rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 10 db
Eladó Nagysápi családi ház hirdetés (53745295)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 514 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Nagysápon! Eladásra kínálunk egy 85 m² hasznos alapterületű, vegyes falazatú (vályogtégla és tégla) családi...
32 900 000 HUF
261 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagysápi családi ház hirdetés (58393844)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 514 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Nagysápon! Megvételre kínálunk egy 85 m²-es, vegyes falazatú (vályogtégla és tégla) családi házat, közel 30...
32 900 000 HUF
261 111 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagysápi családi ház hirdetés (69537496)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 514 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Nagysápon Eladásra kínálok Nagysápon egy 85 m² hasznos alapterületű, vegyes falazatú (vályogtégla és tégla) ...
32 900 000 HUF
261 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagysápi családi ház hirdetés (74726983)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 514 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Nagysápon! Az ingatlan 85 m² hasznos alapterületű, vegyes falazatú (vályogtégla és tégla) családi ház, amely...
32 900 000 HUF
261 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagysápi családi ház hirdetés (94944285)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 514 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Nagysápon! Az ingatlan 85 m² hasznos alapterületű, vegyes falazatú (vályogtégla és tégla) családi ház, amel...
32 900 000 HUF
261 111 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagysápi családi ház hirdetés (23444764)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 2788 m2
Szobaszám: 3
Nagysáp, takaros HÁZ! ! ! Eladásra kívánok Nagysáp központi részén, tégla építésű, 3 szobás, 110 m2 hasznos lakótérrel rendel...
39 500 000 HUF
359 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagysápi családi ház hirdetés (64633783)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 514 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Nagysápon – Költözzön a nyugalom szigetére! Szeretne kiszakadni a város zajából, de mégis elérhető távolság...
32 900 000 HUF
261 111 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagysápi családi ház hirdetés (86547574)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 2223 m2
Szobaszám: 4+ 4 fél
Eladó kétlakásos családi ház Nagysápon – nagy telekkel, kiváló lehetőségekkel Nagysáp központi részén, mégis csendes, rendezet...
78 000 000 HUF
557 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagysápi családi ház hirdetés (76243738)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 971 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Nagysápon 4, 5 szobás családi ház eladó – részben felújítva, garázzsal, pincével! A Lux  Ingatlaniroda Nagysáp kínálatából az ...
42 000 000 HUF
347 107 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagysápi családi ház hirdetés (53375198)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 771 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Nagysáp csendes, nyugodt részén egy 770 nm-es telken elhelyezkedő, 56 nm-es, 2 szobás, 1960. -Ban vályog falaz...
31 000 000 HUF
553 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 10 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Bajnai családi ház hirdetés (44193787)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 379 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Tatabánya Ingatlaniroda kínálatában eladó a #168565 hivatkozási számú bajnai családi ház. Az Openhouse Ingatlan kí...
22 990 000 HUF
229 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyorósbányai családi ház hirdetés (97499285)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1475 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Az Openhouse Tatabánya Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178244 hivatkozási számú mogyorósbányai családi ház. Tágas, panorám...
25 500 000 HUF
196 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajnai családi ház hirdetés (45934579)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 5
Bajnán központhoz KÖZEL! Eladó, 90 nm hasznos lakrésszel rendelkező, vegyes falazatú lakóház, 461 nm-es területen. Ingatlan...
29 900 000 HUF
332 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajnai családi ház hirdetés (43578933)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1276 m2
Szobaszám: 3
Bajnán, rövid kis zsákutca végén! Eladó 100 nm hasznos lakrésszel rendelkező panorámás, felújítandó, jogilag rendezett, teher...
29 900 000 HUF
299 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Annavölgyi családi ház hirdetés (54399214)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 801 m2
Szobaszám: 3
✨ Annavölgyben eladó 3 szobás családi ház nagy telekkel, panorámás kilátással Lakótér: 84 m² Telek: 801 m² Szobák száma: 3 Áll...
34 500 000 HUF
363 157 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajnai családi ház hirdetés (55338574)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 297 m2
Szobaszám: 3
Eladó 3 szobás családi ház Bajnán Bajnán, a festői Komárom-Esztergom megyei település szélén, eladó egy 96 m²-es, 3 szobás csa...
34 900 000 HUF
363 541 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajnai családi ház hirdetés (84543337)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1530 m2
Szobaszám: 2
Bajna csendes, mégis jól megközelíthető részén, Komárom-Esztergom vármegyében található ez a remek lehetőség, amely ideális vál...
39 900 000 HUF
498 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajnai családi ház hirdetés (52595325)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1190 m2
Szobaszám: 3
Bajna Kossuth Lajos utcájában eladó különálló, egy szintes 95 nm-es családi ház, a hozzá tartozó 1190 nm-es területen. Ingatl...
41 900 000 HUF
441 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyorósbányai családi ház hirdetés (46761647)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 1802 m2
Szobaszám: n/a
Megvételre kínálok Mogyorósbányán, a falu központi részén egy családi házat. Az összközműves ingatlan a falu egyik mellékutcáj...
44 900 000 HUF
482 795 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajnai családi ház hirdetés (23211223)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 584 m2
Szobaszám: 2
Bajnán a központhoz közel! Eladó 107 nm hasznos lakrésszel rendelkező, különálló, téglából épült, tehermentes, egy szintes cs...
45 900 000 HUF
428 971 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Nagysápon?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal