Eladó családi ház Szekszárd (92 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 92 db
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (55954339)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 386 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 7+ 1 fél
Impozáns örök panoráma, a város egyik legszebb utcájában! Szekszárd Baktai részén, a város egyik legszebb, újszerű, jómódú háza...
270 000 000 HUF
699 481 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (35131377)
12 órája a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 703 m2
Szobaszám: 2
Szekszárd déli városrészében kínáljuk megvételre ezt a közel 60 m²-es, felújítandó családi házat, amely széles utcafrontjának é...
24 990 000 HUF
416 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (97723619)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 703 m2
Szobaszám: 2
24 990 000 HUF
416 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (74762644)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 166 m2
Telekterület: 220 m2
Szobaszám: 4
Szekszárd belvárosi családi ház eladó: - 220 nm-es telken - belső kétszintes - összesen 166 nm-es - nagy terek jellemzik - padl...
135 000 000 HUF
813 253 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (11255837)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 689 m2
Szobaszám: 3
Figyelmébe ajánljuk ezt a kivételes ingatlant Szekszárd csendes, de mégis jó közlekedési lehetőségekkel rendelkező részén. Ez ...
33 000 000 HUF
428 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (48373976)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 1007 m2
Szobaszám: 5
Szekszárd kertvárosi részén, gyönyörű, családi házas övezetben tágas, 4 szoba + nappalis családi ház ELADÓ! A város déli rész...
82 000 000 HUF
328 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (73663534)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 9786 m2
Szobaszám: 3
A közel 1 hektáros (9. 786 m2) telek számos hasznosítási lehetőséget kínál. a 135 m2es, háromszobás lakóház stílusosan, korhű b...
99 957 000 HUF
740 422 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (26441644)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 9786 m2
Szobaszám: 3
99 000 000 HUF
733 333 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (71828997)
25 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 739 m2
Szobaszám: 3
Eladó Szekszárdon egy sokoldalúan hasznosítható családi ház, kiváló lokációval! Szekszárd belvárosától pár percre található e...
45 000 000 HUF
432 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (21142842)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 799 m2
Szobaszám: 3
Szekszárdon a Zrínyi utcában jó állapotú felújított családi ház, 2 garázzsal és hozzáépített 3 szobás lakrésszel eladó! Az el...
79 500 000 HUF
864 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (48222424)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Szekszárd Palánkon eladó sorház szélső háza. a 41 nm-es tégla ház 685 nm területen fekszik. Benne 1 szoba, kony...
12 500 000 HUF
304 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (23275944)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 2922 m2
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Szekszárd Csomorika dűlőben eladó 2922 nm területen lévő 42 nm-es lakhatásra alkalmas tégla szerkezetű ház. Ben...
29 900 000 HUF
711 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (73554554)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
**** Eladásra kínálok Szekszárdon egy 3 szintes családi házat! **** Eladásra kínálok Szekszárd nyugodt és innovatív részén egy...
79 000 000 HUF
282 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (92556785)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1470 m2
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Szekszárdon Hosszúvölgy utcában eladó 1470 nm területen lévő 35 nm-es, 1970-ben épült tégla, felújítandó lakóhá...
29 000 000 HUF
828 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (33258385)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1330 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Tolna vármegye, Szekszárd Bartina utcában eladó 1330 nm területen 2 db erősen felújítandó vagy bontandó, vegyes falazatú család...
27 000 000 HUF
329 268 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (23155725)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1227 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Tolna vármegye, Szekszárd város szélén, Béketelepen eladó belterületi, felújítandó, tégla szerkezetű 60, 5m2-es családi ház 122...
28 500 000 HUF
475 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (23558727)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3
Tolna megye Szekszárd kedvelt utcájában 700 nm-es telken eladó egy 2009-ben épült, mediterrán stílusú, 140 nm-es lakóterületű, ...
117 000 000 HUF
835 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (53477562)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1520 m2
Szobaszám: 3
Tolna megye Szekszárd város külterületén, a Csötönyivölgyben eladó 1520 nm területen/ szőlő és gazdasági épületként nyílvántart...
68 000 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (27121443)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 2922 m2
Szobaszám: 1
Nyugodt vidéki otthon vagy hangulatos hétvégi ház Szekszárd kedvelt részén! Tolna vármegyében, Szekszárd Csomorika dűlőjében ...
29 900 000 HUF
711 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (33677994)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1227 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Remek lehetőség Szekszárd szélén – felújítandó családi ház nagy telekkel! Tolna vármegyében, Szekszárd város szélén, a Békete...
28 500 000 HUF
475 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Szekszárdon?
← Előző oldal1 / 5 Következő oldal →
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal