rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 11 db
Eladó Nemesnádudvari családi ház hirdetés (73624442)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: 1
Könnyen megközelíthető, hangulatos, karakteres ingatlan igazi ritkaság a környéken: múltidéző építészeti érték, jól átgondolt k...
13 900 000 HUF
144 791 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemesnádudvari családi ház hirdetés (34539785)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Irányár: 23, 990, 000, . Ft Eladó Bács Kiskun megye Nádudvar községében egy 691 m2-es telken salakblokkból épült 140 m2 hasznos...
23 990 000 HUF
171 357 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nemesnádudvari családi ház hirdetés (49943399)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 1641 m2
Szobaszám: 5
Tágas otthon, hatalmas telek és számos felújítás egy helyen eladó családi ház Nemesnádudvar településen! Ha egy nagy méretű, so...
32 990 000 HUF
229 097 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemesnádudvari családi ház hirdetés (97877433)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 626 m2
Szobaszám: 4
Új építésű, önálló családi ház eladó nemesnádudvaron! a családi ház 626 nm-es telken épül és 90, 10 nm-es hasznos alapterülette...
52 500 000 HUF
583 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemesnádudvari családi ház hirdetés (93985361)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 923 m2
Szobaszám: 3
Eladó tágas családi ház Nemesnádudvaron, csendes, egyirányú utcában! A 145 m²-es ingatlan egy 923 m²-es, rendezett telken hel...
29 900 000 HUF
206 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemesnádudvari családi ház hirdetés (74854319)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1148 m2
Szobaszám: 5
Nemesnádudvar központjában eladó egy 150 nm-es azonnal költözhető, tehermentes, 4 és fél szobás kétszintes, hőszigetelt, klimat...
39 990 000 HUF
266 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemesnádudvari családi ház hirdetés (27492124)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 626 m2
Szobaszám: 4
52 500 000 HUF
583 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemesnádudvari családi ház hirdetés (88891217)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 158 m2
Telekterület: 1157 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun megye, Nemesnádudvar csendes, rendezett részén megvételre kínálunk egy 158 m² alapterületű, tágas családi házat 115...
34 000 000 HUF
215 189 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemesnádudvari családi ház hirdetés (96489351)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Bács- Kiskun vármegye Nemesnádudvar központjában 680 nm-es telken számos lehetőséget rejtő kétszintes, kétgenerációs, 160 nm-es...
30 000 000 HUF
187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemesnádudvari családi ház hirdetés (24376494)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Bács- Kiskun vármegye Nemesnádudvar településen 1480 nm-es telken 145 nm-es felújítás alatt lévő családi ház eladó. Kialakításr...
22 000 000 HUF
151 724 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemesnádudvari családi ház hirdetés (75492347)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 714 m2
Szobaszám: 5
Nemesnádudvaron 714 nm-s telken, 135 nm-s felújítandó kétszintes tégla építésű családi ház eladó. A földszinten található háro...
26 000 000 HUF
192 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 11 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Nemesnádudvari egyéb ház hirdetés (75339956)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Bajától 20 km-re hazánk egyik legszebb borvidékén, az Alföld déli részén, csendes környezetben fekszik egy kis község, Nemesnád...
20 000 000 HUF
208 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajósi családi ház hirdetés (33833543)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 524 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Hajós, azonnal birtokba vehető, 97 nm-es, felújítandó családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban találh...
3 490 000 HUF
35 979 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sükösdi családi ház hirdetés (44429945)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1415 m2
Szobaszám: 4
Sükösdön központi helyen 100 m2-es felújítandó családi ház 1415 m2 telekkel eladó. a ház vegyes falazatú, száraz, a falak jó ál...
7 500 000 HUF
75 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajósi családi ház hirdetés (78657725)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 662 m2
Szobaszám: 4
Felújítandó családi ház eladó Hajóson, csendes utcában! Hajós egyik nyugodt, barátságos utcájában kínálunk eladásra egy 130 m...
11 900 000 HUF
91 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sükösdi családi ház hirdetés (99275443)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 1024 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bács-Kiskun megye Sükösd, felújítandó, 122 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan vegyes falazatú. Kettő szoba, félszoba, konyha,...
12 500 000 HUF
102 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dusnoki családi ház hirdetés (75476313)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 1072 m2
Szobaszám: 4
Dusnokon 2 lakásos családi ház eladó. Az ingatlan a település központjában található, üzletek, posta, orvosi rendelő a közelbe...
12 900 000 HUF
103 200 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Nemesnádudvaron?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal