Eladó családi ház (47871 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 47 871 db
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (37352146)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 1342 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bács-Kiskun megye Mélykút, központhoz közeli részén azonnal birtokba vehető, 116 m2-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ing...
8 000 000 HUF
68 965 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Farmosi családi ház hirdetés (44619492)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 981 m2
Szobaszám: 3
Farmos kedvelt, frekventált részén kínálunk megvételre egy újszerű állapotú, igényesen és teljes körűen felújított családi háza...
71 900 000 HUF
719 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
virtuális séta logó
Eladó Kislődi családi ház hirdetés (32986679)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 399 m2
Szobaszám: 3
Kitűnő állapotú, jól karbantartott, 3 szobás, azonnal költözhető családi ház eladó Kislődön. A Torna patak partján elhelyezked...
55 000 000 HUF
647 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (33493794)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 474 m2
Szobaszám: 3
Dunaharasztin Alsóvárosi részen eladó 85nm családi ház 474nm telken. Az épület teljes körűen felújítandó vagy bontandó. Az utc...
47 990 000 HUF
564 588 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (85993944)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 4010 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Városközeli Édenkert: kényelem és gazdálkodási lehetőség a halastavak mellett! Eladóvá vált egy kivételes adottságú tanya Süly...
58 000 000 HUF
483 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leányfalui családi ház hirdetés (15639324)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 587 m2
Szobaszám: 4
A Dunakanyar hangulata, zöld környezet és egy korszerű otthon egy helyen. Ez az új építésű családi ház Leányfalun pontosan azt...
134 900 000 HUF
1 021 969 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leányfalui családi ház hirdetés (43435935)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 554 m2
Szobaszám: 4
134 900 000 HUF
1 087 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (75365248)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 235 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 5
Dunakeszi rejtett zöld oázisa – ahol a háznak lelke VAN Vannak ingatlanok, amiket meg lehet nézni. És vannak otthonok, amelye...
180 000 000 HUF
765 957 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserépfalui családi ház hirdetés (45353293)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 838 m2
Szobaszám: 2
Videó Elérhető: https://youtu.be/D3G90xFntIc Szerelem Első Látásra – a Nyugalom Szigete! Eladó Mesebeli Csoda Ház Cserépfalu...
119 000 000 HUF
1 586 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csömöri családi ház hirdetés (39837735)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 578 m2
Szobaszám: 4
• Nagyszerű Lokáció • Lenyűgöző Panoráma • Budapest Mellett • • Könnyen Felújítható • 4 Szobás + Tetőtér Beépíthető • Eladóvá ...
149 900 000 HUF
936 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (93345934)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 523 m2
Szobaszám: 2
Tiszakécskén városközponti elhelyezkedéssel, de csendes kis utcában, az alábbi paraméterekkel rendelkező ingatlan értékesítésér...
44 900 000 HUF
641 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (34668671)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 478 m2
Szobaszám: 3
Szigetszentmiklós belterületén, a központhoz közel, kivett lakóház és udvar besorolású, 57 nm hasznos alapterületű, önálló kis ...
68 000 000 HUF
1 192 982 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Járdánházai családi ház hirdetés (62542785)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 2580 m2
Szobaszám: 3+ 3 fél
A megvételre kínált családi ház, Járdánháza egyik legjobb és legcsendesebb környékén az Izra úton található, dupla telken. Gyö...
26 500 000 HUF
110 416 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csővári családi ház hirdetés (36919822)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 163 m2
Telekterület: 1310 m2
Szobaszám: 5
Panorámás, 5 szobás családi ház 2 fürdővel és csodás kerttel Csőváron – három szint, hatalmas terasz, kivételes lokáció Megvét...
67 000 000 HUF
411 042 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (77384719)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 739 m2
Szobaszám: 4
Új Ár – Körpanorámás, 2022-es családi ház Szentendrén, Pismányban – 115 M Ft Az ingatlan alkalmas 3%-os támogatott hitel igény...
110 000 000 HUF
940 170 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (53939732)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 955 m2
Szobaszám: 5
Csak a Balla Ingatlan Kínálatában! Eladó tágas, kétszintes családi ház Rákoscsaba kedvelt részén, nagy telekkel! Budapest X...
144 900 000 HUF
658 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (75689543)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó családi ház Szigetszentmiklóson – Kakukkfű utca Ár: 75 000 000 Ft Telek mérete: 360 m² Lakóterület: 230 m² Szintek szám...
75 000 000 HUF
326 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (25253644)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 203 m2
Telekterület: 909 m2
Szobaszám: 6
Kivételes családi ház csak irodánk kínálatában! Eladó Dunekeszi-Szabadságliget részén egy két szintes, 203 nm-es, tehermentes...
179 900 000 HUF
886 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalacsányi családi ház hirdetés (95783493)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 13090 m2
Szobaszám: 4
A Zalai dombság ölelésében, Zalacsány legszebb részén Örvényeshegyen, forgalomtól és zajtól távol eső csodás természeti környez...
225 000 000 HUF
1 363 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (47453323)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 646 m2
Szobaszám: 4
A szép környezetben fekvő, Pest megyei, gyorsan és dinamikusan fejlődő kisvárosban, Veresegyházon kínálok megvételre egy jó áll...
109 900 000 HUF
845 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal