rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 db
Eladó Szurdokpüspöki családi ház hirdetés (57147477)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 1074 m2
Szobaszám: 4
Nagycsaládosok, befektetők, külön generációk figyelem! Szurdokpüspöki csendes, nyugodt részén eladásra kínálok egy 136 nm-es, ö...
47 900 000 HUF
352 205 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szurdokpüspöki családi ház hirdetés (83436774)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 903 m2
Szobaszám: 2
Elhelyezkedése: Belterület Tájolása: Dél-keleti tájolású Állapota: Használt - felújítandó Komfort besorolása: Komfortos Építési...
10 000 000 HUF
153 846 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szurdokpüspöki családi ház hirdetés (39774516)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 1088 m2
Szobaszám: 4
Szurdokpüspökiben, a Mátra lábánál, festői környezetben kínálunk az Ingatlaniroda portfóliójából eladásra egy sokoldalúan haszn...
75 000 000 HUF
559 701 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szurdokpüspöki családi ház hirdetés (73399292)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1102 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy felújítandó, 90 nm-es családi házat Szurdokpüspöki településen, 1102 nm-es telken, csendes, nyugodt körny...
18 800 000 HUF
188 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szurdokpüspöki családi ház hirdetés (43859579)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1169 m2
Szobaszám: 2
Nyugalom szigete, panorámás felujítandó ingatlan zsákutcában az erdő MELLETT! Eladásra kínálom, Szurdokpüspökin található, 95...
8 300 000 HUF
87 368 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 5 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Jobbágyi családi ház hirdetés (37924442)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 792 m2
Szobaszám: 2
Autentikus paraszt ház feeling, némi modernációval! Megvételre kínálok Jobbágyi központi részén egy 792 nm telken, jó állapot...
16 900 000 HUF
231 506 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jobbágyi családi ház hirdetés (83697342)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 792 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nógrád vármegye, Jobbágyi településén eladásra kínálok egy 75 nm-es, összkomfortos, vegyes építésű családi házat! Az ingatlan n...
16 900 000 HUF
225 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Jobbágyi családi ház hirdetés (44675143)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 697 m2
Szobaszám: 2
Dél-Nógrádban Jobbágyi központjában, aránylag közel Budapesthez, eladásra kínálok egy felújított családi házat. Padlófűtéses. ...
18 900 000 HUF
270 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jobbágyi családi ház hirdetés (44827484)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 4
Jobbágyi nyugodt utcájában kínálunk megvételre egy kb. 82 M² alapterületű, vegyes falazatú (vályog és tégla) családi házat, 540...
20 000 000 HUF
243 902 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jobbágyi családi ház hirdetés (57343398)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1562 m2
Szobaszám: 3
Jobbágyi csendes, falusias környezetében kínálunk megvételre egy kb. 82, 5 M² alapterületű családi házat egy 1562 m²-es telken....
20 500 000 HUF
250 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jobbágyi családi ház hirdetés (88461277)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 8000 m2
Szobaszám: 6
Örömmel kínáljuk megvételre ezt a páratlan szépségű, felújított kúriát Kis Jobbágyiban, a hegy lábánál, egy csodálatos erdei kö...
399 000 000 HUF
1 995 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jobbágyi családi ház hirdetés (54494997)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 8000 m2
Szobaszám: 7
Exkluzív, felújított kastély birtok eladó – páratlan életérzés és panoráma Jobbágyiban Jobbágyi festői környezetében, erdőkkel ...
399 000 000 HUF
1 995 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csécsei családi ház hirdetés (83994551)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 919 m2
Szobaszám: 2
Képzelje el, ahogy reggelente madárdalra ébred, a friss, harmatos fű illata belengi az ablakon beszűrődő napsugarakat. Ez nem e...
8 900 000 HUF
148 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Apci családi ház hirdetés (99168334)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 1
Sürgős eladás jó áron! Heves vármegye, Apc településén eladásra kínálok egy 64 nm-es, tehermentes, vegyes építésű családi házat...
12 800 000 HUF
261 224 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szűcsi családi ház hirdetés (35334833)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1036 m2
Szobaszám: 4
Szűcsi csendes, nyugodt részén kínálunk megvételre egy 104 m²-es ingatlant, amely tökéletes választás lehet családoknak vagy az...
13 800 000 HUF
125 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ecsegi családi ház hirdetés (73629648)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 2
Eladó panorámás családi ház Ecsegen – nyugodt környezetben, nagy telekkel Ecseg csendes, nyugodt részén eladó egy 62 m²-es, 2 s...
13 990 000 HUF
225 645 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Apci családi ház hirdetés (55512449)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 3472 m2
Szobaszám: 3
Bármely korosztály számára ajánlott! Heves vármegye, Apc településén eladó egy 79 nm-es, komfortos, tehermentes, vegyes építésű...
14 000 000 HUF
177 215 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisbágyoni családi ház hirdetés (28597531)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1453 m2
Szobaszám: 2
Fedezd fel ezt a különleges lehetőséget Kisbágyon, ahol egy eladó vályogház vár rád! Az ingatlan 75 négyzetméteres alapterületé...
14 500 000 HUF
193 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pásztói családi ház hirdetés (32732985)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1049 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk kizárólag az Ingatlanirodánk portfóliójából Pásztón, a városközponttól csupán néhány perc sétára, egy kb. 200...
14 700 000 HUF
196 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Apci családi ház hirdetés (44897341)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 1084 m2
Szobaszám: 1
A Mátrához közel, Apc településén eladásra kínálok egy 58 nm-es, 1 szobás, tehermentes, szilikátból épült családi házat! Az ing...
14 990 000 HUF
258 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Szurdokpüspökin?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal