Eladó családi ház (47881 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 47 881 db
Eladó Újfehértói családi ház hirdetés (34623657)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 11671 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház nagy telekkel, gazdálkodásra, vállalkozásra is kiválóan alkalmas! Eladásra kínálok egy 11. 671 m2-es telken...
27 000 000 HUF
435 483 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (84723742)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 429 m2
Szobaszám: 1
Pest megyében, Szigetszentmiklóson, Duna parthoz közel 30 nm-es alapterületű plusz tetőtér beépítéses házikó eladó. a könnyű sz...
28 900 000 HUF
963 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pusztaszabolcsi családi ház hirdetés (67547849)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 460 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Fejér megye, Pusztaszabolcs 106 nm-es családi ház 460 nm-es saját kerttel eladó. a most épülő, tégla falazatú, szigetelt ingatl...
93 900 000 HUF
885 849 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztaszabolcsi családi ház hirdetés (79455719)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 4
Magas minőségben kivitelezett, modern, önálló új otthont kínálok megvételre Pusztaszabolcs barátságos lakóövezetében! A netto ...
79 900 000 HUF
868 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztaszabolcsi családi ház hirdetés (64693473)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 1095 m2
Szobaszám: 2
Fejér vármegyében, Pusztaszabolcson a központhoz közel, csendes utcában eladó egy 1095 nm-es telken vegyes falazatú 1965-ben ép...
43 000 000 HUF
565 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztaszabolcsi családi ház hirdetés (84335993)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 1117 m2
Szobaszám: 3
Eladó otthonos családi ház Pusztaszabolcson, 1117 m2 es telekkel, kíváló elrendezéssel! Pusztaszabolcs egyik csendes, teljese...
66 000 000 HUF
673 469 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztaszabolcsi családi ház hirdetés (88964383)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 460 m2
Szobaszám: 3
Velencétől 14 km távolságra, Pusztaszabolcson kínálok megvételre egy új építésű földszintes, családi otthont. a házat megbízhat...
74 990 000 HUF
833 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztaszabolcsi családi ház hirdetés (54348359)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 3
Pusztaszabolcs csendes, rendezett utcájában kínálom eladásra ezt az új építésű, a+ energetikájú családi házat, amely 113, 5 m? ...
87 900 000 HUF
777 876 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztaszabolcsi családi ház hirdetés (75734538)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 460 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
99 980 000 HUF
943 207 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztaszabolcsi családi ház hirdetés (92944399)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 3
Fejér megyében, Pusztaszabolcson 113 nm-es családi ház eladó. a felújított, tégla falazatú lakóingatlan a település központjáho...
61 900 000 HUF
547 787 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztaszabolcsi családi ház hirdetés (76499843)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 831 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Eladó teljes körűen felújított családi ház Pusztaszabolcs frekventált részén! Pusztaszabolcs közkedvelt, jól megközelíthető rés...
66 900 000 HUF
836 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmiklósi családi ház hirdetés (33264513)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 1318 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bács-Kiskun vármegye Kunszentmiklós településen, eladó egy 113, 5 m2-es felújított, beton alapon szigetelt vegyes falazatú, öss...
55 400 000 HUF
490 265 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárbogárdi családi ház hirdetés (26586683)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 4300 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Fejér vármegye, Sárbogárd - Pusztaegresen eladásra kínálok kettő családi házat. a 4300 nm- es telken található egy 60 nm- es vá...
38 000 000 HUF
271 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (35516133)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 2
Eladó a 17. kerületben egy különösen jó lokációban elhelyezkedő egyedi tulajdonságokkal bíró kis családi ház gyönyörű rendezett...
64 000 000 HUF
1 600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (44373989)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 684 m2
Szobaszám: 6
Eladó tágas, sok lehetőséget rejtő családi ház Dabas-Sáriban, a város központi részén! Eladásra kínálok egy 684 m²-es, összközm...
74 900 000 HUF
520 138 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (54429714)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 1437 m2
Szobaszám: 4
Kétgenerációs, azonnal költözhető családi ház eladó Gyömrő nyugodt, kertvárosias részén Eladó Gyömrő csendes, barátságos körny...
166 000 000 HUF
922 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (39356994)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 1118 m2
Szobaszám: 6
Impozáns családi otthon vagy elegáns cégközpontnak is kiváló 300 m² elegáns, nagy teraszos családi ház Érd kedvelt részén, 1118...
224 000 000 HUF
746 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (15334822)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 161 m2
Telekterület: 771 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Otthon és/vagy BEFEKTETÉS! Eladó Tusculanum és Újtelep határán egy alápincézett belső kétszintes 161 nm-es családi ház 771 nm...
98 000 000 HUF
608 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (44372776)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: 380 m2
Szobaszám: 2
Vecsés közkedvelt részén eladó felújítandó téglaépület saját kerttel Vecsés kedvelt, nyugodt részén kínálok megvételre egy 39 ...
38 000 000 HUF
974 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (73563394)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 890 m2
Szobaszám: 4
Vecsésen, a Kispatak lakóparkban 160 nm-es luxus színvonalú családi ház fűthető medencével, kétállásos garázzsal. A ház 2009-...
219 900 000 HUF
1 374 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal