Eladó családi ház Siófok (552 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 552 db
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (52259439)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 2681 m2
Szobaszám: 6
Balaton déli partján, Siófokon, 280 m2-es családi ház eladó. Az ingatlan Szabadifürdő városrész csendes utcájában helyezkedik e...
360 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (93364273)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 640 m2
Szobaszám: 4
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 411369-es számú, 2013-ban épült, 2023-ban teljesen felújított, 105 nm hasznos alap...
87 900 000 HUF
837 142 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (43445497)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 658 m2
Szobaszám: 5
A balahomes ingatlan eladásra kínálja a 366891-es számú, 2021-ben felújított, 300 nm-es, 658 nm-es telken lévő, kiváló tulajdon...
189 000 000 HUF
630 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (42743479)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 852 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 297119-es számú, 77 nm-es, 852 nm-es telken lévő, felújítandó családi HÁZAT. A b...
79 900 000 HUF
1 037 662 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (94398394)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 6
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 275913-as számú, új építésű, 136 nm-es, kiváló tulajdonságokkal bíró, új építésű c...
145 800 000 HUF
1 072 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (47575595)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlaniroda megvásárlásra kínálja 257373-as számú, Balaton déli partján lévő, Siófok Foki-hegyi kétszintes család...
85 000 000 HUF
1 036 585 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (26563794)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlaniroda megvásárlásra kínálja 257369-es számú, Balaton déli partján lévő, Siófok Foki-hegyi kétszintes család...
75 000 000 HUF
914 634 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (73386443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 381 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 253219-es számú, új építésű, 74 m2-es, 381 m2-es telken lévő, kiváló tulajdonságok...
108 000 000 HUF
1 440 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (25926434)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 253217-es számú, új építésű, 74 nm-es, 500 nm-es telken lévő, kiváló tulajdonságok...
84 900 000 HUF
1 147 297 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (72349776)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 253215-ös számú, új építésű, 68 nm-es, kiváló tulajdonságokkal bíró, új építésű cs...
72 900 000 HUF
1 072 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (53824536)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 250977-es számú, új építésű, 91 nm-es, kiváló tulajdonságokkal bíró, új építésű cs...
103 900 000 HUF
1 141 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (33952994)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlaniroda megvásárlásra kínálja a 248573-as számú, Siófokon csendes, kertes, családi házas övezetben lévő 70 m2...
73 700 000 HUF
1 038 028 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (77379634)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlaniroda megvásárlásra kínálja 243759-es számú, Balaton déli partján lévő, Siófok Foki-hegyi kétszintes család...
68 000 000 HUF
829 268 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (13664234)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 592 m2
Telekterület: 1163 m2
Szobaszám: 16+ 2 fél
A balahomes ingatlaniroda megvásárlásra kínálja a 243757-es számú, Siófokon a Balaton déli partján lévő 592 m2-es két lakóépüle...
685 000 000 HUF
1 157 094 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (58244775)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: 525 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 239933-as számú, 1980-as években épült, 149 nm hasznos alapterületű, 525 nm telekk...
38 000 000 HUF
255 033 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (52554835)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 180 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlaniroda megvásárlásra kínálja a 224297-es számú ikerházi lakását, mely Siófok központi részén, kertes családi...
120 000 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (75629517)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 310 m2
Telekterület: 753 m2
Szobaszám: 9
A balahomes ingatlaniroda megvásárlásra kínálja a 223919-es számú, Siófokon az Aranypart egyik legszebb utcájában, exkluzív kör...
549 000 000 HUF
1 770 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (73719434)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 379 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlaniroda megvásárlásra kínálja a 213117-es számú, Siófok Balatonszéplakon a Balaton parttól és szabadstrandtól...
153 900 000 HUF
1 399 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (83297342)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 321 m2
Szobaszám: 3
100% Kényelem és minőség - eladó családi ház SIÓFOK A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 199871-es számú, új építésű, C...
69 900 000 HUF
896 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (27252477)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 646 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 185759-es számú, 54 nm-es, 646 nm-es telken lévő új építésű családi HÁZÁT. A bal...
79 900 000 HUF
1 479 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Siófokon?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal