Eladó családi ház Nyíregyháza Császárszállás
REGISZTRÁCIÓ

Eladó családi ház Nyíregyháza Császárszállás

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 10 db
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (32596938)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 177 m2
Telekterület: 1365 m2
Szobaszám: 5
Eladó egy kivételes adottságokkal rendelkező, tágas családi ház Nyíregyházán, Császárszállás irányába! Ez a ház nem csupán fa...
68 000 000 HUF
384 180 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (42783357)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 2
Császárszálláson kínálunk megvételre egy kiváló állapotú, téglaépítésű zártkerti, 80 nm-es családi házat, amely nemcsak műszaki...
49 990 000 HUF
624 875 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (92129571)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 177 m2
Telekterület: 1365 m2
Szobaszám: 5
68 000 000 HUF
384 180 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (48799274)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 177 m2
Telekterület: 1365 m2
Szobaszám: 5
68 000 000 HUF
384 180 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (73153486)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 177 m2
Telekterület: 1365 m2
Szobaszám: 5
68 000 000 HUF
384 180 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (33632724)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 177 m2
Telekterület: 1365 m2
Szobaszám: 5
68 000 000 HUF
384 180 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (72325882)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 846 m2
Szobaszám: 2
Császárszálláson 90 nm-es, nappali + 2 szobás, téglaépítésű, szigetelt szintes családi ház, 846 nm-es térkövezett telekterülett...
60 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (39134852)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1260 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyházától pár percre Császárszálláson (Butykán) eladó egy 1990-ben téglából épült, 3 szoba +nagy konyhás, egyedi gáz +vegy...
33 000 000 HUF
440 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (52843458)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 795 m2
Szobaszám: 2
Forgalommentes, nyugodt, csendes, mégis központi elhelyezkedéssel, 2026. Áprilisi átadással, új építésű, állandó lakhatásra is ...
75 000 000 HUF
872 093 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (34399375)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza-Császárszálláson eladásra kínálunk egy csodás, tóparton lévő ingatlant amely kitűnő állapotú, tégla építésű, szinte...
56 000 000 HUF
823 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 10 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (82899244)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 1415 m2
Szobaszám: 1
Nyíregyháza közvetlen közelében, műúton megközelíthető ház eladó! Az ingatlan főbb tulajdonságai: - Tégla falazat - Cserép te...
12 700 000 HUF
264 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (94847472)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 496 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
A Gálya utca 2/c alatt eladó egy osztatlan közös tulajdonban lévő, kétlakásos lakóház belső udvari felőli, keleti része, a hasz...
13 900 000 HUF
152 747 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (24488949)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 438 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza-Nagyszállás övezetében, földszint+tetőteres, 1+1 szobás, kb. 40 Nm. -Es hétvégi ház ELADÓ! A házban előszoba, für...
15 500 000 HUF
387 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (94499463)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1036 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza szélén családi ház eladó, amely akár munkás szállónak is ideális! Az ingatlan főbb tulajdonságai: - Tégla falaza...
17 800 000 HUF
118 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (93324552)
9 órája a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 1
Nyíregyháza-Nagyszállás zártkerti részén, tufa falazatú ( szigetelt 5 cm. -Es nikecellel ), kb. 30 Nm-es, 1 szobás felújított i...
18 490 000 HUF
616 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (91248859)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza Nagyszálláson, csendes környezetben 45 nm-es, 1+1 szobás, családi ikerház eladó Szigetelt tufa építésű, lindab tető...
18 500 000 HUF
411 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (85453738)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1231 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza-nyírszőlő, izabella utcában teljesen felújítandó, bővíthető családi ház eladó! Megvételre kínálok Nyíregyháza-Nyír...
19 990 000 HUF
399 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (49493695)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza - Nyírszőlős, 70 nm-es, 2 szobás vályog építésű, cseréptetős családi ház, felújítandó, -vagy lebontandó állapotban ...
20 000 000 HUF
285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (17695931)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 2
Eladó 1, 5 szobás családi ház Nyíregyháza- Oroson Megvételre kínálok egy 51 nm-es, 1, 5 szobás családi házat Nyíregyháza Oroson...
23 000 000 HUF
450 980 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (53594389)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 2200 m2
Szobaszám: 1
Nyíregyháza, Nyírszőlős övezetében eladó egy lakható, de igény szerint felújítandó állapotú, körülbelül 50 négyzetméteres, 1 sz...
23 000 000 HUF
460 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Nyíregyházán?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal