rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 3 db
Eladó Nyírbélteki családi ház hirdetés (73553956)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 4147 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Nyírbélteken 80m2-és családi ház, csendes utcában, barátságos szomszédsággal. Az ingatlan kiváló lehetőséget ...
5 900 000 HUF
51 304 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírbélteki családi ház hirdetés (47751476)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 4147 m2
Szobaszám: 2
5 900 000 HUF
51 304 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyírbélteki családi ház hirdetés (33291425)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 4147 m2
Szobaszám: 2
5 900 000 HUF
51 304 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 3 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Nyírlugosi családi ház hirdetés (37944422)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 1176 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Családi Ház Nyírlugoson Ár: 18 000 000 Ft Alapterület: 96 m2 Szobák száma: 3 és fél, földszintes, Referencia szám: m32156...
18 000 000 HUF
187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Encsencsi családi ház hirdetés (68553839)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó családi ház + két építési telek + bejáratott presszó Encsencsen – kiváló befektetési lehetőség! Encsencs csendes, nyugod...
51 999 000 HUF
649 987 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírlugosi családi ház hirdetés (84242274)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Nyírlugos központjában – tágas telekkel, üzlethelyiséggel és számtalan lehetőséggel! Érdeklődni az alábbi t...
54 900 000 HUF
457 500 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírmihálydi családi ház hirdetés (36152947)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1331 m2
Szobaszám: 2
Nyírmihálydi főutcáján, családi ház, kert, garázs eladó! Nyírmihálydi település, a "falusi CSOK programban résztvevő települé...
11 750 000 HUF
195 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírbogáti családi ház hirdetés (33634344)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 4679 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítás alatt álló parasztház hatalmas telken, Nyírbogát csendes, barátságos részén! Természetközeli, nyugodt környeze...
13 000 000 HUF
209 677 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírlugosi családi ház hirdetés (82474233)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 1176 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Családi Ház Nyírlugoson Ár: 18 000 000 Ft Alapterület: 96 m2 Szobák száma: 3 és fél, emelet: 1, Referencia szám: m321563 ...
18 000 000 HUF
187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fülöpi családi ház hirdetés (44359265)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 3038 m2
Szobaszám: 3
Hajdú-Bihar megyében, határhoz közel eső településen eladó egy nettó 120 nm-es, nappali+ 3 szobás, szerkezetileg jó állapotú c...
19 500 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírmihálydi családi ház hirdetés (52873539)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 2238 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyírmihálydiban, Debrecentől és Nyíregyházától egyaránt 30 percnyi távolságban, eladó egy részben felújított családi ház. *** ...
22 000 000 HUF
222 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátorligeti családi ház hirdetés (82692445)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 1852 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy meseszép családi ház Bátorliget csendes utcájában, amely ideális választás lehet azok számára, akik a természet közel...
27 900 000 HUF
353 164 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fülöpi családi ház hirdetés (89289378)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Fülöpön, egy 165 nm-es, nappali+3 szobás családi ház eladó! Az ingatlan egy 2580 nm-es telken fekszik, alapterülete 165 nm, 2...
55 000 000 HUF
333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szakolyi családi ház hirdetés (23728647)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 4272 m2
Szobaszám: 2
Eladó építési telek Szakolyban, a József Attila utcában. A telek 4272 nm területen fekszik, 35 méter az utcafronti szélessége...
2 900 000 HUF
64 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírábrányi családi ház hirdetés (45323492)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2877 m2
Szobaszám: 1
Eladó 45 nm-es családi ház Nyírábrány csendes részén! Nyírábrány központjától mindössze 1500 méterre, zöld, nyugodt környezet...
12 500 000 HUF
208 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíracsádi családi ház hirdetés (29749277)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecentől 34 km-re, Nyíracsád központjában a Dózsa György utca elején eladó egy 5100 nm-es telken lévő, 80 nm-es felújítandó ...
14 500 000 HUF
181 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szakolyi családi ház hirdetés (87339494)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1155 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó ház 1155 nm-es telekkel 1989-ben épült, átlagos állapotú családi ház eladó. Az ingatlan 2+1 szobával rendelkezik, a telek...
15 000 000 HUF
187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szakolyi családi ház hirdetés (63164556)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy 110 négyzetméteres családi ház Szakoly egyik csendes utcájában! Ez a kényelmes otthon 560 négyzetméteres telken feksz...
15 500 000 HUF
129 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíradonyi családi ház hirdetés (33742733)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 218 m2
Telekterület: 4405 m2
Szobaszám: 1
Debrecen agglomerációjában Nyíradonyban eladó egy tökéletes családi háznak az alapja. Jelenleg egy 218 nm-es egység áll a telk...
17 500 000 HUF
80 275 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírlugosi családi ház hirdetés (93191343)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 1176 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
18 000 000 HUF
187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Nyírbélteken?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal