szobával rendelkezik újszerű bu...
23 900 000 HUF
459 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (34479994)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 553 m2
Szobaszám: 2
23 900 000 HUF
459 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (91938946)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: 734 m2
Szobaszám: 3
Nagykátán Eladó családiházAz ház központi fűtését vegyestüzelésű kazán és fég gázkazán látja el. Az ingatlan betonfödémes 2x íg...
56 500 000 HUF
338 323 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (29957375)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 153 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 4
Nagykátán háromszintes, kétgenerációs családi ház – lehetőségek sokasága! Pest megye szívében, Nagykátán, a városközponthoz k...
109 000 000 HUF
712 418 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Nagykátán?