rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 db
Eladó Sajómercsei családi ház hirdetés (64423794)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 2
A megvételre kínált családi ház Borsod megyében Sajómercsén található! Sajómercse egy csendes, tiszta levegőjű, festői dombság...
16 000 000 HUF
177 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 1 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Királdi családi ház hirdetés (87551444)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 1134 m2
Szobaszám: 1
Eladó egy egyedülálló hétvégi ház telekkel Királdon, az Upponyi-hegység lábánál, ideális választás azoknak, akik csendre, nyuga...
2 900 000 HUF
96 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Borsodbótai családi ház hirdetés (67992354)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 2
Erdőszéli nyugalom a Borsodi-dombság szívében – 2000 m²-es telek fenyvessel! Szeretne elvonulni a város zajától, vagy egy aute...
6 500 000 HUF
81 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Borsodbótai családi ház hirdetés (62579234)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 4
Uppony és a Lázbérci Víztározó festői környezetében kínálunk eladásra egy szerkezetileg stabil, kétszintes kőházat, amely némi ...
12 900 000 HUF
86 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajóvelezdi családi ház hirdetés (13237821)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1300 m2
Szobaszám: 3
Ne csak álmodj róla – építsd meg magadnak! Eladó felújítandó családi ház Sajóvelezden, a nyugodt vidéki élet kapujában! 100 ...
13 990 000 HUF
139 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Upponyi családi ház hirdetés (82943622)
7 órája a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 840 m2
Szobaszám: 2
A lázbérci-tó szomszédságában Upponyban, gyönyörű környezetben található ez a kedves ház, melyet most eladásra kínálunk. Az in...
16 900 000 HUF
222 368 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Upponyi családi ház hirdetés (57484446)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2600 m2
Szobaszám: 3
Uppony szívében, egyedülálló lehetőség várja! Eladásra kínálunk egy 2600 nm-es telken fekvő két önálló, kontytetős, autentikus ...
17 900 000 HUF
298 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Héti családi ház hirdetés (62734535)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 1036 m2
Szobaszám: 3
Hét csendes, zöldövezeti részén, az Arany János utca közelében kínálunk eladásra egy 2015-ben épült, újszerű állapotú családi h...
23 600 000 HUF
271 264 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajóvelezdi családi ház hirdetés (23227233)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 2359 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
Eladó Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyében, Sajóvelezden, a Sajó partján fekvő, páratlan panorámával rendelkező ingatlan, csendes, ...
70 000 000 HUF
304 347 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi sorház hirdetés (73823369)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 1
Ár:2, 9 millió Ft Érdeklődni: +36-20-2002596 Leírás: Ózd-Somsályfőn kínálunk eladásra egy rendezett tulajdoni viszonyokkal rend...
2 750 000 HUF
61 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi családi ház hirdetés (46436695)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 2330 m2
Szobaszám: 2
Fedezze fel ezt a különleges lehetőséget Ózdon, Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyében, ahol egy 81 négyzetméteres használt ház várja...
3 900 000 HUF
67 241 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi családi ház hirdetés (57539199)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2500 m2
Szobaszám: 2
Erdőszéli nyugalom és gazdálkodási lehetőség Ózd-Szenna szívében! ​Eladásra kínálunk egy különleges adottságokkal rendelkező,...
4 900 000 HUF
81 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi családi ház hirdetés (75338453)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 858 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Érdeklődni a +36 30 8399367-es telefonszámon lehet! Ózd-Susa városrészen eladó egy különleges adottságú ingatlan, amely eddig...
5 500 000 HUF
112 244 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi családi ház hirdetés (32498877)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1092 m2
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető, rendezett családi ház eladó Ózd-Szenna városrészében! Keresi új otthonát, ahol a nyugalom és a praktikum ...
5 500 000 HUF
78 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi családi ház hirdetés (33545595)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 2209 m2
Szobaszám: 3
Karakter és tágas terek: Nagypolgári stílusú családi ház az Istenmező utcában! Vágyik a tágas, nagy belmagasságú terekre és eg...
5 900 000 HUF
59 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi családi ház hirdetés (23944924)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 814 m2
Szobaszám: 3
A megvételre kínált ingatlan Ózdon a Honvéd úton található. A környéken csak családi házak épültek. a közelmúltban ebbe a utcá...
5 900 000 HUF
59 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi ikerház hirdetés (57911249)
7 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 3
Ha fiatalként keresed álmaid otthonát, vagy befektetési lehetőséget, figyelmedbe ajánlom ezt a kivételes, felújítandó házat Bor...
6 500 000 HUF
114 035 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Putnoki családi ház hirdetés (44283285)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 3
Eladó vállalkozásra is alkalmas családi ház Putnok belvárosában! Az üzletsoron eladó egy vállalkozásra is alkalmas, 2 üzlethely...
6 500 000 HUF
54 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagybarcai családi ház hirdetés (13438982)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 1155 m2
Szobaszám: 1
A Bükk hegység lábánál, a Bán patak völgyében, Nagybarca központi részén, mégis természetközeli belterületi, 1155 m2 telek elad...
6 900 000 HUF
168 292 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi családi ház hirdetés (88239737)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 554 m2
Szobaszám: 3
Ózdon, a Bartók Béla utcában, 554 nm összközműves saroktelken eladó egy tehermentes, felújítandó állapotú, 125 nm hivatalos ala...
7 300 000 HUF
58 400 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Sajómercsén?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal