rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 6 db
Eladó Sormási családi ház hirdetés (39474349)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 904 m2
Szobaszám: 2
Saját otthont keres albérleti díj töredékéért? Vagy egy biztos befektetést, ami gyorsan kitermeli az árát? Megtalálta! Olcsóbb,...
4 600 000 HUF
115 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Sormási családi ház hirdetés (75563557)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 188 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181008 hivatkozási számú sormási családi ház. Amikor a hazaérkezé...
116 900 000 HUF
621 808 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Sormási családi ház hirdetés (37938325)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1301 m2
Szobaszám: 5
Zala megyei Sormáson eladó családi ház! Nagykanizsától 6 kilométerre eladó egy 92 nm-es családi ház. Állapotát tekintve lakha...
29 000 000 HUF
315 217 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sormási családi ház hirdetés (89443764)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1301 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház Sormáson! - Nagykanizsától 6 kilométerre - 92 négyzetméteres - Két lakrészből áll - Fűtése kandallóval - Me...
29 000 000 HUF
315 217 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sormási családi ház hirdetés (24424474)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1795 m2
Szobaszám: 2
Sormáson - 2 szobás ház, tökéletes befektetés Zala szívében! A Zala vármegyei, Sormás községben kínálom megvételre az alábbi ...
6 490 000 HUF
86 533 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sormási családi ház hirdetés (21332994)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1301 m2
Szobaszám: 5
Szereted a város közelségét? Legyen nyertes! Döntsön most és spóroljon milliókat! FALUSI CSOK = vissza nem térítendő támoga...
29 000 000 HUF
315 217 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 6 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Eszteregnyei családi ház hirdetés (44324215)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 5086 m2
Szobaszám: 2
Egy kedves zalai zsákfaluban várja új tulajdonosát ez az 5086 m² területen fekvő birtok, melyen egy 46 nm-es, beton alapra, 197...
5 900 000 HUF
128 260 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szepetneki családi ház hirdetés (27193723)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 1337 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a 175620 hivatkozási számú szepetneki családi ház. Eladó Nagykanizsá...
7 000 000 HUF
137 254 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Eszteregnyei családi ház hirdetés (47191264)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1588 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálom ezt a nettó 69 m2-es, 2 szobás, jó állapotú családi házat az Eszteregnyétől 3 km-re található Obornakon! Sz...
14 000 000 HUF
186 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szepetneki családi ház hirdetés (45297536)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1942 m2
Szobaszám: 4
Szepetneken, felújításra szoruló 90 m2 családi ház saját kúttal, szép telekkel ELADÓ! Ebben a csendes, nyugodt faluban kínálom...
14 500 000 HUF
161 111 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szepetneki családi ház hirdetés (69886343)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 487 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Szepetneken kiváló lehetőség! Az ingatlan praktikus elosztású: 3 szoba, nappali, konyha, fürdőszoba mellékh...
16 500 000 HUF
220 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szepetneki családi ház hirdetés (49424759)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 542 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178429 hivatkozási számú szepetneki családi ház. Szepetneken, Nag...
32 900 000 HUF
378 160 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Eszteregnyei családi ház hirdetés (45136352)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3
Ha egy műszakilag teljesen megújult, világos és még saját ízlés szerint befejezhető otthont keres, akkor ez az ingatlan kiváló ...
39 900 000 HUF
463 953 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Eszteregnyei családi ház hirdetés (78394444)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181522 hivatkozási számú eszteregnyei családi ház. Eladó felújíto...
39 900 000 HUF
453 409 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Eszteregnyei családi ház hirdetés (33385944)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 890 m2
Szobaszám: 4
Eszteregnyén kínálom megvételre ezt a nagyon jó elhelyezkedésű családi házat, a falu szívében. Eszteregnye Nagykanizsától 12 k...
39 900 000 HUF
443 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szepetneki családi ház hirdetés (63331421)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 3071 m2
Szobaszám: 2
Szepetneken, teljes belső felújításon átesett 80 m2 családi ház saját kúttal, szép telekkel ELADÓ! Ebben a csendes, nyugodt fa...
42 000 000 HUF
525 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Eszteregnyei családi ház hirdetés (85435273)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 5523 m2
Szobaszám: 5
Többgenerációs családi ház Eszteregnyén tettre kész új gazdát keres. Masszív, stabil, nagy életterekkel rendelkező családi ház...
44 900 000 HUF
380 508 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Eszteregnyei családi ház hirdetés (57882738)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 5061 m2
Szobaszám: 6
Eszteregnye Nagykanizsától mindössze 10 perc autóút távolságra található békés kis falu. Kiváló közlekedési lehetőség a falu el...
62 800 000 HUF
261 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Eszteregnyei családi ház hirdetés (58885242)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 243 m2
Telekterület: 1646 m2
Szobaszám: 6
Nagyszerű lehetőség Eszteregnyén! A 243 nm-es, 2 szintes ház bővelkedik a lehetőségekben, mind azok számára, akik egy nagy, k...
62 900 000 HUF
258 847 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Eszteregnyei családi ház hirdetés (66577849)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 5000 m2
Szobaszám: 6
Lido home Nagykanizsa eladásra kínál Eszteregnyén ( Nagykanizsától 12 km-re ) egy több generációs, 240 m2-es családi házat. A ...
62 900 000 HUF
262 083 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Sormáson?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal