Eladó családi ház (47871 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 47 871 db
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (53336859)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 752 m2
Szobaszám: 4
A lido home ingatlan siófoki irodája eladásra kínálja ezt a felújított, bővíthető családi házat Siófok - KILITIN. Siófok Kilit...
129 000 000 HUF
1 205 607 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (89262985)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 310 m2
Szobaszám: 4
A lido home ingatlan siófoki irodája eladásra kínálja ezt az új építésű családi házat Siófok kertvárosi részén. a telek nyugodt...
99 900 000 HUF
1 387 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Somogygeszti családi ház hirdetés (14747188)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 3247 m2
Szobaszám: 3
A lido home ingatlaniroda eladásra kínál somoygeszti családi HÁZAT. A lido home ingatlaniroda által kínált családi ház jellemz...
5 500 000 HUF
91 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fonyódi családi ház hirdetés (49783999)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 937 m2
Szobaszám: 4
Fonyód egyik legkedveltebb részén, Fonyódligeten, nyugodt, rendezett környezetben kínálunk megvételre egy kivételes adottságokk...
339 000 000 HUF
3 356 435 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonboglári családi ház hirdetés (94133353)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 4
Kiválló befektetési lehetőséget keres a Balaton déli partján? Balatonboglár egyik különleges zöldövezeti környezetében eladóvá...
115 000 000 HUF
809 859 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonkenesei családi ház hirdetés (38467356)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 754 m2
Szobaszám: 2
A lido home Balatonalmádi ingatlanirodája eladásra kínálja ezt a balatonkenesei ingatlant -A ház alapterülete csupán 48 négyze...
47 000 000 HUF
979 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tószegi családi ház hirdetés (92244792)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: 926 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
A szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál egy Tószegi családi házat! A családi ház főbb jellemzői: - Tószeg közpo...
19 990 000 HUF
338 813 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Farmosi családi ház hirdetés (32582462)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 198 m2
Telekterület: 794 m2
Szobaszám: 4
A Szolnoki CasaNetWork Ingatlaniroda megvételre kínál egy háromszintes, 4 szobás családi házat Farmoson az alábbi paraméterekke...