Eladó családi ház Rakamaz (20 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 db
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (94952383)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1636 m2
Szobaszám: 3
Rakamaz belvárosában azonnal költözhető, modern 3 szobás amerikai konyhás kialakítású teljes körűen felújított 86 nm-es családi...
35 000 000 HUF
406 976 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (23836124)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1636 m2
Szobaszám: 3
Rakamaz belvárosában azonnal költözhető, modern 3 szobás amerikai konyhás kialakítású teljes körűen felújított 100 nm-es család...
35 000 000 HUF
350 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (76734337)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1636 m2
Szobaszám: 3
35 000 000 HUF
350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (27798753)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1636 m2
Szobaszám: 3
35 000 000 HUF
350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (97942984)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1636 m2
Szobaszám: 3
35 000 000 HUF
350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (93446237)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1636 m2
Szobaszám: 3
35 000 000 HUF
350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (71134135)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1636 m2
Szobaszám: 3
35 000 000 HUF
406 976 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (37729493)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1636 m2
Szobaszám: 3
35 000 000 HUF
350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (36331974)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3
Eladó falusi CSOK-ra alkalmas családi ház Rakamazon! Eladásra kínálunk 4465 Rakamaz, Dózsa György út 79. Szám alatt egy 95 m²-...
9 000 000 HUF
94 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (33944935)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Rakamazon – kiváló lehetőség nyugodt környezetben! Rakamazon eladásra kínálunk egy 98 m²-es, 1991-ben épült ...
31 900 000 HUF
325 510 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (93395217)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3
Rakamazon, csendes környezetben, aszfaltozott utcában eladó egy 98 nm-es családi ház 700 nm-es telken. Az ingatlan tégla és sz...
31 900 000 HUF
325 510 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (43755222)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 2
Rakamazon kínálunk eladásra egy 120 nm-es családi házat, 500 nm-es telken. Az ingatlan keresztúri blokkból épült, szigetelt, v...
29 900 000 HUF
249 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (47661722)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 875 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kiváló ár-érték arányú, téglaépítésű családi ház eladó Rakamazon – Tokaj vonzáskörzetében! Eladásra kínálunk egy masszív, tég...
29 900 000 HUF
271 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (39379564)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 915 m2
Szobaszám: 3
Kedves Érdeklődő! Elérkezett az idő, hogy megvalósítsátok a közös álmaitokat! Ez a többgenerációs családi ház ideális választ...
21 900 000 HUF
146 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (47434294)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1636 m2
Szobaszám: 3
Rakamazon családi ház ELADÓ! A város Tokajtól 5 km-re, Nyíregyházától 29 km-re helyezkedik el. Belvárosi, azonnal költözhető...
35 000 000 HUF
350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (38534762)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 3
Családi ház eladó RakamazonMegvételre kínálok Rakamazon egy téglából és vályogból épült cseréppel fedett családi házat. a 91 m2...
17 500 000 HUF
192 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (39234772)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 1353 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház Rakamaz településen! Rakamaz csendes, barátságos utcájában utcán kínálunk megvételre egy 103 nm-es, 2+2 szobá...
17 000 000 HUF
165 048 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (41895973)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 3
Családi ház eladó Rakamazon Megvételre kínálok Rakamazon egy téglából és vályogból épült cseréppel fedett családi házat. a 91 m...
17 500 000 HUF
192 307 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (47243993)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1209 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálok Rakamaz fő utcájához közel egy vegyes falazatú ( Bodrogkeresztúri blokk, vályog), cseréppel fedett családi h...
17 900 000 HUF
162 727 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (33653384)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 6
Megvételre kínálok Tokajhoz 4 km-re lévő Rakamazon egy tetőtér beépítéses nagy családi házat. Az 1989-ben szilikátból épült, cs...
29 000 000 HUF
193 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Rakamazon?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal