Eladó családi ház Sopron (110 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 110 db
Eladó Soproni családi ház hirdetés (42417354)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 80 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #176757 hivatkozási számú soproni családi ház. Eladó ikerház Sopron-Bal...
44 900 000 HUF
449 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (75177692)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1468 m2
Szobaszám: 8+ 3 fél
Történelmi villa Sopron legpatinásabb részén – FELSŐLŐVEREKBEN! Sopron – Felsőlőverek Eladásra kínálok Sopron egyik legexklu...
117 000 000 HUF
1 376 470 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Soproni családi ház hirdetés (96619693)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1468 m2
Szobaszám: 8+ 3 fél
Scrollen Sie nach unten für die deutsche Version. Scroll down for the English version. Eladásra kínálok Sopron egyik legszeb...
117 000 000 HUF
1 376 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (34221428)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 2413 m2
Szobaszám: 3
Sopron Virágvölgyben eladó egy 2413 nm-es belterületi telken, 2003-ban épült 62 nm alapterületű, tetőtér beépítéses könnyűszerk...
81 900 000 HUF
682 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (92445334)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 247 m2
Telekterület: 543 m2
Szobaszám: 7
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #177011 hivatkozási számú soproni családi ház. Eladó családi ház az Als...
120 000 000 HUF
485 829 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (45894891)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 3
44 900 000 HUF
449 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (65598495)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 263 m2
Telekterület: 907 m2
Szobaszám: 6
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178820 hivatkozási számú soproni családi ház. Új tulajdonosát keresi e...
149 000 000 HUF
566 539 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (33246249)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 395 m2
Szobaszám: 2
Eladó azonnal költözhető családi ház Sopron csendes, belváros közeli részén! Sopron egyik nyugodt, családi házas övezetében kí...
79 900 000 HUF
799 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (97562753)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 166 m2
Telekterület: 613 m2
Szobaszám: 8
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179126 hivatkozási számú soproni családi ház. Eladó Sopron-Bánfalva er...
105 000 000 HUF
632 530 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (58596434)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 281 m2
Szobaszám: 3
Bánfalván felújítandó családi ház eladó! Sopronbánfalván, 1 szintes, 86 nm-es, 3 szobás, külön konyha-étkezős, teljes felújítás...
54 900 000 HUF
638 372 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (53147478)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 581 m2
Szobaszám: 3
Új otthon a tervezés fázisában – még a Te igényeid szerint alakítható! Leköthető új építésű könnyűszerkezetes ház Sopron nyug...
110 000 000 HUF
1 089 108 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (47479276)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 1019 m2
Szobaszám: 3
Eladó önálló családi ház Sopron–Tómalmon, nyugodt zöldövezetben! Sopron-Tómalom egyik csendes, rendezett utcájában, zöld körny...
154 900 000 HUF
1 239 200 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (27795473)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 50 m2
Szobaszám: 3
Sopronban a belváros közelében a Balfi utcában, közös udvarból nyíló, 2 szintes br:90 nm-es, nappali+2 szobás jó állapotú, hősz...
64 900 000 HUF
721 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (16969348)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 196 m2
Telekterület: 761 m2
Szobaszám: 5
Sopronban a Lehár Ferenc úti lakóparkban, kialakult, szép, családi házas környezetben, újszerű állapotú 196 nm-es, 2 lakrésszel...
199 000 000 HUF
1 015 306 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (47325742)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 181 m2
Szobaszám: 4
Újszerű, korszerű ikerház eladó az aranyhegy SZÉLÉN! Sopronban az Aranyhegy lábánál, családi házas, kialakult környezetben (asz...
115 000 000 HUF
1 292 134 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (75633665)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
Exluzív, minőségi, igényes, újszerű családi ház, teljes berendezéssel ELADÓ! Sopronban a Kertvárosi lakóparkban, kialakult körn...
185 000 000 HUF
1 350 364 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (47764225)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1553 m2
Szobaszám: 4
Egyedi, panorámás rönkház, nagy telekkel ELADÓ! Sopron Virágvölgyi részén, egyedi zöld panorámával rendelkező, 2022-ben épített...
149 000 000 HUF
993 333 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (63525534)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 385 m2
Telekterület: 459 m2
Szobaszám: 9
Eladó háromszintes, sokoldalúan hasznosítható családi ház Sopronban, a Lővérek szélén! Sopron egyik legkedveltebb részén, a Lő...
198 000 000 HUF
514 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (94836789)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 877 m2
Szobaszám: 7
Sopronban a Lővérek keleti oldalán, több generációnak is alkalmas 260 nm-es, részben alápincézett (69 nm) am. Konyha-nappali+5 ...
189 000 000 HUF
726 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (81184429)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 435 m2
Telekterület: 1675 m2
Szobaszám: 6
Sopronban a Lővérekben, csendes, kialakult, szép zöld környezetben, 1999-ben épült 3 szintes, 435 nm-es, nappali+5 szobás, jó e...
299 000 000 HUF
687 356 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Sopronban?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal