Eladó családi ház (47870 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 47 870 db
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (94645472)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 587 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Gyál frekventált, mégis csendes részén, egy összesen 128 négyzetméteres családi házat, 573 négyzetméteres, ös...
64 900 000 HUF
507 031 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (74433382)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 676 m2
Szobaszám: 5
Tehermentes, hitelezhető, azonnal költözhető szigetelt és energiatakarékos-, vállalkozásra kifejezetten alkalmas, kétgenerációs...
129 900 000 HUF
590 454 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (19488232)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 754 m2
Szobaszám: 3
Eladó könnyűszerkezetes családi ház Monorierdőn rendezett telekkel, kiváló elhelyezkedéssel! Monorierdő csendes, kertvárosias r...
28 900 000 HUF
578 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (76844916)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 3472 m2
Szobaszám: 2
Tóalmás zártkerti részén eladó csendes dűlőben egy 50 nm-es lakóterű könnyűszerkezetes, téliesített ház 20 nm-es plusz tároló é...
28 000 000 HUF
560 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (44575489)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 11
Vecsés szívében, a Fő úton, két generációs álomotthon eladó! Teljes körűen felújított, 147m2-es, tágas és világos lakótér várj...
165 000 000 HUF
1 122 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (39977833)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 575 m2
Szobaszám: 3
Eladó Gyömrőn, 86nm + tetőtér beépítési lehetőség + alagsori garázs, erkélyes családi ház. Épület: 1982-ben épült a közelmúltba...
99 000 000 HUF
660 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (31478852)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 584 m2
Szobaszám: 2
Eladó ingatlan Monorierdőn csendes utcában! Kétgenerációs család együttélésre is alkalmas! Ez a 76 négyzetméteres otthon kiváló...
39 900 000 HUF
399 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kistarcsai családi ház hirdetés (75352797)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 5
Kistarcsán eladó egy kivételes adottságokkal rendelkező, 210 nm-es, kétgenerációs de akár több lakássá is alakítható családi há...
94 900 000 HUF
451 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (45454459)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 488 m2
Szobaszám: 5
Soroksár Orbánhegyi dűlőn nagy családi ház, kiváló szerkezettel! Soroksár zöldövezeti részén, az Orbánhegyi dűlő végén, csendes...
49 900 000 HUF
332 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (34273282)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 354 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó családi ház Pilisen csendes, nyugodt környezetbenPilis egyik legnyugodtabb részén kínálunk eladásra egy felúj...
32 000 000 HUF
253 968 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (34799832)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 2024 m2
Szobaszám: 3
Vidéki álom elérhető áron! Hívjon most és tegye meg az első lépést a nyugalom szigete felé! Tápióbicskén kínálok megvételre egy...
30 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai családi ház hirdetés (99813853)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 2248 m2
Szobaszám: 3
Eladó Turán, a turai kastélytól nem messze egy mindennel együtt 110 nm-es családi ház, összesen 3 szobával, külön melléképülett...
45 000 000 HUF
409 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (49341433)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1297 m2
Szobaszám: 6
Eladásra kínálok Pilis központjához közeli családi házat! Az 1297 m2-es telken található egy 81 m2-es családi ház 9 m2-es fedet...
48 000 000 HUF
592 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (57875152)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 153 m2
Telekterület: 415 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
Két generációs otthon Pilis szívében! Eladó Pilis belterületén egy 415 m²-es telken fekvő, két különálló házból álló ingatlan, ...
68 000 000 HUF
444 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mikebudai családi ház hirdetés (89377843)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Mikebudán egy 97 m2 hasznos alapterületű önálló családi házat 700 m2-es önálló telken. IDE csak a bőröndöt ke...
68 500 000 HUF
706 185 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Isaszegi családi ház hirdetés (19934439)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1083 m2
Szobaszám: 3
Eladó Isaszegen egy csendes utcában, közel a központhoz egy 85 nm-es, háromszobás, jó állapotú, részben felújított családi ház,...
68 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (23345314)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 183 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 6
Kétgenerációs családi ház Maglód kedvelt részén, az Apafi utcában! Eladó egy két külön bejárattal rendelkező, 2 generáció számá...
119 000 000 HUF
650 273 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (35779927)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 551 m2
Szobaszám: 7
Vecsésen, vasútállomás, üzletek, intézmények közelében mégis csendes, nyugodt, egyirányú utcában eladó egykét generációnak is a...
87 000 000 HUF
725 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli családi ház hirdetés (51552977)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 214 m2
Telekterület: 459 m2
Szobaszám: 4
Pécelen örökpanormás dombtetőn - minimál-stíluban épülő, extravagáns ház ELADÓPécelen nívós környezetben, panorámás dombtetőn, ...
210 000 000 HUF
981 308 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiógyörgyei családi ház hirdetés (49162147)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 606 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálom ezt a Tápiógyörgyén található, kiváló elhelyezkedésű 61nm-es ingatlant! a lakóépület egy szabályos téglalap al...
22 100 000 HUF
362 295 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal