Eladó családi ház Nyíregyháza Sóstóhegy (43 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 43 db
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (63492569)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1018 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza, Sóstóhegyen Templom utca közelében, 100 nm-es, nappali+3 szobás, szintes családi ház eladó. A ház tégla építésű ...
59 900 000 HUF
599 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (39472745)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 3000 m2
Szobaszám: 2
Eladó korszerűsített családi ház nagy telekkel Sóstóhegyen Sóstóhegy csendes utcájában kínálok eladásra egy 80 m²-es, téglaépít...
42 900 000 HUF
536 250 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (85965659)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1369 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó családi ház Nyíregyházán – bővíthető, fejleszthető, befektetőknek is kiváló ajánlat! Nyíregyháza – Hadobás ...
37 700 000 HUF
538 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (69671765)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 3669 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház és fűtött csarnok Nyíregyháza-Sóstóhegyen! Nyíregyháza kedvelt részén, Sóstóhegyen eladásra kínálok egy 62 ...
98 000 000 HUF
1 580 645 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (43733547)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 3600 m2
Szobaszám: 2
Mediterrán villa Sóstóhegy határában – egy igazi ékszerdoboz különleges élettérrel Nyíregyháza Sóstóhegy frekventált részén, a...
58 000 000 HUF
644 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (48674643)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 4200 m2
Szobaszám: 5
Nyíregyháza-Sóstóhegyen a Kemecsei útból nyíló csendes aszfaltozott utcában, nyugodt, pihentető, vadregényes zöldövezeti környe...
69 900 000 HUF
303 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (45225355)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: 3
Sóstóhegyi ritkaság: 140 nm-es, 3 bejáratos családi ház hatalmas telekkel – otthon + üzlet egyben! Nyíregyháza-Sóstóhegy elad...
42 990 000 HUF
307 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (77947435)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 320 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza, Sóstóhegyen eladásra kínálok egy 135m2-es, szintes, 3 szoba+ nappalis, új építésű ikerház egyik felét! További jel...
95 900 000 HUF
710 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (25233337)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 683 m2
Szobaszám: 5
Kivett lakóház, udvar eladó Nyíregyháza-Sóstóhegy – Kulcsrakész álomház 683 m² kerttel, 3 hónapon belül költözhető! - Felújít...
105 000 000 HUF
750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (49497587)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1018 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza-Sóstóhegy egyik nyugodt, kertvárosi utcájában, tégla építésű, 110 m²-es 3 szoba + nappali kényelmes otthont biztosí...
59 900 000 HUF
544 545 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (62349344)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 5500 m2
Szobaszám: 5
Nyíregyháza Sóstóhegyen a Kemecsei út közelében eladó egy több célra is használható 220 nm-es, egyedi gázfűtéses, műanyag nyílá...
75 000 000 HUF
340 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (27538337)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 986 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyháza Sóstóhegy csendes utcájában eladó egy tégla építésű, 220 nm-es 5 szoba+ konyha +étkezős, egyedi gáz +vegyes tüzelés...
100 000 000 HUF
454 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (34649572)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 270 m2
Telekterület: 4100 m2
Szobaszám: 6
Eladó 230nm-es családi ház 6 szobával Nyíregyháza-Sóstóhegyen! Nyíregyháza-Sóstóhegy csendes, de könnyen megközelíthető részé...
75 000 000 HUF
277 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (42323737)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 2128 m2
Szobaszám: 1
Kivételes lehetőség Nyíregyházán, Sóstóhegy városrész csendes, kertvárosias övezetében, eladásra kínálunk egy 112 nm-es, új épí...
112 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (46522467)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza - Sóstóhegy, 100 nm-es, 3 szoba + étkezős, szigetelt, vegyes (tégla és szilikát) építésű családi ház, 678 nm-es tel...
50 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (73747853)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 679 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza közkedvelt városrészében, Sóstóhegyen eladásra kínálok egy vegyes falazatú, 2010-ben külsőleg felújított, de belsől...
49 990 000 HUF
499 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (94473447)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1018 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyháza - Sóstóhegyen, 110 nm-es, nappali + 3 szobás, szigetelt, tégla építésű  családi ház, 1018 nm-es telekterülettel ela...
59 900 000 HUF
544 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (64721894)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy 2017-ben 44 cm-es Porotherm okos téglából épült modern, szigetelt családi ház, Nyíregyháza-Sóstóhegy frekventált rész...
190 000 000 HUF
826 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (81548567)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1018 m2
Szobaszám: 3
59 900 000 HUF
544 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (69775783)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1020 m2
Szobaszám: 3
Eladó nappali + 3 szobás családi ház Sóstóhegy csendes részén! Nyíregyháza-Sóstóhegy egyik nyugodt, kertvárosi utcájában kínál...
59 900 000 HUF
544 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Nyíregyházán?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal