Eladó családi ház Szombathely (120 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 120 db
Eladó Szombathelyi családi ház hirdetés (96651447)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: n/a
Képzeld el, hogy minden reggel zöld kertek látványára ébredsz, egy olyan környezetben, ahol valóban csend és nyugalom vesz körü...
91 150 000 HUF
1 139 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi családi ház hirdetés (74779426)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 40 m2
Szobaszám: 3
Eladó Szombathelyen egy nappali + 2 szobás, 56 nm-es, kertkapcsolatos ház 11 nm-es fedett terasszal. a kiváló lokációjú ingatla...
52 900 000 HUF
867 213 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szombathelyi családi ház hirdetés (34478474)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 320 m2
Szobaszám: 4
Elhelyezkedése: Belterület Tájolása: Déli tájolású Állapota: Jó Komfort besorolása: összkomfortos Építési éve: 1990 Alapterület...
60 000 000 HUF
387 096 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi családi ház hirdetés (93248321)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 468 m2
Szobaszám: 4
Eladók, prémium minőségű megújuló energiájú családi házak Szombathely déli városrészén! Modern otthonok kiemelkedő műszaki ta...
135 000 000 HUF
1 080 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi családi ház hirdetés (79475731)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 397 m2
Szobaszám: 4
Kizárólag irodánk kínálatában – Újszerű, 2024-es építésű, modern családi ház Szombathely Oladi Platón – 80 m², nappali + 3 szob...
91 990 000 HUF
1 149 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi családi ház hirdetés (47748733)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 471 m2
Szobaszám: 4
140 000 000 HUF
1 120 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi családi ház hirdetés (51949952)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1125 m2
Szobaszám: 4
Tágas, felújított családi ház Szombathelyen a Kámoni városrészen. Jelenleg irodának van berendezve, de kiváló állapotú, felúj...
149 900 000 HUF
1 070 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi családi ház hirdetés (91849343)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 103 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladásra kínálunk egy vonzó, remek elrendezésű ingatlant Szombathelyen a Herman Ottó utcában. Az Arborétum közvetlen szomszéd...
88 900 000 HUF
759 829 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi családi ház hirdetés (44357454)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: n/a
Eladó családi ház Szombathelyen. Ha szeretné személyesen megtekinteni az ingatlant, vagy további információkra van szüksége, akkor hívjon bizalommal!
98 000 000 HUF
612 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi családi ház hirdetés (94694736)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 159 m2
Telekterület: 249 m2
Szobaszám: 3
Kizárólag a duna house kínálatában! Barátságos családi FÉSZEK! Eladó egy 1971-ben épült, kellemes méretű, kétszintes ( 159 nm +...
79 900 000 HUF
502 515 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi családi ház hirdetés (23743744)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 352 m2
Szobaszám: 2
Szombathelyen, a Pláza közelében kiváló lehetőség befektetőknek és kreatív vásárlóknak! Eladásra kínálunk egy felújításra váró ...
29 900 000 HUF
446 268 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi családi ház hirdetés (34447447)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 3
Eladó Szombathelyen a Bartók Béla krt közelében egy 110 nm-es, 3 hálószobás családi ház, pincével, garázzsal, 300 nm-es udvarral. Érd. : Béry Attila Ingatlanszakértő és értékbecslő 30/937-0429
110 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi családi ház hirdetés (37844221)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 438 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Vas megyében, Szombathelyen, Gencsapáti határán 91 nm-es, 3 szobás új építésű lakóház eladó! A kiváló fekvésű telkeken, Zöldme...
65 602 208 HUF
720 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi családi ház hirdetés (54633678)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: 959 m2
Szobaszám: 6
Szombathely déli városrészén két szintes családi ház, kitűnő adottságú és méretű telekkel eladó! Az ingatlan felújítása elkez...
74 600 000 HUF
444 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi családi ház hirdetés (37632683)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 680 m2
Szobaszám: 1
Eladó egyszobás családi házrész Szombathely déli városrészén, a Szőlős utcában. Az ingatlan egy kisebb lakás áráért megvásárol...
33 000 000 HUF
423 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi családi ház hirdetés (42437945)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Szombathely kedvelt, csendes részén, az Oladi platón, forgalomtól mentes utcában kínáljuk megvételre ezt a két, egyedileg terve...
107 990 000 HUF
1 069 207 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi családi ház hirdetés (14431427)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 3036 m2
Szobaszám: 7
2 Szintes, tégla építésű, többgenerációs családi ház eladó. A házban egy beépített garázs található, ahonnan az első emeltre v...
260 000 000 HUF
1 083 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi családi ház hirdetés (32493377)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szombathely Fő téren a város szívében nagyon szép téglatársasház 2-dik emeletén 35 m2 -es bútorozott lakás eladó vagy cserélhet...
38 000 000 HUF
1 085 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi családi ház hirdetés (94349774)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 478 m2
Szobaszám: 4
Vas megyében, Szombathelyen, Gencsapáti határán 120 nm-es, 4 szobás új építésű lakóház eladó! A kiváló fekvésű telkeken, Zöldm...
96 801 800 HUF
806 681 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi családi ház hirdetés (43533452)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 837 m2
Szobaszám: 3
Vas vármegyében, Szombathelyen egy 836 m2 nagyságú telken leköthető, egy új építésű bruttó 103 m2 beépített területű, nettó 84 ...
84 900 000 HUF
1 010 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Szombathelyen?
← Előző oldal1 / 6 Következő oldal →
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal