rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 13 db
Eladó Pilisszentlászlói családi ház hirdetés (72222434)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1824 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Budapesttől nem messze a Pilisi Parkerdő területén eladásra kínálunk egy 1824 m2-es telket különleges természeti környezetben. ...
100 000 000 HUF
1 111 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisszentlászlói családi ház hirdetés (54339797)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 822 m2
Szobaszám: 5
Panorámás menedék, ahol megáll az idő – Álmai otthona épül Pilisszentlászlón! Vágyik egy helyre, ahol reggelente a madarak cs...
134 900 000 HUF
963 571 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pilisszentlászlói családi ház hirdetés (21441444)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1824 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Scrollen Sie nach unten für die deutsche Version. Scroll down for the English version. Eladásra kínálok egy 1824 m2-es telke...
100 000 000 HUF
1 111 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisszentlászlói családi ház hirdetés (37638653)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1824 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
100 000 000 HUF
1 111 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisszentlászlói családi ház hirdetés (34937563)
61 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 227 m2
Telekterület: 828 m2
Szobaszám: 4
***Pilisi nyugalom nagy térrel és egyedi lehetőségekkel*** Pilisszentlászló csendes, barátságos részén eladó egy tágas, különl...
126 000 000 HUF
555 066 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisszentlászlói családi ház hirdetés (27722924)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 227 m2
Telekterület: 828 m2
Szobaszám: 4
Eladó Pilisszentlászlón, egy 227 nm-es, nappali + 4 szobás családi ház, műhely lehetőséggel és panorámával a hegyekre. A csal...
126 000 000 HUF
555 066 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisszentlászlói családi ház hirdetés (32335356)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 227 m2
Telekterület: 828 m2
Szobaszám: 4
Scroll down for the English version. Scrollen Sie nach unten für die deutsche Version. Pilisszentlászló egyik csendes, zöld ...
126 000 000 HUF
555 066 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisszentlászlói családi ház hirdetés (78468767)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 227 m2
Telekterület: 828 m2
Szobaszám: 4
126 000 000 HUF
555 066 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisszentlászlói családi ház hirdetés (25935545)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 275 m2
Telekterület: 828 m2
Szobaszám: 4
Fedezze fel Pilisszentlászló varázslatos települését, ahol a természet közelsége és a csendes környezet ideális otthont nyújt a...
126 000 000 HUF
458 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisszentlászlói családi ház hirdetés (22839454)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 303 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 6
Pilisszentlászló – Egyedi tervezésű, panorámás családi ház a Pilis nyugalmában A település gyönyörű erdei környezetben, a Vise...
163 000 000 HUF
537 953 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisszentlászlói családi ház hirdetés (89295763)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház pilisszentlászló-waldorf-központi ELHELYEZKEDÉS AZ eladó 180 nm-es családi ház, 5 szobás és pilisszentlászló...
139 000 000 HUF
772 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisszentlászlói családi ház hirdetés (97369773)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 274 m2
Telekterület: 3185 m2
Szobaszám: 4
Eladó örök panorámás családi ház Pilisszentlászlón! Pilisszentlászló festői környezete inspiráló hatással bír, így az ide köl...
126 000 000 HUF
459 854 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisszentlászlói családi ház hirdetés (97956441)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 274 m2
Telekterület: 3185 m2
Szobaszám: 4
Eladó örök panorámás családi ház Pilisszentlászlón! Pilisszentlászló festői környezete inspiráló hatással bír, így az ide költ...
126 000 000 HUF
459 854 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 13 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Pilisszentkereszti családi ház hirdetés (27633193)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pilisszentkereszten 73 nm-es lakóházzá minősíthető ház  eladó. Az ingatlanhoz telek nem tartozik. Jelenleg a villany került...
11 800 000 HUF
161 643 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pócsmegyeri házrész hirdetés (75224722)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 317 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pócsmegyer Surány részén eladó házrész, közel a Sziget úthoz, 60 nm-es lakóterülettel, 317 nm-es hozzá tartozó kertrésszel. A...
14 900 000 HUF
248 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi családi ház hirdetés (58646337)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 728 m2
Szobaszám: 2
Első lakásvásárlók, városból zöldbe vágyók figyelmébe ajánljuk Pomázon, a csendes Kartália városrészben ezt a 728 m2-es telken ...
19 900 000 HUF
663 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi családi ház hirdetés (75424249)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 811 m2
Szobaszám: 2
Eladó Pomáz Kőhegyen egy hangulatos faház, vadregényes környezetben, szép méretű telekkel- kizárólag a családi ingatlan IRODÁKB...
19 900 000 HUF
796 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetmonostori családi ház hirdetés (59965455)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 352 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Egy csodálatos lehetőség Szigetmonostoron! Ha éppen ingatlant keresel, amely tökéletes otthona lehet a családodnak, vagy befekt...
25 000 000 HUF
714 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetmonostori családi ház hirdetés (32421939)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 504 m2
Szobaszám: 1
Eladó egy kiváló lehetőségeket rejtő lakóövezeti telek, kis nyaralóval, Szigetmonostor-Horányban, csupán 10 perces sétára a Dun...
27 500 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pócsmegyeri családi ház hirdetés (76938573)
6 hónapnál régebbi hirdetés